Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Firmy budowlane Remonty Usługi Budowlane ceny usług budowlanych
ID linku 3974
Tytuł Firmy budowlane Remonty Usługi Budowlane ceny usług budowlanych
Url http://www.wielkiebudowanie.pl
Opis Portal budowlany Wielkiebudowanie.pl to tutaj znajdziesz małe i średnie firmy budowlane wykonujące remonty, usługi budowlane na terenie całego kraju. na naszym portalu znajdziesz również ceny usług budowlanych z Warszawy , Poznania , Gdańska , Szczecina, Wrocławia, Krakowa, Łodzi . prowadzimy bieżący i aktualny monitoring cen usług budowlanych w głównych regionach Polski. Z naszych cenników korzystają zarówno firmy budowlane jak i klienci indywidualni. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług www.wielkiebudowanie.pl
Kategoria Dom > Remonty
Słowa kluczowe firmy budowlane   remonty   usługi budowlane   Firmy remontowe   Ceny usług budowlanych   usługi remontowe   Poznań   Gdańsk   Warszawa   Szczecin   Wrocław   Kraków   Łódź
Data Sep 14, 2009
Imię kontaktowe Jadwiga Paterka
Email wyślij email do Jadwiga Paterka
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Remonty
1. Kratki ściekowe, odwodnienia liniowe
  Wykonczymy.pl oferuje w sprzedaży kratki ściekowe,odwodnienia liniowe, kanały prysznicowe, odpływowe oraz wszelkiego rodzaju artykuły do wykończenia Twojego domu lub biura.
W swojej ofercie posiadamy ponadto panele znanych i cenionych marek m.in. KronoOrginal, EGGER, BARLINEK oraz listwy, ościeżnice, podkłady pod panele, drzwi szklane - wewnętrzne oraz zewnętrzne.
Kategoria:   Dom > Remonty


2. ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY montaż drzwi
  Włodzimierz Wawreniuk Zakład ogólnobudowlany posiada siedzibę w Białymstoku. Jest to firma, która od 1997 roku istnieje na rynku budowlanym. Jej ogromne doświadczenie, załoga wykwalifikowanych pracowników, a także rzetelne przeprowadzanie wszystkich prac budowlano - remontowych sprawia, że jest ona postrzegana jako godna zaufania i solidna. Należy zaakcentować, iż usługi tej firmy to oferta dla osób prywatnych, a także dla firm i instytucji. Zakład budowlany proponuje kompleksowe usługi budowlane i remontowe. Wznosi obiekty mieszkalne, przemysłowe, remontuje wszystkie obiekty i kompleksy biurowe, a także poszczególne pomieszczenia, a ponadto oferuje usługi wykańczania wnętrz. Tak szerokie spektrum działalności sprawia, że prezentowana firma cieszy się ogromną renomą. Co równie istotne firma ta udziela gwarancji na wszelkie usługi jej zlecone. Warto zapoznać się z pełną ofertą, jaką znajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:   Dom > Remonty


3. Usuwanie, odbiór i transport odpadów azbest, eternit, etc. - EKO-MIX
  Zajmujemy się odbiorem, transportem
i usuwaniem odpadów niebezpiecznych, w tym przede wszystkim azbestu (eternitu) i innych niż niebezpieczne. Posiadamy doświadczenie w zakresie gospodarki odpadami.

Firma EKO-MIX specjalizuje się w usługach związanych z usuwaniem azbestu (eternit). Posiadamy niezbędne zezwolenia i decyzje dla prowadzenia
tej działalności na terenie całego kraju. Zapewniamy też transport odpadów, w tym azbestu.
Kategoria:   Dom > Remonty


4. Zakład Remontowo - Budowlany MALBUD Józef Dolot
  Zakład Remontowo - Budowlany MALBUD powstał w 1991 roku. Zajmujemy się kompleksowymi remontami budowlanymi oraz modernizacją i adaptacją wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Naszym nadrzędnym celem jest wysoka jakość prac, gwarantująca pełne zadowolenie klienta. 
Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie zlecenia, nawet te najbardziej nietypowe. Firma posiada potencjał pozwalający realizować dowolne przedsięwzięcia w krótkim czasie a powierzone prace wykonuje rzetelnie i terminowo.
Kategoria:   Dom > Remonty


5. Schody drewniane Rumia, Gdynia, Gdańsk, Sopot - Trójmiasto - "Huba"
  Firma "Huba" Grzegorz Kalkowski istnieje od 30 lat. Jesteśmy zakładem stolarskim specjalizującym się w tworzeniu schodów drewnianych. Nasze produkty wykonujemy z wielka dokładnością z najlepszych drzew liściastych takich jak: brzoza, jesion, klon merbau, dąb, buk oraz inne…
Oferujemy Klientom całościową usługę w zakresie wytwarzania schodów i balustrad z drewna. Zapewniamy projekt schodów dostosowany do Państwa indywidualnych wymagań.
Ogromne tradycje i zbierane doświadczenie od początku istnienia naszego zakładu pozwalają nam wykonywać naszą pracę sumiennie i z dbałością o każdy detal.
Nasze schody pozwalają na łatwy a zarazem komfortowy dostęp do pomieszczeń znajdujących się na piętrach. Dzięki solidnemu wykonaniu gwarantujemy Państwu wysoką jakość naszych schodów a dbałość o szczegóły zadowoli każdego estetę.
Odwiedź naszą stronę i zamów schody drewniane!
Kategoria:   Dom > Remonty

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0