Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Firmy budowlane Remonty Usługi Budowlane ceny usług budowlanych
ID linku 3974
Tytuł Firmy budowlane Remonty Usługi Budowlane ceny usług budowlanych
Url http://www.wielkiebudowanie.pl
Opis Portal budowlany Wielkiebudowanie.pl to tutaj znajdziesz małe i średnie firmy budowlane wykonujące remonty, usługi budowlane na terenie całego kraju. na naszym portalu znajdziesz również ceny usług budowlanych z Warszawy , Poznania , Gdańska , Szczecina, Wrocławia, Krakowa, Łodzi . prowadzimy bieżący i aktualny monitoring cen usług budowlanych w głównych regionach Polski. Z naszych cenników korzystają zarówno firmy budowlane jak i klienci indywidualni. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług www.wielkiebudowanie.pl
Kategoria Dom > Remonty
Słowa kluczowe firmy budowlane   remonty   usługi budowlane   Firmy remontowe   Ceny usług budowlanych   usługi remontowe   Poznań   Gdańsk   Warszawa   Szczecin   Wrocław   Kraków   Łódź
Data Sep 14, 2009
Imię kontaktowe Jadwiga Paterka
Email wyślij email do Jadwiga Paterka
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Remonty
1. Osuszanie budynków
  Firma Pro-Dry wspiera wszystkich swoich klientów w walce z wilgocią i zagrzybieniem w budownictwie. Świadczymy profesjonalne usługi osuszania budynków z wilgoci w wyniku zalania, awarii wodnej, powodzi. Wszystkie nasze prace zakończone są protokołami stanu zawilgocenia dzięki którym można ubiegać się o zwrot kosztów od ubezpieczalni. Posiadana i stosowana przez nas technologia jest bardzo bezpieczna i energooszczędna, stosowane przez nas urządzenia są całkowicie bezobsługowe i przystosowane do 24h pracy.
Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Dom > Remonty


2. flizowanie, malowanie, panele, wykończenia, ceglik.pl , Kraków
  Firma ceglik.pl zajmuje się wykańczaniem nowych mieszkań. Specjalizuje się w łazienkach. Wykonujemy flizowanie, flizy, terakota, gres, gres polerowany, malowanie, gładź gipsową, panele, zabudowy z płyt gipsowo kartonowych, montaż drzwi, parapetów. Przeróbki wody, kanalizacji, prądu.
Zapraszamy na stronę ceglik.pl Znajdą państwo tam galerię zdjęć z kilku robót, szczegółowy cennik oraz aktualny wolny termin.
Kategoria:   Dom > Remonty


3. Wielicki: remont mieszkania Gdańsk, firma budowlana Pruszcz
  Przedsiębiorstwo budowlane "Usługi Remontowo-Budowlane Mirosław Wielicki" świadczy szeroki zakres usług: remonty mieszkań (Gdańsku), budowa domu (pomorskie), remonty mieszkań: kuchnie, łazienki, remonty kapitalne, budowa domów pod klucz, a także kosztorysowanie budów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Pruszczu Gdańskim.
Kategoria:   Dom > Remonty


4. killer kom-plex
  Firma KILLER KOM-PLEX jest nową rozwijającą się firmą na rynku.

Jesteśmy „zabójczo” konkurencyjni i kompleksowo rozwiązujemy stawiane przed Nami zadania !!!

Bazując na wiedzy i doświadczeniu w oparciu o wykwalifikowany personel proponujemy naszym Klientom pełną gamę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego, pielęgnacji terenów zielonych i ogrodów oraz innych prac konserwatorskich w tym prace remontowo – budowlane z profesjonalnym wykończeniem wnętrz i aranżacją artystyczną oraz projektowania i układania kostki brukowej. Świadczymy również usługi fotograficzne i videofilmowanie.
Jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie zadania stawiane przez naszych Klientów. Wszelkie usługi wykonywane są z użyciem profesjonalnego sprzętu i środków czyszczących posiadających atesty zgodne z wymogami UE.


Zajmujemy się nietypowymi zleceniami a nasze usługi dostosujemy indywidualnie
do potrzeb Klienta tak aby każdy był zadowolony.
Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz dogodne dla Klienta terminy po atrakcyjnej cenie,
7 dni w tygodniu a dla stałych Klientów SUPER RABATY !!!
Kategoria:   Dom > Remonty


5. Usługi hydrauliczne Poznań
  Firma zaprasza na swoją stronę, gdzie można zapoznać się z wykonywanymi przez nią pracami hydraulicznymi i instalacyjnymi. Oferta przedsiębiorstwa to montaż instalacji kanalizacyjnych, wodnych i gazowych oraz ich kompleksowe przebudowy i naprawy. Pracownicy firmy zajmują się również wykonywaniem instalacji centralnego ogrzewania i usuwaniem awarii sanitarnych, udrażnianiem kanalizacji oraz remontami kuchni i łazienek. Ponadto firma świadczy usługi instalatorskie w zakresie „białego montażu” armatury łazienkowej i urządzeń sanitarnych: wanien, umywalek, sedesów. Firma oferuje swoją pomoc również miejscowościach w pobliżu Poznania.
Kategoria:   Dom > Remonty

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0