Kategorie w katalogu

Aktualności 650
Biznes i ekonomia 6012
Dom 3289
Firmy wg branży 8196
Internet 4076
Komputery 741
Kultura i sztuka 562
Motoryzacja 891
Muzyka 332
Nauka 782
Rozrywka 842
Społeczenstwo 476
Sport 573
Turystyka 1880
Zdrowie i uroda 2906
Zwierzęta i rośliny 316
PRAWNIK POZNAŃ - KANCELARIA
ID linku 4718
Tytuł PRAWNIK POZNAŃ - KANCELARIA
Url http://www.zdrodowski.com.pl/
Opis Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zdrodowski w Poznaniu świadczy pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych i osób prywatnych w szczególności w dziedzinach prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego i rodzinnego.


Na stronie informacje o kancelarii, jej usługach i dane teleadresowe.
Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej kancelarii.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe prawnik Poznań   kancelaria Poznań   prawnicy   kancelarie   radca prawny   radcy Prawni Poznań   adwokat Poznań   mecenas   adwokaci   apelacja   porada prawna   pozew   sądń   prawo cywilne   gospodarcze   handlowe   zakładanie spółek   rozwód
Data Oct 8, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. PRZEMYSŁAW BUJNIAK Radca Prawny Jaworzno
  Rozległa wiedza, duże doświadczenie, a także pełen profesjonalizm to nasze zasadnicze atuty. Kancelaria Adwokacka. Adwokat Przemysław Bujak specjalizuje się we wszystkich gałęziach prawa (prawie finansowym, prawie rodzinnym, prawie karnym, prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie handlowym i prawie administracyjnym), możemy zatem podjąć się każdego wyzwania. W szczególności zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dokładnie zaznajamiając się z jego sprawą, gromadząc potrzebne dokumenty i proponując mu najlepsze dla niego rozwiązanie. Nasze starania doceniło już znaczne, wciąż powiększające się, grono klientów. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy i instytucje, jak i klientów indywidualnych. Z naszą kompletną ofertą można zaznajomić się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. ZOFIA GRZEGORZEWSKA kancelaria adwokacka
  Potrzebujesz efektywnych porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, dewizowego lub bankowego? Masz kłopot prawny dotyczący prowadzenia aktywności ekonomicznej? Zależy Ci na pełnej obsłudze prawnej w zakresie prawa rzeczowego lub prawa zobowiązań? Przybądź do kancelarii adwokackiej w Łodzi, kierowanej przez doświadczonych prawników Kazimierza Grzegorzewskiego i Agnieszkę Rembelińską. Adwokaci zapewniają pełną obsługę prawną osobom prywatnym, jednostkom i instytucjom społecznym. Reprezentują Klientów w sprawach dotyczących prawa administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem postępowań powiązanych z inwestycjami i gospodarką gruntami. Specjalizują się także w prowadzeniu spraw dotyczących prawa handlowego i kontroli konkurencji. Kancelaria adwokacka zapewnia wysoką efektywność udostępnianych porad prawnych. Więcej wiadomości na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. ANDRZEJ KARPOWICZ rozwody Myszków
  Kancelaria adwokata Andrzeja Karpowicza z Myszkowa rozpoczęła swoją działalność w 1986 roku. Adwokat trudni się obsługą prawną osób fizycznych jak i firm. Otrzymają tutaj Państwo rady prawne w dziedzinach prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, podatkowego, spadkowego, międzynarodowego jak i administracyjnego. W zakres działalności biura wchodzi prowadzenie spraw przed sądami, tudzież przygotowywanie pisemnych opinii i analiz, aktów prawnych oraz umów. Adwokat reprezentuje swoich Klientów przed urzędami. W celu zapoznania się z całym zakresem usług kancelarii, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Riedel
  Mecenas jest członkiem Okręgowej Izby Adwokatów w Katowicach od 2011 roku. Prowadzi sprawy o rozwód, szkody górnicze oraz broni w sprawach karnych. Oddziały kancelarii znajdują się w następujących miastach:
- ul. Zamkowa 7, 44-300 Wodzisław Śląski,
- ul. Podhalańska 31, 44-335 Jastrzębie-Zdrój,
- ul. Dyrekcyjna 4/2, 40-013 Katowice.
Telefon kontaktowy, bezpośredni 500 045 724
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. KLAUZIŃSKA JOLANTA akty notarialne nysa
  Prezentujemy Kancelarię Notarialną Jolanta Klauzińska z siedzibą w Nysie. Notariusz spisuje protokoły walnych zgromadzeń organizacji społecznych, stowarzyszeń, spółdzielni, spółek i innych osób prawnych w przypadkach prawem przewidzianych. Notariusz spisuje również protokoły, w tym protokoły dziedziczenia, w celu stwierdzenia przebiegu pewnych czynności i zdarzeń wywołujących skutki prawne, a w szczególności dotyczące stawiennictwa stron i złożonych przez nie oświadczeń, a też - na żądanie strony stawiającej - niestawiennictwa strony drugiej. Informacja dotycząca czynności notarialnych jest nieodpłatna. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0