Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6270
Dom 3393
Firmy wg branży 8479
Internet 4232
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 932
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 861
Społeczenstwo 494
Sport 584
Turystyka 1915
Zdrowie i uroda 3073
Zwierzęta i rośliny 322
Szkolenia językowe
ID linku 4168
Tytuł Szkolenia językowe
Url http://www.teachersone.pl/
Opis Angielski dla firm (Warszawa, Poznań, Wrocław) oraz wszelkie szkolenia językowe kierowane dla korporacji, firm oraz klientów indywidualnych. Szeroki wybór języków: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski - oferta jest wciąż poszerzana. W Teacher's One! każdy lektor języka jest przygotowany do prowadzenia zajęć dostosowanych do potrzeb klienta. Przedsiębiorcy myślący o pracownikach, najważniejszym kapitale firmy, którzy są zdecydowani rozwijać znajomość języków obcych powinni wybrać model zajęć, jakim są szkolenia językowe dla firm, u klienta - w ten sposób unikną kosztów związanych z gospodarowaniem czasem potrzebnym na dojazd do szkół językowych.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe angielski   dla firm   szkolenia   szkolenia językowe   języki obce   nauka języka   kursy   warszawa   poznań   wrocław
Data Sep 21, 2009
Imię kontaktowe Mark
Email wyślij email do Mark
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Nauka jazdy Toruń
  Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Speed w Toruniu organizuje kursy na prawo jazdy kat.B.Jesteśmy prężnie rozwijającą się szkołą nauki jazdy w Toruniu. Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy, którzy każdego adepta sztuki kierowania nauczą dynamicznie a zarazem bezpiecznie jeździć w każdych warunkach drogowych. Specjalnie dla naszych kursantów opracowaliśmy prezentację multimedialną, dzięki czemu zajęcia teoretyczne są ciekawe i zachęcają do dalszej nauki. Wykłady naprawdę nie muszą być nudne. Nie wierzysz? Przyjdź , zobacz! Każdego chętnego zapraszamy do niezobowiązującego udziału w zajęciach teoretycznych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Impreza firmowa pod Warszawą
  Chcesz zorganizować imprezę firmową pod Warszawą? Zapoznaj się z naszą ofertą. Oferujemy konferencje w stylu Country, Integrację w Forcie Grilowym, czy Walkę o władzę w Grodzie Wikingów. A to jedynie część atrakcji które możemy zaproponować Twoim pracownikom. Nasze centrum znajduje się w malowniczym lesie nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego tylko 30 km od Warszawy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Nagrywanie i organizacja webinarów - DorotaKostowska.pl
  Zachęcam do sprawdzenia mojej propozycji wszystkie osoby, które interesuje sketchnoting. To bardzo modny nurt, a myślenie wizualne jest przydatną umiejętnością zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie. Dodatkowo prowadzę też szkolenia z wystąpień publicznych o dużej dynamice i bardzo praktycznym podejściu, które jest niezwykle wartościowe dla Uczestników. Zachęcam do kontaktu i zapraszam.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. SDF Łódź
  SDF to firma o profilu szkoleniowo - doradczym. Szkolenia są doskonałą inwestycją w rozwój firmy, odpowiednio dopasowane prowadzą do jasno określonych rezultatów biznesowych. Jesteśmy nastawieni na zapewnienie naszym Klientom kompleksowych rozwiązań dlatego też dostosowywanie szkoleń opieramy o wstępny audyt. To Klient określa jakie elementy są dla niego kluczowe i na tym koncentruje naszą uwagę. Jesteśmy zorientowani na sukcesy naszych Klientów. Nasza firma szkoleniowo – doradcza oferuje szeroki wachlarz szkoleń - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej lun w kontakcie bezpośrednim.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Obsługa bhp firm Kraków - BHP-Center
  Firmę BHP Center tworzy zespół specjalistów, do których należy zaliczyć służby bhp, pracowników i ratowników medycznych. Z oferty mogą korzystać klienci biznesowi. Dla nich firma organizuje liczne szkolenia z zakresu BHP. Na liście proponowanych są szkolenia wstępne, dla pracowników administracyjno-biurowych, na stanowiskach robotniczych, dla kadr inżynieryjno-technicznych. W ofercie są szkolenia dla kadr zarządzających i służb BHP.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0