Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6194
Dom 3353
Firmy wg branży 8386
Internet 4184
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 918
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 856
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3026
Zwierzęta i rośliny 318
USŁUGI BRUKARSKIE Poznań | BRUKARSTWO Poznań
ID linku 4224
Tytuł USŁUGI BRUKARSKIE Poznań | BRUKARSTWO Poznań
Url http://www.dorbruk.wbud.pl
Opis Usługi brukarskie na wysokim poziomie, nasze prace wykonujemy na terenie Poznania i okolic Ponadto prowadzimy sprzedaż kostki granitowej i brukowej, a także innych materiałów budowlanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także trawniki na rolce i podłoża ogrodnicze.

Usługi brukarskie na wysokim poziomie, nasze prace wykonujemy na terenie Poznania i okolic Ponadto prowadzimy sprzedaż kostki granitowej i brukowej, a także innych materiałów budowlanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także trawniki na rolce i podłoża ogrodnicze.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe Usługi brukarskie Poznań   brukarstwo Poznań   Brukarstwo   Usługi   Poznań   Poznań   brukarskie Poznań
Data Sep 24, 2009
Imię kontaktowe x
Email wyślij email do x
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. LLS Grzegorz Palmer
  Mamy przyjemność zaoferować Państwu pakiet profesjonalnych usług elektrycznych. Na naszej stronie internetowej pomiary-audyt.pl zamówić można przeróżnego stylu pomiary. Świadczymy pomiary zabezpieczenia przed porażeniem, zabezpieczeń różnicowo prądowych, stanu instalacji odgromowych, światła i wiele innych. Oferujemy niezbędne obecnie świadectwa energetyczne dla nowo budowanych i odbudowanych budynków mieszkalnych, zakładowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Tworzymy charakterystyki energetyczne i przeprowadzamy audyty. W naszym asortymencie jest też wykonawstwo sieci oraz instalacji elektrycznych z projektem oraz uzgodnieniami. Zajmujemy się również kosztorysowaniem robót elektrycznych. Ponadto robimy audyty remontowe i dozór budowlany. Pomagamy w efektywnym gospodarowaniu energią, poprzez obliczanie kosztów grzania, światła i klimatyzacji jak i porównanie ze źródłami alternatywnymi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Roboty ziemne, drogowe i odkrywkowe RP Complex
  RP Complex II świadczy usługi w zakresie wykonawstwa kompleksowych robót inżynieryjnych, ziemnych, drogowych, odkrywkowych, w tym przemieszczeń mas ziemnych, makroniwelacji, stabilizacji gruntu, odkrywek, wykopów, nasypów oraz wynajmu i serwisu ciężkiego sprzętu budowlanego.

Oferta:
Oferta RP Complex jest profesjonalna i kompleksowa. Wykonujemy prace zlecone lub prowadzimy inwestycje w zakresie:
- wykonawstwa zmechanizowanych robót ziemnych dla budowy obiektów,
- makroniwelacji terenów;
- rekultywacji terenów budowy, zbiorników wodnych;
- wyburzenia metodami tradycyjnymi i minerskimi, prowadzone w sposób bezpieczny i przyjazny dla środowiska;
- wynajem wraz z obsługą operatorską specjalistycznego sprzętu budowlanego najwyższej jakości.
Świadczymy również usługi w zakresie wynajmu specjalistycznego sprzętu budowlanego i napraw maszyn takich firm, jak: Catepillar, VOLVO, itp.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Stropy Teriva Termo - Producent
  Oferujemy wysokiej jakości stropy Teriva Termo System oraz kształtki wieńcowe Termobet. Nasze materiały wyróżniają się doskonałą efektywnością termiczną, są łatwe w montażu i oszczędzają koszty. Jednoczenie cechują się wytrzymałością oraz są dostępne w pełnej palecie rozmiarów. Na naszej stronie możesz zapoznać się bliżej z technologiami naszych materiałów oraz sprawdzić ich parametry. Nasi specjaliści czekają także na pytania zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Sztukateria styropianowa - profile elewacyjne
  Firma ‘ROBAN’ zajmuje się produkcją dekoracyjnych elementów architektonicznych stosowanych do wystroju zarówno elewacji jak i wnętrza budynków.

Wykonujemy detale o kształtach zaproponowanych przez klienta oraz pod wymiar wszelkich otworów okiennych i drzwiowych znajdujących się w elewacji.

Nasze produkty wykonane są ze styropianu o odpowiedniej twardości lub styroduru, zbrojone siatką z włókna szklanego, która jest zatopiona w kleju tynkarskim do siatki i styropianu. Jest to technologia sprawdzona i stosowanana od dawana na polskim rynku. Tak przygotowane elementy są idealnie gładkie i nadają się do malowania farbami elewacyjnymi i charakteryzują się odpornością na warunki atmosferyczne. W ofercie posiadamy również wyroby powleczone tynkiem polimerowo - akrylowym formą natryskową

Oferta zawiera wiele gotowych wzorów wyrobów ozdobnych: profile okien i drzwi, gzymsy, podparapetniki, kornery, kolumny, bonie, portale, belki podsufitowe, zworniki, zwieńczenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. METALEX Hale stalowe
  Firma Geo-Margo z Rzeszowa specjalizuje się w wycenach nieruchomości, usługach geodezyjnych oraz obrocie nieruchomościami. Od początku swojej działalności, rozpoczętej w 2007 roku świadczy profesjonalne usługi wyceny nieruchomości lokalowych, gruntowych niezabudowanych i zabudowanych, czy rolnych. Ponadto w ofercie znajduje się wycena przedsiębiorstw. Zespół agentów nieruchomości zatrudnionych w firmie wyszukają dla Państwa nieruchomość spełniającą wszystkie Państwa oczekiwania oraz pomogą we wszelkich formalnościach. Każdy z zatrudnionych w firmie specjalistów, posiada uprawnienia przyznane przez Ministerstwo Gospodarki lub właściwy Urząd. Po szczegółowe informacje serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0