Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343




Węzły cieplne
ID linku 448
Tytuł Węzły cieplne
Url http://www.alfarex.pl
Opis Firma Alfarex wykonuje budowy, modernizacje, remonty i konserwacje w branży sanitarnej. W szczególności węzły cieplne, kotłownie, regulacja kotłów, automatyka pogodowa oraz konserwacja i projekty instalacji sanitarnych.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe instalacje   sanitarne   węzły   cieplne   automatyka   pogodowa   regulacja   kotły   konserwacja   instalacji
Data Jan 2, 2009
Imię kontaktowe Marcin
Email wyślij email do Marcin
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Cyklinowanie bezpyłowe Wrocław :: Cyklinowanko.pl
  Nasza firma istnieje już ponad 25 lat i specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług parkieciarskich. Od tego czasu uczestniczyliśmy w wielu inwestycjach budowlanych zarówno na dużą, jak i małą skalę. Poczynając od układania parkietu, mozaiki i podłóg egzotycznych, kończąc na cyklinowaniu, szlifowaniu i polerowaniu oraz pracach wykończeniowych: montażu listew przypodłogowych, lakierowaniu podłóg drewnianych. Zajmujemy się równie ż uzupełnianiem, renowacją i odnawianiem starych parkietów podłóg drewnianych
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Firma El-MAX - Elektryk katowice
  Jestem jednoosobową firmą prowadzącą usługi z zakresu elektryki oraz prac budowlanych na terenie całego śląska, głównie Katowic. Charakteryzuje mnie dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych mi zadań, które wynikają z mojego zamiłowania i pasji jaką jest elektryka, w mieszkaniach, dużych domach czy też zakładach pracy. Zapraszam na moją stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Okucia budowlane
  Okucia budowlane i meblowe to zaledwie mała część asortymentu jaki ma Państwu do zaoferowania firma Gamet, oprócz okuć najdziecie u nas klamki, wieszaki, szuflady, prowadnice, nóżki, gałki, uchwyty oraz inne akcesoria meblowe i budowlane. Nasza oferta zaskoczy Państwa pozytywnie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Bruk
  Bruk to jeden z produktów grupy budowlanej AWBUD. Grupa AWBUD działa na polskim rynku od ponad 20 lat z powodzeniem świadcząc usługi budowlane oraz produkując wysokiej jakości materiały. Oprócz bruku firma produkuje kostkę brukową, galanterię betonową, elementy kanalizacji, beton towarowy oraz prefabrykaty żelbetonowe dla budownictwa mieszkaniowego. AWBUD to także generalny wykonawca oraz projektant wielu obiektów przemysłowych np. hal produkcyjnych oraz obiektów użyteczności publicznej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Bulevarverde mieszkania jednokondygnacyjne
  Rozglądasz się za niedrogim, a nowym i dobrze utworzonym mieszkaniem na terenie Krakowa? Jeśli tak to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Samodzielny deweloper Vivienda, istniejący na krakowskim rynku od ponad dekady, oferuje nowoczesne osiedle w starej części Nowej Huty! Bulevar Verde to usytuowane na wyciągniecie ręki od centrum miasta osiedle, pełne ciszy i spokoju. Wszystkie mieszkania położone na parterze mają dostęp do własnych ogródków, natomiast pietra 1-3 wyposażone są w balkony, antresole czy tarasy, z posadzkami z desek tarasowych ryflowanych i przesuwanymi roletami. Zapoznaj się z naszym niebanalnym i eleganckim projektem, którego siłą jest połączenie nieprzeciętnych form i materiałów. Uwaga promocja: wybrane mieszkania taniej o podatek VAT! Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0