Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Ebooki za darmo! Pobierz ebooki [ download ]
ID linku 4286
Tytuł Ebooki za darmo! Pobierz ebooki [ download ]
Url http://ebookidownload.blogspot.com/
Opis Ebooki - pobierz je zupełnie za darmo. Ebooks Zone -
Strefa Ebooków przygotowała dla Ciebie zupełnie darmowe publikacje elektroniczne.
Download . Darmowe ebooki do pobrania - książki w wersji elektronicznej (.pdf),
o różnej tematyce. Publikacje zamieszcza księgarnia internetowa on-line, ... Darmowe ebooki i poradniki pdf! Ściągnij za free poradnik z dziedziny która Cię interesuje i bądź na bierząco z nowościami!
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe ebook   ebooki   książki   księgarnia   download
Data Sep 24, 2009
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Policja testy
  Egzaminy do policji odbywają się co parę miesięcy. Test wiedzy ogólnej składa się z określonej liczby pytań. Warto mieć aktualne odpowiedzi na pytania do policji.Egzaminy do policji, odpowiedzi na pytania do policji, szkółek policyjnych Egzaminy do policji, odpowiedzi na pytania do policji, szkółek policyjnych
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Studia podyplomowe z academyofbusiness.pl
  W bogatej ofercie Ernst & Young Academy of Business znajdą Państwo również studia podyplomowe. We współpracy z polskimi uczelniami utworzyliśmy dwa kierunki - Audyt wewnętrzny oraz Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w praktyce. Liczymy, że wzbudzą Państwa zainteresowanie. W przyszłości nie wykluczamy otworzenia kolejnych kierunków. Staramy się bowiem możliwie najlepiej dopasować do oczekiwań klientów.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. ekorepetycje
  Uczestnik czegoś takiego jak ekorepetycje powinien wiedzieć, jak określić dziecka określonego stylu uczenia się i być w stanie zbudować pozytywne środowisko uczenia się, tak aby wszyscy synowie lub córki muszą zacząć uważać szkołę za relaks przez co będą chętniej uczyć się. Nasza firma ma specjalnie zaprojektowane plany lekcji. Dodatkowo, wiesz, że dziecko zasługuje na specjalnie zaprojektowane plany lekcji, jeśli szukasz najlepszych korepetycje online matematyki. Na przykład, nauczyciel matematyki należy stosować dokładnie podręcznik, który Twoje dziecko zna już w regularnych zajęciach. Następnie, lekcje powinny być dostosowane do wzmocnienia trudnych pojęć matematycznych uczy być nauczycielem w klasie, dziecko i pomóc przygotować się do testów oceniających matematyki za pomocą tego samego materiału. Takie i inne atrakcje oferuje nasza firma pod hasłem ekorepetycje, warto sprawdzić co mamy do zaoferowania dla twojego dziecka. Czasami nasze nauki mogą pomóc dziecku przemóc się w oporze przed nauczycielami.
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Korepetycje Gdynia
  Potrzebne korepetycje w Gdyni? Przyjdź do Edun Korepetycje w Trójmieście - zajmiemy się Twoimi szkolnymi problemami. Z nami nie musisz bać się kartówek ani pytania przy tablicy. Umiemy uczyć i robimy to skutecznie. Nasza oferta to nie tylko korepetycje, ale także kursy maturalne, językowe, poprawkowe i wiele innych. Prowadzimy także półkolonie letnie i zimowe. Zapraszamy do naszego oddziału.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. KIDS-CLUB prywatne przedszkole językowe łódź
  Jeżeli chcesz przygotować swoje dziecko do przebywania w grupie rówieśników - zapiszcie się do Klubu Malucha prowadzonego w Prywatnym Centrum Dziecięcym Kids Club w Łodzi. Specjalnie przygotowany program edukacyjny obejmuje szereg zajęć, które mają na celu przyzwyczajenie młodego człowieka do funkcjonowania w obcym środowisku bez udziału rodzica. Prowadzone przez świetnych pedagogów zajęcia plastyczne, ruchowe, teatralne, czy językowe wpływają na odpowiedni rozwój dziecka jeszcze zanim zacznie uczęszczać do przedszkola. Gwarantujemy także szereg materiałów dla rodziców, którzy pomagają swojemu dziecku w oswojeniu się z nową sytuacją. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0