Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Tomasz Stolz Photography
ID linku 4842
Tytuł Tomasz Stolz Photography
Url http://www.stolz.pl
Opis To firma specjalizująca się w profesjonalnych zdjęciach reklamowych hoteli, pensjonatów oraz restauracji. Wieloletnie doświadczenie w branży, najwyższej światowej klasy sprzęt oraz wrażliwe na detal oko fotografa dają wymierne korzyści w reklamie fotografowanych obiektów. Z precyzją i pasją do fotografii, ze znajomością branży turystycznej i gastronomicznej od strony klienta i właściciela, z pełnym zrozumieniem rodzą się obrazy oddające klimat miejsc, w których powstanie ich właściciele włożyli wiele wysiłku.
Kategoria Firmy wg branży > Fotografia
Słowa kluczowe fotografia wnętrz   tomasz   stolz   stoltz   stolc   sztolc   fotografia   photography   reklamowa   wnętrz   wnętrza   fotograf   zachodniopomorskie   szczecin   pomorskie   śląskie   cieszyn   małopolskie   pensjonaty   hotele   pensjonat   zdjęcia   wybrzeże   bałtyk   foto   galeria   sport   portrety   r
Data Oct 12, 2009
Imię kontaktowe Tomasz Stolz
Email wyślij email do Tomasz Stolz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Fotografia
1. fotograf ślask
  Każdy z nas chce aby jego wesele było wyjątkowe, ważnym elementu ślubu i wesela są również oczywiście zdjęcia, które pozostają dla nas pamiątką na całe życie. Dlatego muszą zostać jak najlepiej wykonane, warto więc poszukać dobrego fotografa. Jeśli poszukujesz fotografa z województwa śląskiego to być może moja oferta będzie dla ciebie idealna. Pamiętaj tylko że warto nawiązać kontakt ze mną dużo wcześniej, aby uniknąć braku wolnych terminów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Fotografia


2. Fotograf Lublin
  Fotografie ślubne to jedyna pamiątka jaka będzie z Wami do końca życia. Przyzwólcież Państwo aby ta pamiątka była najpiękniejsza z możliwych. Fotograf weselny Krzysztof Mazurkiewicz zapewnia wspaniałą jakość fotografii przy zachowaniu niewygórowanych cen. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Fotografia to nie tylko zwykłe obrazy. To zatrzymanie dla Was historii Waszego jedynego tak ważnego dnia w życiu. Pozwólcie Państwo aby ten dzień zachował nieprzeciętny fotograf, który pokaże nie tylko zwykłe fotografie ale zatrzyma na nich to wszystko co wspaniałe czyli miłość.Pracuję w miastach Lublin, Łuków, Warszawa,Puławy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Fotografia


3. Fotografia dla zielonych
  Fotografia to nie tylko szukanie treści artystycznych w świecie ale również szukanie tychże treści w samym sobie. Blog o sprzęcie i podstawach fotografii widzianych okiem sprzedawcy. O tym jak wybrać aparat odpowiedni dla siebie i na co zwrócić szczególną uwagę. O obiektywach, akcesoriach i kartach pamięci. O technikach fotografowania, reklamacjach i prawach klienta.
Kategoria:   Firmy wg branży > Fotografia


4. Zdjęcia ślubne - Śląsk
  Kreatywna fotografia ślubna. Oferujemy profesjonalną obsługę uroczystości ślubnych. Wykonujemy pełne pozytywnych emocji reportaże od przygotowań aż do oczepin oraz niepowtarzalne sesje plenerowe. Ponadto projektujemy niebanalne foto-książki. Narzeczonym proponujemy mini sesję narzeczeńską. Pracujemy w Katowicach i Śląsku.
Kategoria:   Firmy wg branży > Fotografia


5. Fotografia ślubna krzysztoffagas.pl
  Klienci, którzy chcą mieć wspaniałą pamiątkę ślubną w postaci fotografii, powinni zapoznać się z propozycją przygotowaną przez firmę JK FOTO Krzysztof Fagas. Właściciel firmy regularnie bierze udział w szkoleniach, które mają na celu zwiększenie umiejętności z zakresu warsztatu fotografii ślubnej. Fakt ten, w połączeniu z kilkuletnim doświadczeniem pozwala na wykonywanie świetnych zdjęć, które dla klientów będą piękną pamiątką.
Kategoria:   Firmy wg branży > Fotografia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0