Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
ogrodzenie Lublin
ID linku 4655
Tytuł ogrodzenie Lublin
Url http://krzysztofklos.pl
Opis Firma Krzysztof Kłos specjalizuje się w produkcji ogrodzeń, bram i balustrad stalowych z elementami kutymi, montuję słupki metalowe i automatykę do bram, zajmuję się metaloplastyką i ślusarstwem budowlanym. Zapewniam wysoką jakość produktów, korzystne ceny, terminowość dostaw, transport na miejsce. Realizuję projekty własne oraz indywidualne zamówienia klientów.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe ogrodzenia Lublin   Lublin ogrodzenia   ogrodzenie Lublin
Data Oct 6, 2009
Imię kontaktowe Dorota
Email wyślij email do Dorota
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. El_inst naprawy instalacji elektrycznych
  Firma El_inst z Czerwonki - Leszczyn gwarantuje wszystkim klientom całkowite przeglądy, naprawy i montaż instalacji elektrycznych wraz z przyłączami. Proponuje również usuwanie awarii, przenoszenie liczników elektrycznych, montaż instalacji oświetleniowych, pomiary elektryczne, diagnostykę stanu instalacji, wymianę tablic elektrycznych, instalację gniazdek, naprawę urządzeń elektrycznych i podłączanie płyt elektrycznych. Posiada zespół wyspecjalizowanych fachowców, jacy według potrzeb i możliwości odbiorców wykonają wszelkie usługi sprawnie, pewnie, dbale oraz w odpowiednim czasie. Dzięki sprawdzonym kontaktom z podwykonawcami z branży oraz producentami materiałów i narzędzi elektroinstalacyjnych firma cieszy się niezwykłym uznaniem oraz zaufaniem swoich klientów. Oferuje korzystne ceny i bezpłatną konsultację i wycenę. Realizuje swe usługi w każdego rodzaju budynkach, zarówno dla klientów indywidualnych, firm jak i instytucji. Zasadniczy cel firmy to satysfakcja klientów, tak więc doświadczona kadra chętnie doradzi i odpowie na każde zapytanie. Szczegóły oferty na stronie www.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Balustrady ze stali nierdzewnej i szkła – Stalprodukcja
  Jesteśmy rozwijająca się firmą z doświadczeniem w branży spawania stali nierdzewnej naszą specjalizacją jest produkcja oraz montaż balustrad balkonowych ze stali nierdzewnej i nierdzewnych z szybą. Posiadamy duży wybór wzorów a dodatkowo wykonujemy zlecenia na podstawie indywidualnych projektów klienta. Zapewniamy wysoką jakość, indywidualne podejście do każdego zlecenia, fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny i dogodne terminy. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Wywóz odpadów pobudowlanych Warszawa - wgromek.pl
  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi realizowania różnego rodzaju robót budowlanych. Działamy na terenie zarówno Warszawy jak też w okolicznych miejscowościach. Możemy wykonać na rzecz naszych klientów między innymi wykopy po fundamenty czy też sieciowe. Jednocześnie naszym klientom zapewniamy również sprawnie wykonywanie wyburzania budynków. Wszystkie usługi w naszej firmie wykonywane są z wykorzystaniem rozbudowanego zaplecza technicznego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. lumenprof.pl
  Działamy na rynku odnawialnych źródeł energii, na którym możemy oferować wykonanie zarówno profesjonalnych a jednocześnie kompleksowych usług na każdym etapie wykonywania instalacji, co dotyczy zarówno optymalnego dopasowania poszczególnych rozwiązań stosowanych w naszej firmie, jak też sprawnego wykonania poszczególnych instalacji. Wszystkie usługi wykonywane w naszej firmie wykonujemy w sposób dopasowany do oczekiwań klientów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Płaskowniki stalowe - Ceownik zimnogięty
  Użytek stali. Stal to Fe z dodatkiem węgla w ilości od bliskiego zera procent, w ilościach niemal śladowych, do około 2%. Ilość C ma istotny wpływ na cechy otrzymanego metalu.

Istnieją dwie najliczniejsze rodziny stali: stale stopowe i stale węglowe. Definicja stopowa odnosi się do pierwiastków, innych niż węgiel, dodawanych do żelaza, zgodnie z minimalnym nierównomiernym rozcięczeniem dla każdego z nich. To znaczy: 0,50% silikonu, 0,08% molibdenu, 10,5% chromu. Skutkiem tego stop 17% Cr i 8% Ni używany jest do wytopu stali nierdzewnej. właśnie dla tego jest wzwyż niż jeden rodzaj stali.

W chwili obecnej istnieje ponad 3000 pogrupowanych rodzajów (składów metalicznych), nie wliczając tych, które produkowane są wedle dokładnych zamówień na życzenie klienta. Poszczególny z tych dają w wyniku stop żelaza o najtrafniej odpowiedniej sylwetce, pasującej wymogom konstruktorów.

Produkowany asortyment stali:
• dwuteowniki, ceowniki zimnogięte,
• kątowniki stalowe i płaskowniki,
• blachy
• profile zimnogięte,
• pręty zbrojeniowe,
• stal jakościowa
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0