Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6382
Dom 3461
Firmy wg branży 8622
Internet 4331
Komputery 768
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 958
Muzyka 337
Nauka 800
Rozrywka 877
Społeczenstwo 501
Sport 595
Turystyka 1933
Zdrowie i uroda 3161
Zwierzęta i rośliny 326
Tanie Korepetycje Bydgoszcz
ID linku 4484
Tytuł Tanie Korepetycje Bydgoszcz
Url http://www.korepetycje.hostoi.com
Opis Nazywam się Grzegorz Michalski. Jestem absolwentem wydziału Telekomunikacji i Elektroniki na Uniwersytecie Technologiczno - Przyrodniczym w Bydgoszczy. obecnie pracuje jako Webmaster, czynnie uczestnicząc w procesie tworzenia stron internetowych. Udzielam bardzo tanio korepetycji z matematyki, fizyki i informatyki na terenie Bydgoszczy. Przedmioty ścisłe nie stanowią dla mnie tajemnic. Pomagam dzieciom osiągnąć bardzo dobre wyniki w nauce. Gwarantowany efekt końcowy przy systematycznej współpracy. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Kategoria Nauka > Matematyka
Słowa kluczowe korepetycje   matematyka   fizyka   informatyka   tanie korepetycje   tania nauka   korepetycje Bydgoszcz   tanie korepetycje Bydgoszcz   tanie korepetycje z matematyki   korepetycje w Bydgoszczy   korepetycje w Bydgoszczy z matematyki   PHP   Webmaster   Grzegorz Mic
Data Oct 1, 2009
Imię kontaktowe Grzegorz
Email wyślij email do Grzegorz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Matematyka
1. korepetycje matematyka radom
  Matszkoła prowadzi kursy matematyczne oraz korepetycje. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli posiadających doskonałe przygotowanie pedagogiczne oraz lubiących swoją pracę. Nauczeni doświadczeniem w prowadzeniu zajęć przygotowujących do matury, oferujemy zupełnie nowe kursy gimnazjalne z matematyki. Dzięki nim wiadomości wyniesione ze szkoły zostaną starannie powtórzone i uzupełnione, a przede wszystkim – przećwiczone na konkretnych zadaniach. Zajęcia prowadzone w mniejszych grupach pozwolą na przeprowadzanie ćwiczeń w bardziej zorganizowany sposób a dzięki temu uczniowie będą mieć lepszy kontakt z nauczycielem.
Kategoria:   Nauka > Matematyka


2. MegaMatma: Matematyka - rozwiązane zadania, przykładowe klasówki, egzaminy maturalne.
  Dzięki MegaMatmie, mówiąc żartobliwie - matma stanie się łatwa.
Portal skierowany jest do młodzieży, rodziców i nauczycieli. Tworzony przez wysokiej klasy specjalistów od matematyki, autorów podręczników i recenzentów książek. Gwarantujemy rzetelną wiedzę opartą na podstawach programowych. Nie wychodząc z domu, można przygotować się do lekcji, poznać rozwiązania zadań, nauczyć się do klasówki czy kolokwium.
Kategoria:   Nauka > Matematyka


3. matura z Matematyki 2010
  Serwis edukacyjny Centrum Edukacji Matematycznej Kuriapta. Oferujemy internetowy kurs maturalny z matematyki na najwyższym poziomie. Gwarantujemy ciągły kontakt z nauczycielem on-line. Z nami matura z matematyki będzie łatwa. Zawieramy z kursantem umowę. Gwarantujemy bezpieczeństwo i sukces - Piątka z matmy! Kurs przygotowawczy do matury z matematyki obejmuje gruntowne powtórzenia całego materiału LO. Przygotujemy kursanta do matury z matematyki 2010 zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.
Kategoria:   Nauka > Matematyka


4. Matematyka
  Matematyka video to serwis matematyczny zawierający filmy edukacyjne z tego właśnie przedmiotu. Zakres prezentowanych filmów obejmuje swym materiałem szkołę gimnazjalną, szkołę średnią oraz wybrane działy na studiach. Filmy zostały przygotowane tak aby każdy mógł je zrozumieć i z nich się nauczyć danego materiału. W serwisie znajduje się zarówno teoria jak również zadania.
Kategoria:   Nauka > Matematyka


5. Pro matematyka
  PRO MATEMATYKA - efektywne i skuteczne lekcje

Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum

- przygotowanie do sprawdzianów i testów,
- analiza zagadnień i tematów realizowanych
na zajęciach szkolnych,

- pomoc przy rozwiązywaniu zadań domowych,

- przygotowanie do egzaminu klas szóstych,
- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego,
- rozwiązywanie zadań przygotowujących do matury z zakresu
podstawowego,
Kategoria:   Nauka > Matematyka

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0