Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Kursy, szkolenia z języka angielskiego.
ID linku 4669
Tytuł Kursy, szkolenia z języka angielskiego.
Url http://www.funnyrabbit.pl
Opis Prowadzimy kursy angielskiego dla najmłodszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Nauka języka angielskiego staje się twoją pasją dzięki naszemu podejściu i zaangażowaniu. Innowacyjne metody bez wkuwania słówek.
Dojeżdżamy we wskazane miejsce na zajęcia indywidualne lub grupowe do 4 osób.Dla grup 5 − 8 osób wynajmujemy sale w powiecie trzebnickim.Termin zajęć ustalamy bezpośrednio z osobami zainteresowanymi nauką języka angielskiego.
Naukę możesz rozpocząć w każdej chwili. Miesięczne oraz semestralne opłaty.
Kategoria Nauka > Jezyki obce
Słowa kluczowe angielski Trzebnica   angielski dla dzieci Trzebnica   nauka angielskiego Trzebnica   korepetycje trzebnica   Wisznia Mała   Oborniki Śląskie   Ligota Piękna   Kryniczno   Malin
Data Oct 6, 2009
Imię kontaktowe rabbit
Email wyślij email do rabbit
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Jezyki obce
1. PerfectSchools-szkoły i obozy językowe za granicą.
  Ucz się angielskiego w Anglii.
Szkoły i obozy językowe za granicą.
Organizujemy wyjazdy do szkół językowych w Wielkiej Brytanii,
Irlandii, Kanadzie, USA, Nowej Zelandii i na Malcie. Nasze szkoły angielskiego są stale monitorowane przez British Council
i Quality Schools. Organizujemy wyjazdy językowe dla nauczycieli
w ramach programu UE - Comenius.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


2. Szkoły językowe bielsko
  Strona szkoły językowej mobile english oferuje lekcje języka angielskiego. Na witrynie internetowej znajduje się oferta lekcji dla dorosłych zarówno z zakresu słownictwa technicznego jak i elementarnego. Nauczyciele mobile English prowadzą kursy z dojazdem do Klienta. Zajęcia prowadzone są indywidualnie bądź grupowo przez perfekcyjnie przygotowanych lektorów i native speakerów. Tryb zajęć jest dostosowana do wymagań Klienta, jego zajęć i czasu pracy. Na witrynie internetowej szkoły znajduje się kontakt do biur i cennik zajęć.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


3. Baby English Center - język angielski dla dzieci Łódź
  Baby English Center to pozaszkolne zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym od lat 3 do lat 6 oraz szkolnym do lat 9 dla dzieci z Łodzi oraz z okolic Łodzi. Szkoła mieści się w centrum Łodzi. Na rynku działamy od ponad 3 lat. Zajęcia są prowadzone w bardzo aktywny i dynamiczny sposób, aby dzieci podczas zajęć nie tylko mogły nauczyć się angielskiego, ale również spożytkować część swojej energii podczas gier i zabaw ruchowych. Dzieci w naszej szkole języka angielskiego Baby English Center uczymy mówienia pełnymi zdaniami w języku angielskim, a także zadawania pytań i odpowiadania na nie pełnymi zdaniami co wyróżnia nas na tle innych szkół, które uczą wyłącznie pojedynczych wyrazów. Podczas zajęć trwających 50 minut wykorzystujemy poza klasycznymi narzędziami do nauki jak tablica, flashcardy czy gry planszowe również urządzenia elektroniczne jak xbox, telewizor, laptopy czy projektor – ułatwiające dzieciom chłonięcie zabawy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzieci w tym wieku często chorują i rodzice obawiają się o materiał, który im przepadnie – dlatego prowadzimy zajęcia „wyrównawcze” w równoległych grupach pozwalające nadrobić zaległy materiał po uprzednim uzgodnieniu terminu z nauczycielem lub też dajemy możliwość nadrobienia danego materiału za pośrednictwem platformy e-learningowej do której każdy nasz mały uczeń otrzymuje dostęp. Zależnie od wybranej grupy zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu a zajęcia w szkole są prowadzone od poniedziałku do soboty włącznie. Dzieci do grup kwalifikowane są w oparciu o wiek ale również uwzględniając indywidualne umiejętności dziecka, które nauczyciel zazwyczaj ocenia podczas pierwszych bezpłatnych zajęć pokazowych, na które serdecznie zapraszamy Ciebie oraz Twoje dziecko.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


4. The British Accent - Warszawa
  THE BRITISH ACCENT - Kursy językowe dla firm.

Firma The British Accent specjalizuje się w szkoleniach językowych dla Firm i Przedsiębiorstw.

Oferujemy:

-Indywidualny program dostosowany do potrzeb każdej Firmy.
- Najlepsze materialy edukacyjne (książki i materiały audiowizualne)
- Wykwalifikowani lektorzy z dużym doświadczeniem i zapleczem dydaktycznym.
- Małe grupy lub opcjonalnie zajęcia indywidualne.
- Bieżąca ocena studentów.
- Konkurencyjne ceny.

www.britishaccent.edu.pl
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


5. Kursy wyjazdowe - wyjedź i poznaj język
  LISA! Podróż Językowe to obozy i kursy językowe dla osób w każdym wieku. Wyjedź za granicę do jednego spośród ponad trzydziestu krajów całego świata i naucz się języka w bezpośrednim kontakcie z mieszkańcami. Języki, które możesz poznać, to angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, chiński, japoński, rosyjski, arabski i inne. Wybierz swój rodzaj kursu: standardowy, indywidualny, intensywny, język biznesu. Gwarancja kompleksowego ubezpieczenia turystycznego. Przygotujemy do egzaminu certyfikacyjnego.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0