Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Stal
ID linku 425
Tytuł Stal
Url http://www.bogner-komexim.pl
Opis Bogner Komexim to firma należąca do Grupy Bogner Edelstahl Austria prowadząca sprzedaż wyrobów hutniczych, głównie stali, aluminium i brązów. W ofercie szeroko zdefiniowana stal szlachetna: narzędziowa do budowy form wtryskowych, wykrojników, tłoczników, form rozdmuchowych i innych narzędzi, konstrukcyjna, ciągniona, jakościowa i automatowa stosowana do budowy części maszyn, produkcji kół zębatych oraz elementów hydrauliki siłowej.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe stal   aluminium   sprzedaż   stali   narzędziowa   szlachetna   konstrukcyjna   jakościowa   automatowa   ciągniona   wyroby hutnicze   brązy   bogner-komexim   obróbka mechaniczna   brązów   bogner   komexim
Data Dec 23, 2008
Imię kontaktowe Adam
Email wyślij email do Adam
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. Form-Pat
  Przemysłowe urządzenia do ochrony środowiska i magazynowania.
Firma zajmuje się projektowaniem, doradztwem, produkcją, sprzedażą i serwisowaniem szerokiej gamy urządzeń do ochrony środowiska oraz systemów magazynowania artykułów przemysłowych i handlowych.
Zakres działalności w ochronie środowiska obejmuje doradztwo, projektowanie, produkcję i sprzedaż urządzeń:
• do destylacji i odzysku zanieczyszczonych rozpuszczalników
• do oczyszczania wód procesowych i wodnych odpadów przemysłowych
• do rozdzielania emulsji wodno-olejowych
• do uzdatniana wody z każdego rodzaju zanieczyszczeń
• do oddzielania szlamu lakierniczego od wody przy lakierowaniu
w kabinach i ścianach wodnych
• urządzeń myjących do zastosowania we wszystkich dziedzinach przemysłu
• pras do wytłaczania szlamu lakierniczego oraz zgniatania puszek

Oferujemy także:
• doradztwo i sprzedaż środków do oczyszczania wody obiegowej w kabinach lakierniczych (koagulanty) oraz do oddzielania emulsji olejowych od wody.
• doradztwo i sprzedaż środków chemicznych do obróbki powierzchni metalowych i z tworzyw sztucznych mających zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu.
• kompleksową technologię z zakresu obróbki osadów ściekowych i resztek pofermentacyjnych - suszenie i termiczna utylizacja osadów ściekowych
• opatentowaną technologię Biothys Gelactiv® do neutralizacji uciążliwych zapachów.
• doradztwo i sprzedaż urządzeń do redukcji odpadów kuchennych i resztek pokarmowych.
• doradztwo, projektowanie, produkcję i sprzedaż:
o urządzeń „Paternoster” do wysokiego magazynowania wykładzin i dywanów
o urządzeń „Paternoster” do magazynowania artykułów przemysłowych
• profesjonalny serwis we wszystkich w/w dziedzinach.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. ZAK Spółka Akcyjna
  ZAK S.A. jest jedną z największych polskich spółek chemicznych i renomowanym producentem chemikaliów dostarczanych na rynki polskie i zagraniczne. Oferta ZAK S.A. skierowana jest do różnych sektorów gospodarki: rolnictwa, budownictwa, przetwórstwa chemicznego, przemysłu tworzywowego.
ZAK to uznana marka na rynkach całego świata.
Firma produkuje: plastyfikatory do tworzyw sztucznych, stosowane głównie w przetwórstwie PCW oraz surowce do ich wyrobu, alkohole OXO i bezwodnik ftalowy. W grupie plastyfikatorów znajdują się: Oxoplast® O, Oxoplast® IB. Dla sektora rolnego ZAK S.A. oferuje sprawdzone i rozpoznawalne marki nawozów azotowych Salmag® (Salmag®, Salmag® z borem oraz Salmag® z siarką) oraz Kędzierzyńską Saletrę Amonową®, a także saletrzak i mocznik. Z gazu ziemnego, powietrza i wody wytwarza na miejscu surowce dla nawozów: amoniak i kwas azotowy. W ofercie znajduje się również bezwodnik maleinowy, aldehydy masłowe, azotan i azotyn sodu, roztwór mocznika do redukcji NOx i wodór.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. Tokarstwo Wrocław
  Zajmujemy się obróbką skrawaniem wszelkich rodzajów metali. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji detali metalowych. Oferujemy profesjonalne podejście, wysoką precyzję oraz jakość wykonania, szybkie terminy realizacji i przystępne ceny.
Oferujemy obróbkę na podstawie rysunków stali, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu, miedzi, brązu Oferujemy wszelką obróbkę z zakresu toczenia, frezowania, wiercenia, gwintowania, cięcia, spawania.

Realizujemy wszelkie projekty na zamówienie.
Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. Wood mizer
  Zajmujemy się sprzedażą pił tartacznych, części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do traków renomowanej firmy Wood-Mizer. Oferujemy profesjonalne narzędzia dla tartaczników, stolarzy oraz hobbystów. Oprócz sprzedaży zajmujemy się również zgrzewaniem taśm stolarskich, ostrzeniem tarcz, ostrzeniem noży. Czas realizacji ustalamy jest indywidualnie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. SPAWSYSTEM spawanie blachy
  Firma SPAWSYSTEM, mająca swoją siedzibę główną w Kostrzynie nad Odrą (nasza nowa placówka mieści się w Gorzowie Wielkopolskim), w swojej ofercie ma takie usługi jak: spawanie stali ulepszonych cieplnie, opracowywanie dokumentacji spawalniczej, sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem dźwigów jezdnych, chwytaków kontenerowych, dźwigów kratownicowych i innych konstrukcji spawanych, przedłużanie uprawnień, a także organizowanie szkoleń. Możemy przy tym zapewnić, że nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy dołożą wszelkich starań, aby jak najpełniej spełnić Państwa oczekiwania. Najlepszym dowodem na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług jest znaczne grono naszych zadowolonych klientów. Dodatkowe informacje na temat naszej oferty, jak również dane kontaktowe mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0