Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6326
Dom 3429
Firmy wg branży 8560
Internet 4294
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
BIOMIX - urządzenia laboratoryjne ... www.Biomix.pl
ID linku 43
Tytuł BIOMIX - urządzenia laboratoryjne ... www.Biomix.pl
Url http://biomix.pl
Opis Producent specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego. Unikalne projekty na specjalne życzenie klienta - wytwarzanie elektromechanicznego sprzętu labolatoryjnego,urządzeń do pomiarów w hydrologii, urządzeń i maszyn specjalistycznych do celów badawczych i produkcyjnych. Konstrukcja wiat, zadaszeń oraz stojaków rowerowych.
Kategoria Firmy wg branży > Automatyka
Firmy wg branży > Maszyny
Nauka > Chemia
Słowa kluczowe Producent specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego. Unikalne projekty na specjalne życzenie klienta - wytwarzanie elektromechanicznego sprzętu labolatoryjnego   urządzeń do pomiarów w hydrologii   urządzeń i maszyn specjalistycznych do celów badawczych i pr
Data Jul 20, 2008
Imię kontaktowe choina
Email wyślij email do choina
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Automatyka
1. falowniki
  Actimax w swojej ofercie posiada Tanie falowniki,przetwornice częstotliwości,tanie przetwornice, falownik, falowniki cena, falowniki niska cena. Actimax to sprawdzona firma. Na nas mozesz polegac. W naszej ofercie znajdują się również inne produkty które również gorąco polecamy. Do takich produktów należą przekaźniki, turbiny wiatrowe, falowniki, kolektory kotły, etc. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Klientów na naszą stronę internetową
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


2. Chwytak
  Nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży rozmaitych urządzeń, które z powodzeniem są wykorzystywane niemal we wszystkich gałęziach przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się między innymi w produkcji sprzętów takich, jak chwytak. Zadowolenie wielu Klientów, którzy nam zaufali oraz stale powiększające się grono pozwala nam sądzić, że nasza oferta jest atrakcyjna.
Znajduje się w niej szereg świadczonych przez nas usług, które mają charakter kompleksowy. Skupiamy się bowiem na projektowaniu urządzeń takich, jak chwytak, późniejszej ich budowie oraz sprzedaży. Ponadto, wszystkie produkty, które powstają przez naszych specjalistów odznaczają się najwyższą na rynku jakością. Dzięki temu, używanie ich jest gwarancją sukcesu oraz najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Naszą domeną jest bowiem produkcja urządzeń, które są doskonałe pod każdym względem. Posiadamy najniższe ceny na rynku, jesteśmy zatem konkurencyjną marką dla innych tego typu firm. Staramy się wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego realizujemy nawet indywidualne projekty.
Dzięki temu, Klient ma pewność, że wykonany produkt będzie w pełni odpowiadał jego oczekiwaniom. Warto również wiedzieć, że wszystkie chwytaki, które produkujemy są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa, a powstają w oparciu o najnowsze technologie. Staramy się bowiem łączyć lata doświadczenia w branży z innowacyjnymi pomysłami i rozwiązaniami. Warto zaufać firmie, dla której priorytetem są jej Klienci i która do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


3. http://zebra-info.pl/
  Zebra to innowacyjne przedsiębiorstwo, którego drukarki do etykiet czy identyfikatorów RFID znajdują zastosowanie w wielu branżach i gałęziach gospodarki. Nasze urządzenia charakteryzuje nie tylko funkcjonalność, ale także prostota obsługi, trwałość oraz tanie materiały eksploatacyjne. Dzięki nam nowoczesne technologie są w zasięgu ręki każdej małej i dużej firmy jak i szpitali, szkół, ośrodków badawczych czy innych instytucji. Od wielu lat wdrażamy te systemy i ciągle się rozwijamy. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


4. NCS - Inteligentne instalacje
  Działalność firmy skupia się na projektowaniu i wykonywaniu instalacji: antywłamaniowych, sterowniczych, elektrycznych, komputerowych, antenowych, etc. Oferowane instalacje mogą być wykonane w standardzie "inteligentnego domu" co zapewnia pełny nadzór i kontrolę nad budynkiem (ogrzewaniem, oświetleniem, roletami, itp.). Stosowane rozwiązania automatyki zapewniają klientowi zwiększenie elastyczności instalacji przez co możliwe będzie w dowolnej chwili zmienienie ich funkcjonalności. Szczegółowa oferta firmy tworzona jest indywidualnie indywidualnie na podstawie oczekiwań klienta.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


5. Hydraulika siłowa
  MS-Hydro to czołowy dostawca rozwiązań z zakresu hydrauliki siłowej. Hydraulika siłowa jest niezwykle ważna w wielu dziedzinach życia dlatego też warto korzystać z usług najlepszych. MS-Hydro to tylko sprawdzone i profesjonalne rozwiązania. Jeżeli zatem interesuje Cię tematyka jaką jest hydraulika siłowa to skorzystaj z doświadczenia MS-Hydro. Zapraszamy
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0