Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Technofruit-oczyszczanie, nawilżanie powietrza, drobna automatyka
ID linku 4579
Tytuł Technofruit-oczyszczanie, nawilżanie powietrza, drobna automatyka
Url http://www.technofruit.com
Opis Technofruit to firma technologiczna działająca od 12 lat na rynku oczyszczania i nawilżania powietrza. Przedsiębiorstwo bazuje na międzynarodowym doświadczeniu firm tworzących innowacyjne rozwiązania w zakresie oczyszczania powietrza, nawilżania powietrza oraz drobnej automatyki. Firma realizuje projekty w Polsce oraz w krajach wschodnioeuropejskich.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe oczyszczacz powietrza   oczyszczacze powietrza   nawilżacz powietrza   nawilżaniee powietrza   oczyszczanie powietrza Air Oasis   Miatech   automatyka   chłodnictwo
Data Oct 6, 2009
Imię kontaktowe Monika Gąsiewska
Email wyślij email do Monika Gąsiewska
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Hydraulik warszawa
  Doceniana na warszawskim rynku, działająca od 1996 roku firma Steni, świadcząca usługi hydrauliczne zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zatrudniamy wykwalifikowanych hydraulików, którzy kompleksowo zajmą się Państwa hydrauliką oraz kanalizacją. Świadczymy usługi w zakresie wymiany, konserwacji a także w zakresie podłączania instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych, ogólnych, oraz sanitarnych i centralnego ogrzewania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę a wszystko to dzięki pogotowiu technicznemu. Ponadto posiadamy pogotowie kanalizacyjne oraz hydrauliczne. Zapraszamy do skorzystania z naszych tanich i kompleksowych usług.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Imprezy integracyjne
  Zajmujemy się organizacją imprez, eventów. Prowadzimy z dużym powodzeniem imprezy firmowe tak zwane integracyjne. Organizując eventy stawiamy na dobry wizerunek pracodawcy jak i dobre samopoczucie pracowników. Nasza oferta to m.in.: quady, rejsy, regaty, skutery śnieżne, nurkowanie, rajdy off-road i bardzo popularne w dzisiejszych czasach skoki spadochronowe. Dostarczamy kompleksowych rozwiązań w organizacji imprez. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Kebab dla Twojej restauracji
  Firma Arena Orient Express zajmuje się zaopatrzeniem zakładów gastronomicznych w orientalne produkty spożywcze oraz urządzenia gastronomiczne potrzebne do stworzenia i prowadzenia lokalu typu kebab.

Nasza firma produkuje i dostarcza szeroki wachlarz mrożonych wyrobów mięsnych typu kebab i gyros, pieczywo do kebaba, pitta, oryginalne egzotyczne dodatki, a także maszyny oraz urządzenia gastronomiczne.

Oferujemy także swoje doświadczenie w dziedzinie szkoleń oraz pomoc w stworzeniu i prowadzeniu nowo otwieranego lokalu.

Dystrybucja naszych produktów odbywa się specjalistycznym sprzętem mroźniczym z zachowaniem wymogów sanitarnych na terenie całego kraju. Dostawa do odbiorcy nie przekracza 72 godzin od momentu zamówienia. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Artquartia - oprawa obrazow Krakow
  Artquartia - firma z Krakowa zajmująca się oprawą obrazów, grafik, plakatów, luster oraz wszelkimi pracami związanymi z ich ekspozycją. Oferujemy fachowe doradztwo w doborze ram do obrazów. Ponadto produkcja i sprzedaż fotoramek oraz innych narzędzi związanych z obrazami, zdjęciami, malarstwem, ramami oraz oczywiście lustrami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Ewolucjonizm - ewolucjamyslenia.pl
  Ewolucja Myślenia to portal dla ludzi, których interesuje nauka o Ziemi, ewolucjonizm oraz historia powstania ludzkości. Pasjonujemy się w tematach, dotyczących życia na ziemi, odkryć naukowych oraz początków świata. Stawiamy na rzetelne źródła informacji oraz sprawdzona dane, które pozwalają poznać tajemnicze zagadki ludzkości. Ewolucja Myślenia to portal, który rozbudzi Twoją ciekawość świata oraz pozwoli poznać odpowiedź na najważniejsze pytania, dotyczące życia na Ziemi. Sprawdź, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0