Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
solar-sky.pl - Ekologiczne systemy grzewcze, ekologiczne budownictwo
ID linku 4390
Tytuł solar-sky.pl - Ekologiczne systemy grzewcze, ekologiczne budownictwo
Url http://www.solar-sky.pl
Opis solar-sky.pl - Ekologiczne systemy grzewcze, ekologiczne budownictwo.
Zajmujemy się sprzedażą ekologicznych systemów grzewczych - kolektorów słonecznych, zbiorników solarnych i innych markowych urządzeń. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem katowickiej firmy Solver na terenie dolnego śląska. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe Ogrzewanie   systemy solarne   pphu Henryk Madera   lwówek Sląski
Data Sep 29, 2009
Imię kontaktowe Robert Taraska
Email wyślij email do Robert Taraska
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. SystemOgrodzen.pl - ogrodzenia, bramy, slusarstwo
  Specjalizujemy się w produkcji, m.in. systemów ogrodzeniowych (bramy, ogrodzenia, przęsła), metalowych palet, balkonów, balustrad czy wyrobów tokarskich. Firma działa na rynku ślusarsko-spawalniczym. Od lat sukcesywnie powiększamy grono naszych klientów. Wszystkie zamówienia są realizowane eg. indywidualnych wymagań klienta.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Studnie Poznań
  Firma zajmuje się wierceniem studni głębinowych do 250 metrów. Ponadto zajmujemy się uzdatnieniem wody, a także wszelkiego rodzaju przyłączami, obudowami i rozprowadzeniem wody po określonym terenie. Współpracujemy również z firmami ogrodniczymi. Firma działa głównie w poznaniu i Wielkopolsce.
Tworzymy bezobsługowe ujęcia wodne, wykonujemy różnego rodzaju przyłącza wodne i sanitarne. Współpracujemy z firmami zajmującymi się projektowaniem ujęć, geologami, zakładami projektującymi ogrody i automatyczne systemy nawadniania, montującymi ekologiczne rozwiązania grzewcze takie jak pompy ciepła i systemy solarne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. FERUM USŁUGI BUDOWLANO-WYKOŃCZENIOWE
  FERUM Bielsko-Biała usługi wykończeniowe, ogólnobudowlane, remonty. Budowa domów, nadzór budowlany, prace wykończeniowe oraz wszelkie prace remontowe. Firma działa głównie na terenie Bielska-Białej i okolicy jak również na terenie całego województwa śląskiego a wkrótce również na terenie całego kraju.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Kamień naturalny na ściany i elewacje - kameneo.pl
  Kameno jest nowoczesną i w pełni profesjonalną firmą, która zajmuje się sprzedażą kamienia naturalnego. Rozwijamy się na rynku wiele lat i na bieżąco oferujemy klientom wszystko co najlepsze pod względem wysokiej jakości kamienia elewacyjnego, ozdobnego, ogrodowego, czy do murowania. Więcej na naszej stronie www.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Konstrukcje stalowe - Stalwyk
  Stalwyk jest producentem konstrukcji stalowych. Budujemy elementy stalowe w konkurencyjnych cenach i w bardzo dobrej jakości. Profesjonalizm to nasza specjalność. Zrealizowaliśmy setki budynków opartych o konstrukcje stalowe. Niektóre realizacje dostępne na stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0