Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
oferty pracy warszawa
ID linku 444
Tytuł oferty pracy warszawa
Url http://www.oferty-pracy.waw.pl
Opis Oferty pracy w Warszawie. Znajdziesz ją na naszej witrynie :-). Aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą w Anglii Danii Holandii Norwegii Niemczech i pozostałych krajach UE. Wzory CV i listy motywacyjne.
Kategoria Biznes i ekonomia > Praca
Słowa kluczowe oferty pracy   pracy   praca za granicą   praca za granica   szukam   dam pracę   prace   oferty
Data Dec 28, 2008
Imię kontaktowe Kamil
Email wyślij email do Kamil
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Praca
1. Praca anglia
  Serwis Emigranta.com pozwala na zamieszczanie i poszukiwanie ogłoszeń pacy za granicą. Jest on przeznaczony dla użytkowników z całej Unii Europejskiej, między innymi krajów takich jak Wielka Brytania, Francja czy Niemcy. Wyróżnia się on bogatą ofertą pracodawców i jest wyjątkowo wygodny w użyciu, zarówno dla poszukujących pracy, jak i zamieszczających ogłoszenia. Oferta skierowana jest głównie do Polaków, którzy postanowili wyjechać za granicę. Zapraszamy do nas!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


2. DOHLE MANNING AGENCY zatrudnienie
  Wykwalifikowani marynarze, specjaliści i pracownicy różnorodnych fachów w branży morskiej są poszukiwani przez armatorów i firmy zarządzające statkami. By uprościć połączenie jednych i drugich powstała Dohle Manning Agency (Poland). Firma działana rynku od 1991 roku sukcesywnie poszerzając swoją ofertę. Można się do nich zwrócić w sprawie rekrutacji oficerów i marynarzy oraz pracowników w sektorze morskim. Zajmują się także organizacją transportu, przyszykowaniem do podróży pracowników, przygotowaniem dokumentacji potrzebnej do pracy za granicą, a także na statkach obcej bandery. Świadczą usługi pośrednictwa i rozliczeń finansowych, usługi Agenta Morskiego oraz agencji pracy tymczasowej w branży stoczniowej. Nie obce są im też zadania związane z organizacją szkoleń i to tak dla marynarzy jak i pracowników stoczniowych. Firma prowadzi także rekrutację brygad remontowych na statkach i stoczniach w Polsce i za granicą. Szczegółowe informacje dotyczące agencji znaleźć można na stronie internetowej:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


3. Doradztwo zawodowe online
  Spółka Deep Green zaprojektowała innowacyjne narzędzie pełniące rolę internetowego doradztwa zawodowego. Nasza platforma pozwoli osobom indywidualnym samodzielnie określić swoje kompetencje i naszkicować ścieżkę edukacji oraz kariery. Z powodzeniem narzędzie mogą także wykorzystać doradcy zawodowi, którym zależy na tym, aby ich szkolenia miały nowoczesny i ciekawy charakter. Udostępniamy trzy gry, które pozwolą użytkownikowi platformy zdiagnozować kompetencje psychospołeczne, predyspozycje zawodowe oraz wypalenie zawodowe. Wszystkie gry zostały opracowane na podstawie popularnych testów kompetencyjnych i profesjonalnych branżowych badań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


4. FM Group Opinie - wszystko o perfumach FM by Federico Mahora
  Perfumy FM by Federico Mahora to wyroby pefumeryjne charakteryzujące się wysokim zaperfumowaniem sięgającym nawet 30%. W kolekcji perfum FM Group Polska znajdziesz perfumy luksowe oraz kolekcje klasyczna. Praca w FM Group to nie tylko dodatkowa sprzedaż, ale możliwość tworzenia własnej sieci dystrybucji. Szeroka gama produktów FM for Home, FM Group Mobile, FM Make UP sprawia, że możliwości zarabiania są ogromne. Blog FM Group Opinie to zbiór najciekawszych porad i porad o produktach FM Group, recenzje użytkowników. Wstępując do klubu FM Group otrzymujesz darmowe materiały oraz dostęp do kursu profesjonalny manager MLM (zbiór ponad 30 filmów szkoleniowych)
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


5. Wynajem kserokopiarek
  Przedsiębiorstwo BILT POLSKA S.C. jest autoryzowanym serwisem wielu znanych firm, produkujących kserokopiarki, drukarki i inne sprzęty biurowe. Świadczymy usługi naprawcze na najwyższym poziomie, co możliwe jest dzięki uczestnictwu naszych pracowników w szkoleniach organizowanych przez światowych producentów uznanych marek. Oferujemy także możliwość zakupu wymienionych urządzeń w najlepszych na rynku cenach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0