Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Wycena nieruchomości - Kraków
ID linku 4789
Tytuł Wycena nieruchomości - Kraków
Url http://www.wycenanieruchomościkraków.pl
Opis Wycena wszelkiego typu nieruchomości i ich części składowych:
- mieszkań, domów;
- lokali użytkowych, obiektów komercyjnych;
- budynków, budowli, zabudowań;
- działek gruntu o różnym przeznaczeniu;
- parcel budowlanych;
- terenów rolnych, upraw, zasiewów;
- lasów, zadrzewień, zakrzewień;
- inwentaryzacje dla potrzeb oznaczania przedmiotu odrębnej własności lokali;
- wycena praw do nieruchomości.

Analiza, doradztwo i opracowania dotyczące rynku nieruchomości:
- efektywności inwestowania i rozwoju wybranej nieruchomości (opłacalności inwestycji);
- trendów rynku;
- skutków finansowych uchwalenia lub zmiany planów miejscowych;
- określenie wartości nieruchomości dla potrzeb indywidualnego inwestora;
- oszacowanie wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu hipotecznego;
- inne.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wycena   wyceny   nieruchomości   kraków   szacowanie   majątkowy   rzeczoznawca   usługi   wartości   wartość   nieruchomość   operat   szacunkowy
Data Oct 9, 2009
Imię kontaktowe Anna
Email wyślij email do Anna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Usługi Hydrauliczne Kielce
  Zaczynasz budowę lokalu mieszkalnego i nie wiesz jak się do tego zabrać? Zapraszam do mnie. Świadczę usługi w zakresie hydrauliki, malowania, szpachlowania, ocieplania poddaszy , a oprócz tego projektuje kompleksowe remonty łazienek. Własną pracę wytwarza rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Udzielam również fachowych porad. Mam wielu nabywców, którzy trafili do mnie z polecenia poprzednich. Jeżeli potrzebujesz pomocy zapraszam na moją stronę www, tam uzyskasz wiele szczegółowych treści lub do kontaktu telefonicznego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Gryf Kostka Libet szczecin
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Centrum Brukarskie Gryf-Kostka, która mieści się w Szczecinie. Oferujemy Państwu kompleksowe prace z zakresu projektowania i wykonania prac brukarskich. Wykonujemy ścieżki ogrodowe, podjazdy, krawężniki, palisady itd. Ponadto w sprzedaży posiadamy kostki brukowe, płyty tarasowe, kostki granitowe, kamienie dekoracyjne, obrzeża, podkładki tarasowe i wiele innych produktów. Służymy fachowym doradztwem technicznym i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości. Więcej wiadomości na witrynie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. www.metalchem.pl
  Mająca siedzibę w Gliwicach firma ZACH METALCHEM gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Działamy w branży automatyki i pomiarów a specjalizujemy się w projektowaniu, dostawie, montażu, pomiarach, instalacji, serwisowaniu jak i szkoleniach z zakresu aparatury kontrolno-pomiarowej. Oferujemy także szeroki wybór produktów (mierniki, wskaźniki, sygnalizatory i inne) pochodzących od najlepszych producentów. Gwarantujemy profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. TOBIASZ stypy Bydgoszcz
  Zapraszamy Państwa do Bydgoszczy, do restauracji "Tobiasz". Od 1992 roku zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, prezentacji jak i spotkań rodzinnych oraz biznesowych. Dysponujemy dwiema salami (weselną oraz kameralną), z których jedna może pomieścić 100 osób. W kameralnym wnętrzu naszej restauracji gwarantujemy Państwu doskonałą jakość oferowanych usług gastronomicznych, indywidualnie komponowane menu, miło spędzony czas, jak również profesjonalną i kompleksową obsługę. Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować bądźdowiedzieć więcej na temat naszej oferty, zapraszamy na naszą witrynę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. drzwi Nowy Sącz
  Zakład remontowo-budowlany Adam Spólnik to firma z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki pracom w kraju oraz za granicą głównie w Niemczech i Danii zdobyliśmy duży bagaż doświadczenia oraz podpatrzyliśmy wiele ciekawych rozwiązań, które stosujemy w naszych usługach. Specjalizujemy się w usługach budowlanych w tym między innymi: wznoszenie budynków od podstaw, kompletne remonty, kosztorysowanie, prace ziemne i piaskowanie. Dodatkowo wykonujemy usługi w zakresie stolarki. Zapraszamy do współpracy z nami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0