Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6293
Dom 3405
Firmy wg branży 8503
Internet 4254
Komputery 762
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
PRAWNIK POZNAŃ - KANCELARIA
ID linku 4718
Tytuł PRAWNIK POZNAŃ - KANCELARIA
Url http://www.zdrodowski.com.pl/
Opis Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zdrodowski w Poznaniu świadczy pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych i osób prywatnych w szczególności w dziedzinach prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego i rodzinnego.


Na stronie informacje o kancelarii, jej usługach i dane teleadresowe.
Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej kancelarii.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe prawnik Poznań   kancelaria Poznań   prawnicy   kancelarie   radca prawny   radcy Prawni Poznań   adwokat Poznań   mecenas   adwokaci   apelacja   porada prawna   pozew   sądń   prawo cywilne   gospodarcze   handlowe   zakładanie spółek   rozwód
Data Oct 8, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. PROCHOWNIK Adwokat rozwód Szczecin
  Kancelaria Prawnicza Radcy Prawnego Joanny Prochownik swoją siedzibę ma w Szczecinie. Świadczy usługi prawne z następujących dziedzin: prawa spadkowego, rodzinnego, upadłościowego oraz naprawczego, gospodarczego i handlowego, cywilnego, administracyjnego, pracy i karnego. Zajmuje się windykacją bądź postępowaniem egzekucyjnym, sporządzaniem umów, pism, pozwów, wniosków oraz opinii jak również reprezentuje Klienta przed organami administracji publicznej oraz ścigania. Ponadto udzielamy porad prawnych i konsultacji. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie albo skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. K. WILGOCKI notariusze szczecin
  Posiadająca swoją siedzibę w Szczecinie Kancelaria Notarialna Kamila Wilgockiego przedstawia swoją propozycję. Obszar czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: przygotowuje akty notarialne, sporządza akty potwierdzenia dziedziczenia, przygotowuje poświadczenia, doręcza oświadczenia, notuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na zabezpieczenie dokumenty, pieniądze oraz papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, realizacja czynności notarialnych, może nastąpić również w innych dniach oraz godzinach. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. CISEK PAWEŁ adwokaci Łańcut
  Kancelaria Adwokacka, prowadzona jest przez mecenasa Pawła Ciska. Zlokalizowana jest w Łańcucie. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, ale prowadzimy też sprawy z zakresu prawa karnego. Prowadzimy także sprawy z zakresu doradztwa przy sprawach rodzinnych. Udzielamy pomocy prawnej przy: rozwodach, separacji i podziałach majątku małżeńskiego. Ponadto adwokat pomaga w ustaleniach godzin oraz terminów spotkań kontaktów rodziców z dzieckiem. Występuje też przy egzekucjach, prowadzonych przez komorników sądowych. Pełna informacja o pracy kancelarii adwokackiej dostępna jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Biuro rachunkowe Gdańsk
  Nasze biuro rachunkowe znajduje się w Gdańsku. Jednak świadczymy usługi także na obrzeżach Gdańska. Naszym atutem jest to, że podejmujemy się każdego zapotrzebowania nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wszystko wykonujemy z wielkim zaangażowaniem, jesteśmy biurem solidnym i systematycznym. Dla naszych stałych klientów oferujemy zniżki, dla nowo powstałych małych przedsiębiorstw oferujemy rabat wręcz do 70%. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia mojej strony internetowej oraz dodatkowo do naszego biura w Gdańsku.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. Obsługa prawna
  Potrzebujesz rzetelnej porady prawnej? Skorzystaj z naszych usług i rozprosz swoje wszystkie wątpliwości i problemy. Nie jest ważne czy interesują Cię rozwody, sprawy rodzinne lub też wszelkie inne, bowiem nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam się zmierzyć z nawet najtrudniejszymi problemami na poziomie prawnym.

O naszym profesjonalizmie świadczy fakt, iż ePorady, które realizujemy zostały doceniane przez społeczeństwo w całym kraju.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0