Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
JRB Blachownia
ID linku 4544
Tytuł JRB Blachownia
Url http://serwisblachownia.pl/
Opis Jednostka Ratownicza Blachownia obecnie istniejąca w strukturach Spółki Serwis Blachownia Sp. z o.o. początki swojej działalności wiąże wraz z powstaniem Zakładów Chemicznych Blachownia w latach 50-tych jako Zakładowa Straż Pożarna. W takiej formie istniała do drugiej połowy lat 90-tych. W roku 1998 w wyniku restrukturyzacji Zakładów Chemicznych Blachownia wyodrębniono szereg spółek produkcyjnych i usługowych w tym również Jednostkę Straży Pożarnej.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe blachownia   straż   pożarna   zakłady   chemiczne
Data Oct 5, 2009
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Ozonowanie
  Ozonowanie oraz profesjonalne generatory ozonu to oferta firmy Blue Planet. Produkowane przez firmę ozonatory to jedne z najbardziej wydajnych tego typu urządzeń na świecie, co zostało potwierdzone rzetelnymi badaniami, których wyniki dostępne są na stronie producenta. Ozonowanie pozwala na pozbycie się przykrego zapachu w pomieszczeniach, skuteczną dezynfekcję, a także na walkę z alergią. Więcej zastosować ozonu można znaleźć na stronie firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Studio - Nagrania lektorskie, audiobooki, sound design
  Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2003 roku. Mieścimy się w Warszawie w dzielnicy Praga. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy nie tylko olbrzymie doświadczenie, ale także zbudowaliśmy bardzo duży bank głosów. Obecnie zajmujemy się wykonywaniem nagrań lektorskich do gier, audiobooków, komunikatów głosowych. W zakres zadań, których się podejmujemy wchodzi kompleksowa produkcja dźwięku. Zapraszamy do nas.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. obudowy nokia
  Internetowe sklepy z akcesoriami GSM oferują bogatą ofertę. Można poprzez formularz kontaktowy zasięgnąć opinii i porady, jaki telefon zakupić. Czy jest do niego autoryzowany serwis, czy oryginalne części, akcesoria są z nim kompatybilne. Rynek dostarcza nam wiele podróbek ale tylko niektóre sklepy mają legalny markowy towar. Szczególnie marki takie jak NOKIA i HTC są wymagające. Tu nie da się zastąpić baterii, głośników rozmów, mikrofonów byle czym. Tu ważne są oryginalne akcesoria w tym obudowy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Hydraulik Warszawa
  Usługi hydrauliczno gazowe wykonujemy na terenie warszawy i okolic. Wykonujemy również naprawy piecyków , montaż wodomierzy, przeróbki instalacji, zatkane zlewy, pęknięte rury, montaż umywalek wanien, spawanie rur stalowych miedzianych metali kolorowych. Spawanie gazowe i elektryczne Warszawa i okolice
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Podsłuchy
  Sklep internetowy Spy-Shop. W ofercie kamery szpiegowskie, pluskwy, wykrywacze podsłuchów, rejestratory cyfrowe, podsłuchy i akcesoria detektywistyczne. Spcjalizacja to też telewizja przemysłowa CCTV. Zapraszamy Państwa po podsłuchy, pluskwy i wykrywacze podsłuchów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0