Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Technofruit-oczyszczanie, nawilżanie powietrza, drobna automatyka
ID linku 4579
Tytuł Technofruit-oczyszczanie, nawilżanie powietrza, drobna automatyka
Url http://www.technofruit.com
Opis Technofruit to firma technologiczna działająca od 12 lat na rynku oczyszczania i nawilżania powietrza. Przedsiębiorstwo bazuje na międzynarodowym doświadczeniu firm tworzących innowacyjne rozwiązania w zakresie oczyszczania powietrza, nawilżania powietrza oraz drobnej automatyki. Firma realizuje projekty w Polsce oraz w krajach wschodnioeuropejskich.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe oczyszczacz powietrza   oczyszczacze powietrza   nawilżacz powietrza   nawilżaniee powietrza   oczyszczanie powietrza Air Oasis   Miatech   automatyka   chłodnictwo
Data Oct 6, 2009
Imię kontaktowe Monika Gąsiewska
Email wyślij email do Monika Gąsiewska
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Śmieci Warszawa
  Nasza firma już od 1998 roku specjalizuje się w wywozie odpadów. Posiadamy wobec tego w niej spore doświadczenie, zawsze gwarantując naszym klientom najkorzystniejszą ofertę. Zajmujemy się wywozem między innymi śmieci, gruzu, odpadów budowlanych czy sezonowych, na przykład śniegu czy liści. Także przewozimy różne materiały, w tym budowlane, piasek, tłuczeń. Naszą ofertę dopełnia też wynajem kontenerów na odpady. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. GTB-Solaris Baterie słoneczne, generatory wiatrowe
  Sprzedajemy baterie słoneczne, generatory wiatrowe (wiatraki),regulatory ładowania i przetwornice. Zajmujemy się zarówno sprzedażą detaliczną, jak i hurtową. Na stronie po za fachowymi opisami naszych produktów można znaleźć fachowe porady z zakresu alternatywnych źródeł energii. Możemy się podzielić również własnymi doświadczeniami związanymi z wykorzystywaniem alternatywnych źródeł energii.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Rytm Dnia
  Rytm Dnia oferuje znakomite śniadania oraz bogatą ofertę menu. Restauracja, która zajmuje Plac Lotników w Szczecinie to przede wszystkim posiłki smaczne, zdrowe i ładnie podane. Rytm Dnia prezentuje dania obiadowe, szeroką kartę win oraz śniadania które można zjeść na szybko w Szczecinie. Restauracja czynna jest od godziny 8:30 od poniedziałku do piątku a w sobotę od 13. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Zakopane Restauracja
  Prezentacja oferty restauracji Pstrąg Górski w centrum Zakopanego, na Krupówkach. Jak sama nazwa wskazuje specjalnością jest tu pstrąg, podawany na 40 sposobów. Ryba pochodzi z hodowli z Zakopanego. Wystrój Restauracji - regionalny. Stylowe wnętrze nawiązuje do bogatej kultury i sztuki góralskiej. Obok doskonałej kuchni atrakcją Restauracji jest doskonała muzyka góralska. Organizacja imprez okolicznościowych i spotkań biznesowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Skarby Skarbów - sklep i komis dziecięcy
  "Skarby Skarbów" to sklep i komis dziecięcy w Rzeszowie. Wózki dla dzieci, foteliki samochodowe, ubranka, zabawki, puzzle, rowerki, laktatory, podgrzewacze, rzeczy nowe z metkami. Pomagamy rodzicom sprzedawać niepotrzebne rzeczy rosnących pociech oraz zaopatrywać ich w produkty, które potrzebują na obecnym etapie rozwoju dziecka.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0