Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Pracownia projektowa
ID linku 4084
Tytuł Pracownia projektowa
Url http://www.drewnoprojekt.pl
Opis Zajmujemy się tworzeniem pełnej dokumentacji dla konstrukcji drewnianych i żelbetowych.
Projekty tworzymy w specjalistycznym oprogramowaniu. Nasze projekty charakteryzują się wysokim poziomem dokładności. Każdy nasz projekt zawiera wykaz materiałów,
widoki 3D i dokładne szczegóły. Doświadczenie w budownictwie drewnianym zdobywaliśmy w od 2005 roku, pracując w zakładach zajmującymi się prefabrykacją domów drewnianych w Niemczech i Szwajcarii.
Nowoczesne technologie obróbki drewna do których niewątpliwie należy tworzenie danych cyfrowych dla maszyn CNC są dla tych zakładów rzeczą powrzechną. Nieodzowna stała się nasza pomoc w przygotowaniu plików wsadowych do maszyn CNC.
Kategoria Dom > Architektura
Słowa kluczowe projekty domów   domy drewniane   dachy   kładki
Data Sep 19, 2009
Imię kontaktowe Piotr Nowak
Email wyślij email do Piotr Nowak
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Architektura
1. Aranżacja wnętrz Opole – oferta dla firm
  Aranżacja wnętrz Opole to wystrój i dekoracje od doświadczonej pracowni architektury, która znajduje się w Opolu na ulicy Ozimskiej w pobliżu Galerii Opolanin. Dzięki doświadczeniu nasz architekt dokona dla Państwa opracuje projekt oraz przygotuje całą dokumentację. Z naszych usługi aranżacja wnętrz Opole korzysta wiele firm między innymi biura podróży, kluby muzyczne, kręgielnie czy też banki. Zachęcamy już dziś do odwiedzenia naszej strony internetowej em3projekt.pl na której znajdują się wszelkie informacje o naszych ofertach. Serdecznie zapraszamy !
Kategoria:   Dom > Architektura


2. Cdom Nowoczesne domy
  Cdom adresuje swoją propozycję do wszystkich, jacy wymagają skorzystać z nowoczesnych rozwiązań ułatwiających zaprojektowanie domu i wnętrza. Specjalny przebieg planowania zapewnia dostosowanie do egzotyki budynku, w którym mamy pracować. Gwarantujemy, że nasza praca realizowana jest precyzyjnie z określonym uprzednio scenariuszem. Oprócz zaprojektowania, wykonania modelu, proponujemy skorzystanie z darmowej konsultacji z naszym doradcą. Inwitujemy do zaznajomienia się z naszymi osiągnięciami i zupełną listą dostępnych w naszym składzie regałów na naszej stronie internetowej:
Kategoria:   Dom > Architektura


3. Windy dla niepełnosprawnych
  Jesteśmy firmą zajmującą się dostarczaniem wind dla niepełnosprawnych oraz innych urządzeń do placówek oświatowych, instytucji kultury, instytucji administracji publiczne, domów opieki i prywatnych domów. Własnie dzięki takim urządzeniom dbamy o to, aby dostęp do wszelkich instytucji był równy dla wszystkich osób, niezależnie od tego czy posiadają niepełnosprawność ruchową czy też nie. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą Lifts4U.
Kategoria:   Dom > Architektura


4. Domy energooszczędne
  Studio Z500 oferuje projekty domów i garaży. W ofercie m.in. projekty domów jednorodzinnnych, projekty domów tradycyjnych, z drewna, z bali oraz projekty domów energooszczędnych.

Każdy projekt domów składa się z 3 części:
- architektonicznej
- konstrukcyjnej
- instalacyjnej

Każda z części składa się z opisu technicznego oraz rysunków

Wybrany projekt domu można zamówić poprzez stronę internetową, pocztą elektroniczną, telefonicznie, faxem lub pisemnie tradycyjną pocztą.
Kategoria:   Dom > Architektura


5. Kompozytowe deski tarasowe
  Tarasy z materiału kompozytowego takich producentów jak: Twinson, Plastivan, Duofuse to doskonałe rozwiązanie dla osób przedkładających ponad wszytko komfort, perfekcję, jak również wysmakowaną estetykę.  Deski tarasowe tych firm to, najnowsze sukcesy myśli technologicznej, gwarantujące doznania estetyczne i użytkowe na najwyższym poziomie. Firma Multiprodukt ma także przyjemność zaproponować klientom tarasy, a także elewacje drewniane powstałe w oparciu o drewno drzew egzotycznych (Świerk Skandynawski, Modrzew Syberyjski). Mając na uwadze kompleksową obsługę klientów, proponujemy zarówno montaż jak również serwis pogwarancyjny, a także gwarancyjny.
Kategoria:   Dom > Architektura

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0