Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Wycena nieruchomości - Kraków
ID linku 4789
Tytuł Wycena nieruchomości - Kraków
Url http://www.wycenanieruchomościkraków.pl
Opis Wycena wszelkiego typu nieruchomości i ich części składowych:
- mieszkań, domów;
- lokali użytkowych, obiektów komercyjnych;
- budynków, budowli, zabudowań;
- działek gruntu o różnym przeznaczeniu;
- parcel budowlanych;
- terenów rolnych, upraw, zasiewów;
- lasów, zadrzewień, zakrzewień;
- inwentaryzacje dla potrzeb oznaczania przedmiotu odrębnej własności lokali;
- wycena praw do nieruchomości.

Analiza, doradztwo i opracowania dotyczące rynku nieruchomości:
- efektywności inwestowania i rozwoju wybranej nieruchomości (opłacalności inwestycji);
- trendów rynku;
- skutków finansowych uchwalenia lub zmiany planów miejscowych;
- określenie wartości nieruchomości dla potrzeb indywidualnego inwestora;
- oszacowanie wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu hipotecznego;
- inne.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wycena   wyceny   nieruchomości   kraków   szacowanie   majątkowy   rzeczoznawca   usługi   wartości   wartość   nieruchomość   operat   szacunkowy
Data Oct 9, 2009
Imię kontaktowe Anna
Email wyślij email do Anna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. windykacja w niemczech
  Powierz swoje wierzytelności najlepszym!
Kancelaria Finansowa Tenet specjalizuje się w windykacji od dłużników z obszaru Unii Europejskiej. Nasze główne atuty to doświadczenie i szybkość działania. Doskonale wiemy, jak ważnym czynnikiem w odzyskiwaniu należności jest czas. W toku 17 lat prowadzenia działalności nawiązaliśmy owocną współpracę z najlepszymi kancelariami i firmami w Europie. Prowadzimy postępowanie polubowne, a także reprezentujemy naszych klientów przed sądami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Decyzja środowiskowa
  Ecer Technika to firma z tradycjami działająca od 13 lat w branży ochrony środowiska. W chwili obecnej specjalizuje się w uzyskiwaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Na potrzeby decyzji środowiskowej sporządzamy kartę informacyjną przedsięwzięcia (o rozszerzonym zakresie aby procedura trwała szybciej) oraz raport oddziaływania na środowisko. Ponadto pomagamy i doradzamy naszym klientom w każdej kwestii związanej z szeroko rozumianą ochroną środowiska. Sporządzamy operaty ochrony powietrza, operaty wodnoprawne, programy gospodarki odpadami, programy ochrony środowiska itp. Rozliczamy z opłat za korzystanie ze środowiska, składamy sprawozdania oraz prowadzimy ewidencję (np. ewidencję odpadów).
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Szkoła tańca szczecin - taniec-szczecin.pl
  Już niedługo ślub i obawiasz się tego, jak wypadniesz podczas pierwszego tańca? Nie musi być tak źle, jak CI się teraz wydaje. Krótko mówiąc może interesuje Cię szkoła tańca Szczecin? Jeżeli tak, zapoznaj się ze Szkołą Tańca Gryf. Dlaczego warto nam zaufać? Wystarczy powiedzieć tylko tyle, że cieszymy się współpracą z nowożeńcami (popularność to nie jest kwestia przypadku).
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. www.firmametalex.pl
  Firma Metalex zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Prowadzimy działalność od 1997 roku. Nasza siedziba mieści się w Dąbrowie Górniczej. Zajmujemy się logistyką oraz dystrybucją artykułów złącznych oraz narzędzi. W ofercie firmy znajdą Państwo produkty pomocne między innymi w ogrodnictwie, kowalstwie czy motoryzacji. Posiadamy materiały najwyższej jakości dzięki współpracy z największymi i szanowanymi na rynku producentami. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Lucre – najlepsza księgowość
  Od wielu lat prowadzimy biuro rachunkowe na terenie Warszawy. Trudnimy się obsługą przedsiębiorstw, spółek a również jednoosobowych działalności gospodarczych. Odznaczają nas przede wszystkim bogate doświadczenie oraz wiedza, elastyczne podejście do obsługi klienta a także sposobność dojazdu do Nabywcy. Zachęcamy wszystkich, którzy pragną zainwestować w fachowego i doświadczonego partnera finansowego. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami oszczędzi Państwu wielu problemów i niepotrzebnych działań w zakresie obsługi księgowej. Zapewniamy, że nasze usługi wyróżnia przede wszystkim profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego kontrahenta. O jakości naszych działań świadczy przede wszystkim to, że wielu z naszych klientów współpracuje z nami od dawna! Zapraszamy serdecznie!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0