Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Odśnieżanie dachów
ID linku 4851
Tytuł Odśnieżanie dachów
Url http://www.erato.net.pl
Opis Firma Erato to profesjonaliście w dziedzinie prac wysokościowych. W sezonie zimowym polecamy odśnieżanie dachów oraz usuwanie wszelkich niebezpiecznych zlodowaceń z dachów oraz ich konserwację. Odśnieżanie dachów to wymóg w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe Odśnieżanie dachów   praca na wysokości   prace wysokościowe   usługi alpinistyczne   instalowanie kominów   renowacja dachów   montaż bilbordów   czyszczenie rynien   elewacji   rozbiórki kominów   instalacja anten   antykorozja   zabezpieczenia antykorozyjne
Data Oct 12, 2009
Imię kontaktowe mati
Email wyślij email do mati
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Lambor windy przemysłowe
  Firma Lambor z Krakowa, w swojej ofercie posiada sprzedaż różnego rodzaju profesjonalne windy przemysłowe. Windy te można stosować zarówno w magazynach, wszelkiego rodzaju budowach, halach przemysłowych czy produkcyjnych. Jesteśmy przedstawicielem hiszpańskiej firmy Saltec-Torgar, jednego z czołowych na świecie producentów wind towarowych czy towarowo osobowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. KOLSPED Piaski suszone
  Mające siedzibę w Sosnowcu przedsiębiorstwo KOLSPED gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Oferujemy produkcję i sprzedaż najwyższej klasy surowców. W asortymencie firmy znaleźć można piasek i żwir płukany, filtrowany bądź sypki, które znajdują zastosowanie w procesach filtracji i piaskowania a oprócz tego są wykorzystywane w branży budowlanej. Najwyższą klasę kruszywa zapewnia dołączane do każdej dostawy Świadectwo Jakości. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, korzystne ceny i szybką realizację. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej witrynie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Łagrom Sp. z o.o. Pogorzela
  Łagrom Sp. z o.o., z siedzibą w Pogorzeli, jest nowoczesną, dynamicznie działającą firmą. Należymy do Grupy Łagrom – jednej z najprężniej rozwijających się rodzimych grup kapitałowych w Wielkopolsce. Nasza firma powstała na bazie przedsiębiorstwa budowlanego o bogatym, ponad 15-letnim doświadczeniu w branży. Od 2002 roku, jako spółka Łagrom, kontynuujemy tę działalność w sektorze budowlanym i metalowym. Jesteśmy znani z oferty, obejmującej szeroko pojęte budownictwo, począwszy od projektowania, produkcji i montażu konstrukcji stalowych, aż po stawianie gotowych budynków „pod klucz”. Firma Łagrom zajmuje się przede wszystkim kompleksowym świadczeniem usług budowlanych w systemie kontraktorskim, czyli pozyskiwaniem i realizacją kontraktów. Zazwyczaj pełnimy przy tym funkcję generalnego wykonawcy; niejednokrotnie występowaliśmy też jako inwestor zastępczy lub podwykonawca. Od początku naszej działalności wykonujemy także produkty stalowe: są to zarówno drobne elementy, jak i wielkogabarytowe konstrukcje stalowe. Posiadamy przy tym możliwość przygotowania i realizacji produktów w oparciu o indywidualne wytyczne Klienta. W ostatnich latach udało nam się z powodzeniem wdrożyć wiele procesów, które pozwalają nam osiągać coraz lepsze parametry techniczne i jakościowe produkowanych wyrobów stalowych. Do naszego sukcesu przyczynia się też wysoko wykwalifikowany personel, dysponujący niezbędną wiedzą i doświadczeniem oraz posiadany przez nas nowoczesny sprzęt i urządzenia. Wszystko to znacznie intensyfikuje nasze moce produkcyjne, dzięki czemu obecnie możemy poszczycić się dynamiczną produkcją i doskonałą jakością naszych usług, zgodnych z polskimi normami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Więźba dachowa - Awigos
  W tartaku Awigos będziesz mógł zamówić wszystkie materiały z których tworzy się solidne konstrukcje dachowe. Nasze doświadczenie w tej właśnie branży to prawie dwie dekady. Długi czas istnienia na rynku i troska o to aby sprzedawać wyłącznie najwyższej jakości materiały sprawiają, że klienci chętnie polecają nas swoim znajomym.

Nasza oferta zawiera przede wszystkim materiały dachowe: więźbę dachową, łaty, krokwie, kontrłaty, legary, ale nie tylko. Dodatkowo będziesz mógł u nas nabyć drewno budowlane, drewno konstrukcyjne i deski podłogowe.

Istnieje możliwość dowozu i impregnacji zakupionych materiałów. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. CENTROWENT Instalacje klimatyzacyjne
  Firma Centrowent powstała, aby zagwarantować Państwu dostęp do wysokiej klasy sprzętu wentylacyjnego, grzewczego, i klimatyzacyjnego. Swoją ofertę adresujemy nie tylko do inwestorów, lecz również do firmy zajmujących się instalacjami tego rodzaju, oraz do wykonawców. Mając na celu nieustanny rozwój, zawsze jesteśmy na bieżąco oraz wdrażamy innowacyjne technologie, dostarczając swoim klientom optymalne rozwiązania. W całościowej propozycji znajdą Państwo całe systemy, elementy, oraz pojedyncze urządzenia oraz akcesoria takich producentów, jak Fujitsu, Toshiba, Samsung, Karpol, albo Panasonic. Współpraca tylko za sprawdzonymi producentami, w połączeniu z bogatym doświadczeniem naszej załogi, stanowić mogą gwarancję najwyższego poziomu świadczonych przez nas usług. Do Państwa dyspozycji pozostaje również hurtownia, położona na obszarze naszej siedziby. Więcej na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0