Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6222
Dom 3366
Firmy wg branży 8426
Internet 4205
Komputery 758
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 926
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3049
Zwierzęta i rośliny 319
PRAWNIK POZNAŃ - KANCELARIA
ID linku 4718
Tytuł PRAWNIK POZNAŃ - KANCELARIA
Url http://www.zdrodowski.com.pl/
Opis Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zdrodowski w Poznaniu świadczy pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych i osób prywatnych w szczególności w dziedzinach prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego i rodzinnego.


Na stronie informacje o kancelarii, jej usługach i dane teleadresowe.
Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej kancelarii.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe prawnik Poznań   kancelaria Poznań   prawnicy   kancelarie   radca prawny   radcy Prawni Poznań   adwokat Poznań   mecenas   adwokaci   apelacja   porada prawna   pozew   sądń   prawo cywilne   gospodarcze   handlowe   zakładanie spółek   rozwód
Data Oct 8, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. Adwokat Katowice opinie - sprawdzony-adwokat.pl
  Adwokat Gliwice ranking na naszej stronie możecie szukać opinii o adwokatach z różnych miejsc w kraju. Stworzyliśmy wygodna, przejrzystą stronę, na której znajdziecie sprawdzone opinie o adwokatach, które pochodzić będą od osób, które z danymi prawnikami rzeczywiście współpracowały. Ranking to szansa na to, by szukać prawnika, który z daną sprawą sobie poradzi i zagwarantuje dobrą pomoc.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. LEXEL usługi podatkowe Kraków
  Jesteśmy Biurem Rachunkowym z Krakowa. Specjalizujemy się w obsłudze rachunkowej małych i średnich przedsiębiorstw o przeróżnym profilu istnienia. W naszej ofercie mieszczą się także usługi podatkowe i pełna obsługa kadrowo-płacowa. W Biurze Rachunkowym Lexel pracują wyłącznie wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy mają duże doświadczenie zawodowe. Wszyscy z nich są na bieżąco jeśli chodzi o aktualizacje pojawiające się w prawie finansowym. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na fachową i rzetelną obsługę. Księgowi Lexel poprowadzą księgi rachunkowe oraz podatkowe. Zajmą się też przygotowaniem rozliczeń rocznych, a także analiz i sprawozdań finansowych. Sporządzą poszczególne rozliczenie podatku dochodowego. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. porady prawne
  Kancelaria adwokacka zapewnia sprawną i profesjonalną obsługę prawną firm oraz reprezentację osób fizycznych przed sądami. Klienci posiadają pełną gwarancję dochowania tajemnicy. Nowoczesny sprzęt biurowy umożliwia przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną oraz zapewnia poufność w przekazywani informacji.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. OLSZAŃSKI pomoc prawna
  Kancelaria Adwokacka Olszański to miejsce, w którym uzyskają Państwo kompetentną pomoc w obszarze całościowych usług prawnych. Swoją aktywność prowadzi ona od 2002 roku na terenie Łodzi, ciesząc się zaufaniem obszernego grona odbiorców, którzy doceniają zaangażowanie, skuteczność i odpowiedzialność jej pracowników. Specjaliści dbają nie tylko o obsługę na wysokim poziomie, ale także starają się znaleźć maksymalne rozwiązanie, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego delikwenta. Kancelaria Adwokacka Olszański obsługuje tak jak osoby fizyczne jak i prawne, wspiera także jednostki samorządu terytorialnego. Specjalizuje się przede wszystkim w usługach prawnych w zakresie specyfiki obrotu gospodarczego, spółek prawa handlowego, jednostek samorządu terytorialnego i jednostek dostarczających media. Osoby zaciekawione szczegółami zapraszamy na stronie.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. Kancelaria Adwokacka Supera
  Kancelaria adwokacka Supera dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferuje profesjonalną pomoc prawną z zakresu: doradztwo, reprezentacja przed sądem, prowadzenie spraw dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Adwokat Małgorzata Supera specjalizuje się w sprawach o : rozwód, separację, alimenty, władzę rodzicielską.
Adwokat Małgorzata Supera jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z 1980 r.
Do 1993 roku wykonywała zawód sędziego, orzekając w sprawach cywilnych i rodzinnych w tym w sprawach nieletnich i rozwodowych. Pełniła również funkcję sędziego przewodniczącego wydziału.
W 1993 r. wpisana została na listę radców prawnych oraz przyjęta do Izby Adwokackiej. Jako radca prawny doradzała jednemu z większych banków w Polsce w zakresie private-banking. Uczestniczyła przy realizacji jednej z ważniejszych fuzji banków.
Od 1997 r. prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką w Warszawie.
Adwokat M. Supera posiada wiele ciekawych publikacji na własnej stronie www.rozwody.pl oraz w mediach:
http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,74817,9028722,Oswoic_umowy_lojalnosciowe.html
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0