Kategorie w katalogu

Aktualności 664
Biznes i ekonomia 6251
Dom 3381
Firmy wg branży 8457
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 572
Motoryzacja 930
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 491
Sport 583
Turystyka 1911
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
Ebooki za darmo! Pobierz ebooki [ download ]
ID linku 4286
Tytuł Ebooki za darmo! Pobierz ebooki [ download ]
Url http://ebookidownload.blogspot.com/
Opis Ebooki - pobierz je zupełnie za darmo. Ebooks Zone -
Strefa Ebooków przygotowała dla Ciebie zupełnie darmowe publikacje elektroniczne.
Download . Darmowe ebooki do pobrania - książki w wersji elektronicznej (.pdf),
o różnej tematyce. Publikacje zamieszcza księgarnia internetowa on-line, ... Darmowe ebooki i poradniki pdf! Ściągnij za free poradnik z dziedziny która Cię interesuje i bądź na bierząco z nowościami!
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe ebook   ebooki   książki   księgarnia   download
Data Sep 24, 2009
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Kurs przedmałżeński
  Przed zawarciem aktu małżeństwa wymagane jest odbycie szeregu kursów, których podstawowym celem jest dobre przygotowanie duchowe narzeczonych do wstąpienia w związek. Nauki przedmałżeńskie, bo o nich mówimy, wykładane są przez specjalistów oraz organizowane są przy Warszawskiej Archidiecezji. Pary narzeczeńskie pragnące w niedalekim czasie przystąpić do sakramentu małżeństwa, mogą pójść na kurs dla narzeczonych prowadzony przez Archidiecezję Warszawską. Znacznie więcej szczegółów i przydatnych informacji można zdobyć na stronie internetowej, pod adresem narzeczeni.kursfilip.pl.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Ochrona Radiologiczna Pacjenta
  Portal umożliwiający przygotowanie do egzaminu państwowego z zakresu ochrony radiologicznej pacjenta. Nowoczesna i efektywna metoda nauczania przy pomocy multimedialnych materiałów, które ściągniesz na swój komputer. Wewnętrzny system testów sprawdzi w jakim stopniu jesteś przygotowany do zdania egzaminu.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Politechnika Łódzka
  W serwisie internetowym Politechniki Łódzkiej można znaleźć informacje dotyczące projektu „Podwyższanie kompetencji kadry akademickiej i umiejętności absolwentów w aspekcie nowoczesnych metod analizy, symulacji i optymalizacji w procesie projektowania i eksploatacji”. Projekt finansowany jest z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W ramach projektu organizowane są podyplomowe studia typu „BUTTON UP” stacjonarne oraz e-learning dla kadry inżynierskiej – Nowoczesne metody analizy, symulacji i optymalizacji w procesie projektowania i eksploatacji. Odwiedzając naszą stronę www możesz dowiedzieć się o bieżących wydarzeniach związanych z organizacją studiów, rekrutacją, pobrać potrzebne dokumenty oraz skontaktować się z kompetentnymi osobami mogącymi udzielić szczegółowych informacji odnośnie organizowanych studiów.
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Projekty dla studentów
  Jeśli jesteś jedną z osób która lubi pracować w grupie ale brakuje jej narzędzi to sprawdź PracuPracu.pl . Projekty stają się łatwiejsze jeśli wiesz jak kontaktować się z całą grupą. PracuPracu.pl jest świetną platformą do komunikacji w grupie. W łatwy sposób dodasz nowe pliki, podzielisz się nowym pomysłem, dodasz zadania dla swoich kolegów i zaprosisz innych do wspólnego projektu.
Rejestracja w 15 sekund - warto spróbować!
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Dziennik elektroniczny
  Na omawianej stronie zaprezentowany został E-dziennik, czyli dziennik elektroniczny. To nowoczesne rozwiązanie zostało stworzone z myślą o nauczycielach, uczniach oraz ich rodzicach. Internetowy dziennik ma usprawniać pracę szkoły i umożliwiać jej kontakt z rodzicami. Omawiana strona prezentuje zalety, jakimi może się pochwalić oferowany dziennik elektroniczny, a także zawiera informacje dotyczące możliwości stosowania tego rozwiązania.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0