Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
Jatochce.pl
ID linku 4396
Tytuł Jatochce.pl
Url http://www.jatochce.pl
Opis Witamy w serwisie Jatochce.pl. To nowatorskie podejście do internetowych zakupów. Tutaj zupełnie za darmo możesz wystawić w formie aukcji towary lub usługi, których aktualnie potrzebujesz. Nie musisz tracić czasu na poszukiwania! Po prostu wystawiasz JaToChcę! i czekasz na oferty. System automatycznie poinformuje Cie o statusie Twojej aukcji w panelu użytkownika. Możesz to zrobić w trzech formach "Mój wybór", "Najniższa cena" i "Pierwszy lepszy". Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu będzie mógł złożyć Ci ofertę. To Ty zdecydujesz, którą wybrać!
Kategoria Aktualności > Ogłoszenia
Słowa kluczowe
Data Sep 29, 2009
Imię kontaktowe Bruno
Email wyślij email do Bruno
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Ogłoszenia
1. Info Klik - zamieszczanie ogłoszeń w internecie
  Portal ogłoszeniowy Info Klik to nowy, bardzo nowatorski portal informacyjny. Został on stworzony w celu ułatwienia kontaktu pomiędzy: osobą usługodawcy a osobą klienta.
Poprzez bezpłatne ogłoszenie lub darmowe oferty można bez najmniejszego problemu zainteresować potencjalnego wykonawcę. Głównym celem, jaki ma spełniać nasz portal ogłoszeniowy, jest pominięcie długotrwałego, czasochłonnego i co najważniejsze dość kosztownego procesu dotarcia do potencjalnych odbiorców.
Dzięki temu, że na naszym serwisie informacje skierowane są w obydwie strony (do konsumenta jak i usługodawcy), zleceniodawcy otrzymują darmowe oferty, które są dostosowane do ich zapytań. Dla wykonawców usług jest to bardzo wartościowe źródło pozyskiwania nowych zleceń.
Staramy się cały czas nasz portal ulepszać, i aby zamieszczanie ogłoszeń nie powodowało problemów i aby przebiegało w możliwie jak najkrótszym czasie.
Staramy, się aby nasza witryna była szczegółowo podzielona, co poprawi nawigację na niej. A dzieje się tak dzięki wyodrębnieniu poszczególnych sekcji na: zapytania ofertowe, oferty sprzedaży.
Kategoria:   Aktualności > Ogłoszenia


2. Zachodniopomorskie serwis ogłoszeniowy - darmowe ogłoszenia
  Darmowe ogłoszenia z województwa zachodniopomorskiego i z całej Polski, drobne, nieruchomości, motoryzacyjne, wypoczynek, praca. Ciekawostki i aktualności z regionu. Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Świdwin, Białogard. Zawsze aktualne ogłoszenia i ciekawostki z życia codzinnego, ciekawe miejsca, ludzie.
Kategoria:   Aktualności > Ogłoszenia


3. Ogłoszenia mieszkania sprzedaż
  Większość z nas choć raz w życiu staje przed koniecznością sprzedaży mieszkania. Czasem robimy to po to, by zmienić otoczenie i przeprowadzić się na inne, bardziej atrakcyjne osiedle, czy do innego miasta. Innym razem zmuszają nas do tego względy finansowe. Bez względu na motywy, które nami przy tym kierują, zwykle zależy nam na tym, by cała transakcja przebiegała szybko i bezproblemowo. Gwarancją takiego obrotu sprawy jest skorzystanie z pomocy portalu specjalizującego się w ogłoszeniach o sprzedaży nieruchomości. Najpopularniejsze z tego rodzaju serwisów codziennie są odwiedzane przez dziesiątki tysięcy internautów. Żadna inna forma promocji oferty mieszkania na sprzedaż czy mieszkania na wynajem nie ma równie dużego zasięgu. To jednak nie wszystko, dobry portal publikujący ogłoszenia wychodzi na przeciw potrzebom swoich użytkowników i służy im pomocą praktycznie na każdym etapie poszukiwań kupca. Na tego rodzaju portalach można znaleźć porady dotyczące chociażby najlepszego sposobu formułowania ogłoszeń, czy też reguł, których powinniśmy przestrzegać przy kontakcie z potencjalnymi klientami, po to by wywrzeć na nich jak najlepsze wrażenie i zwiększyć swoje szanse na sprzedaż mieszkania.
Kategoria:   Aktualności > Ogłoszenia


4. Nieruchomości
  Serwis ogłoszeń nieruchomości skupiający oferty z całego kraju: domy, mieszkania, działki i grunty, wszystko to znajdziesz w naszym serwisie ogłoszeniowym. Zapraszamy do dodania darmowego ogłoszenia. Tylko u nas znajdziesz ogólopolską bazę pośredników nieruchomości. Dodatkowo znajdziesz u nas informacje o kredytach mieszkaniowych oraz wyliczysz ratę kredytu dla nieruchomości znalezionej u nas w portalu.
Kategoria:   Aktualności > Ogłoszenia


5. Ogłoszenia Nowy Sącz
  Portal z rozmaitymi ogłoszeniami dodawanymi przez internautów obejmującymi miasto i okolice Nowego Sącza. W serwisie można zarejestrować się i zamieszczać ogłoszenia zupełnie bezpłatnie przez co prezentowana lista jest pełna atrakcyjnych ofert. Duża ilość kategorii i ogłoszeń. Jeżeli dodatkowo dodane ogłoszenie jest interesujące ale i właściwie sformułowane to możemy być przekonani, że zaraz po jego dodaniu na naszym portalu wzrośnie zainteresowanie danym produktem czy usługą. Zachęcamy do umieszczania ogłoszeń jak również życzymy trafnych poszukiwań.
Kategoria:   Aktualności > Ogłoszenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0