Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Portal dla firm www.biznes-desk.pl - szkolenia
ID linku 3996
Tytuł Portal dla firm www.biznes-desk.pl - szkolenia
Url http://biznes-desk.pl
Opis Największy, niezależny portal dla firm które chcą zorganizować wszelkiego rodzaju wydarzenia, przestawienia, imprezy, nowości. Bardzo rozbudowane działy: artykuły, porady, szkolenia, wydarzenia, obiekty szkoleniowe, wzory dokumentów, oprogramowanie dla firm, placówki i oddziały banków, waluty, finanse
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe szkolenia   firmy   obiekty szkoleniowe   wzory dokumentów   oprogramowanie dla firm
Data Sep 14, 2009
Imię kontaktowe Bartosz
Email wyślij email do Bartosz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. http://mobilne-szkoleniakosmetyka.pl
  Firma Estetiqa oferuje mobilne zabiegi kosmetyczne. Usługa firmy polega na dojeździe do domu klienta i wykonania tam zamówionego zabiegu. Oprócz przedłużania rzęs, czy też stylizacji paznokci metodą Shellac, dostępne są zabiegi na twarz, dla dłoni i stóp. Szkolenia natomiast odbywają się w profesjonalnym centrum szkoleniowym, dysponującym odpowiednim sprzętem do nauki stylizacji paznokci przez uczestników.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Szkolenia VBA w Częstochowie
  Zapraszamy do zapoznania się z bardzo szeroką ofertą naszych szkoleń. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm, jak i dla osób prywatnych, które chciałyby się nauczyć programowania i projektowania stron, a także obsługi baz danych i programów z pakietu Microsoftu. Szkolenia są prowadzone przez specjalistów praktyków, którzy mają bardzo duże doświadczenie w tej branży.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Konferencje w Poznaniu - Centrum konferencyjne Delicjusz
  Delicjusz to wyspecjalizowane centrum konferencyjne, położone na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego, ok. 15 km od centrum Poznania, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 5 Poznań-Wrocław, ok. 6 km od zjazdu z autostrady A2 (węzeł Komorniki). Posiada salę konferencyjną mogącą pomieścić do 300 osób, oraz kilka mniejszych sal szkoleniowo - warsztatowych. Sale konferencyjne są w pełni wyposażone w sprzęt audio-wideo oraz inne narzędzia niezbędne do prowadzenia szkoleń i konferencji. Dla gości dostępny jest parking strzeżony. Kilkuset metrowe powierzchnie wewnątrz oraz tysiące metrów powierzchni na zewnątrz kompleksu, są idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju wystaw, targów czy też prezentacji sprzętów, maszyn, nowych modeli samochodów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Szkolenia otwarte
  Kontrakt OSH jest firmą szkoleniową. Przeprowadza profesjonalne szkolenia z zakresu przywództwa, sprzedaży, zarządzania i współpracy. Tworzy również programy rozwojowe dla firm. Szkolenia te mają na celu wspieranie menedżerów w zakresie ich rozwoju oraz problemów wynikających z codziennej pracy. Firma zajmuje się także konsultingiem, pisaniem książek biznesowych i wydawaniem ich. Początek firmie Kontrakt OSH dali Wojciech Haman oraz Jerzy Guta, dwaj psycholodzy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Http://solidmania.com/
  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem programu Solidworks, powinny skontaktować się z firmą Solidmania, której siedziba zlokalizowana jest w Krakowie. Mamy także oddziały usytuowane w Gdańsku, Warszawie i Białymstoku. Każdemu klientowi proponujemy doskonałe wsparcie techniczne, dzięki któremu pomożemy w rozwiązaniu każdego występującego problemu. Dodatkowo prowadzimy wiele szkoleń z odpowiedniej obsługi aplikacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0