Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
ogrodzenie Lublin
ID linku 4655
Tytuł ogrodzenie Lublin
Url http://krzysztofklos.pl
Opis Firma Krzysztof Kłos specjalizuje się w produkcji ogrodzeń, bram i balustrad stalowych z elementami kutymi, montuję słupki metalowe i automatykę do bram, zajmuję się metaloplastyką i ślusarstwem budowlanym. Zapewniam wysoką jakość produktów, korzystne ceny, terminowość dostaw, transport na miejsce. Realizuję projekty własne oraz indywidualne zamówienia klientów.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe ogrodzenia Lublin   Lublin ogrodzenia   ogrodzenie Lublin
Data Oct 6, 2009
Imię kontaktowe Dorota
Email wyślij email do Dorota
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. GeoPartner - usługi budowlane
  Posiadająca swoją siedzibę w Gdańsku działalność Geopartner zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Specjalizujemy się geodezją inżynieryjną, katastrem, opracowaniami numerycznymi, sprzedażą i wdrażaniem oprogramowań i szkoleniami. Nasze usługi to: wdrażanie wielofunkcyjnych systemów do prowadzenia EGiB: EWID2000, TurboEWID, budowa i obsługa numerycznych baz danych EGBiL, tworzenie opracowań i modeli 3D (NMT), zakładanie i unowocześnienie szczegółowych osnów sytuacyjnych i wysokościowych, podziały, rozgraniczenia i wznawianie granic nieruchomości lub inne. Potwierdzeniem naszej niezawodności są rekomendacje, które wystawiają nam klienci. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i solidnych pracowników a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Badania termowizyjne
  Nasza firma robi badania i również pomiary termowizyjne. Wystawiamy także świadectwa energetyczne oraz lokalizujemy wycieki. Firma Hendson ma zawodowy przyrząd termowizyjny. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Hendson. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Więcej danych na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Hale Namiotowe Maxipc Hala Namiotowa
  Maxipc Hale Namiotowe to znany i cieszący się zaufaniem Klientów na polskim rynku producent zaawansowanych technologicznie hal namiotowych i magazynowych. W produktach firmy od lat wykorzystuje się najbardziej nowatorskie i racjonalizatorskie technologie powstające w branży producentów hal o konstrukcjach stalowych i aluminiowych.
Oferujemy sprzedaż hal namiotowych, profesjonalny montaż demontaż serwis hal namiotowych opartych o konstrukcje stalowo-aluminiowe, stalowe z poszyciem PCV, blachy trapezowej, płyty warstwowej i podłogą w całej Polsce i europie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. ANDER 87 Budowa separatorów koalescencyjnych Poznań
  Gorąco zachęcamy Państwa do współpracy z firmą ANDER 87, której siedziba znajduje się w Puszczykowie w województwie wielkopolskim. Świadczymy profesjonalne usługi budowlane oraz transportowe. Można nam powierzyć budowę sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, przyłączy, przepompowni, separatorów, zbiorników oraz zgrzewanie rur i usługi koparkami czy koparko-ładowarkami. Wykonujemy też rozbiórki, cięcie żelbetu i asfaltu i przygotowujemy dokumentacje techniczne. Mamy najwyższej jakości sprzęt, duże doświadczenie w branży i referencje. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Jezierski - Markowe Okna, Salon Firmowy Kraków
  Salon Firmowy przy ul. Klimeckiego jest pierwszym w Krakowie ekskluzywnym punktem sprzedaży markowych okien Jezierski. Głównym powodem jego otwarcia była chęć zapewnienia Klientom z Krakowa dostępu do najlepszych produktów. Okna PCV marki Jezierski cieszą się renomą i uznaniem użytkowników.. Innowacyjność produktów łączymy z profesjonalną i miłą obsługą.

Nasze okna cieszą się ugruntowaną pozycją i tradycją wysokiej jakości. To zaawansowane technologicznie materiały, nowoczesny proces produkcyjny.

Nasza firma posiada wszystkie wymagane przepisami budowlanymi atesty i certyfikaty na produkowane wyroby. Poszanowanie środowiska naturalnego to jeden z fundamentów działania każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Współpracujemy z większością największych firm budowlanych w Polsce, od kilkunastu lat budując kompetencje w obsłudze dużych projektów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0