Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Zdrowy tryb życia
ID linku 4902
Tytuł Zdrowy tryb życia
Url http://www.zdrowy-styl-zycia.pl
Opis Na stronie są informacje na temat tego jak zacząć zdrowy tryb życia. Kuracje odchudzające, które są do niego wstępem. Jeśli jesteś leniwy masz możliwość skorzystać z gotowego scenariusza, który pomoże Ci prowadzić zdrowy tryb życia. Do tego masz tu nowinki z całego świata, oraz z polski. Przyjazna nawigacja na serwisie powinna zachęcić Cię do częstych powrotów.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe szczęście   zdrowy tryb życia   zdrowy styl życia
Data Oct 15, 2009
Imię kontaktowe konrad2
Email wyślij email do konrad2
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Rehabilitacja Kraków - Centrum Zdrowia Zenzo
  Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego ośrodka rehabilitacyjnego Centrum Zdrowia Zenzo.
Specjalizujemy się w różnych formach fizykoterapii tj.: sollux, diadynamik, bioptron, interdyn, tens, jonoforeza, fonoforeza, ultradźwięki, laseroterapia, magnetoterapia, krioterapia, a także kinezyterapii oraz masażu. Do Państwa dyspozycji oddajemy saunę suchą na podczerwień oraz grotę solną.
Ośrodek jest wyposażony w profesjonalny sprzęt wysokiej jakości a wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Poczucie komfortu oraz zadowolenia gwarantuje kameralny i przytulny wystrój. Zatrudniamy kompetentną i wykształconą kadrę fizjoterapeutów. Jesteśmy przekonani, iż ich doświadczenie oraz fachowe przygotowanie pozwolą w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Dentysta dziecięcy - dentystadladzieciwarszawa.pl
  Nasze centrum stomatologiczne specjalizuje się w profesjonalnym i rzetelnym leczeniu dzieci. Szybko stanie się dla Ciebie oczywiste, że będizesz w stanie odszukać u nas naprawdę konkretne propozycje. Zapraszamy do dokładnego przyjrzenia się naszym usługom oraz do tego, by postawić na nasze doświadczenie. Wszystko dla dobra i zdrowia uśmiechu Twojej pociechy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Przychodnia
  Polska przychodnia na terenie Wielkiej Brytanii świadczy usługi w zakresie badań usg, poradni psychologicznej, masażach leczniczych oraz wielu innych specjalizacjach. Naszym pacjentom umożliwiamy rejestrację on line. Na naszej stronie internetowej możecie również Państwo zapoznać się ze szczegółowym opisem specjalizacji lekarskich.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Operacja zaćmy
  Macie problem ze wzrokiem? Zastanawiacie się czy nie grozi wam operacja zaćmy? Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości dotyczące własnego zdrowia, warto wybrać się na kompleksowe badania do Instytutu Oka, gdzie wykwalifikowani lekarze poddadzą was nie tylko badaniom, ale również niezbędnym zabiegom poprawiającym wzrok. Zaćma wtórna to choroba będąca powikłaniem pierwszej operacji, choć nie musi się zdarzyć, warto również pod jej kątem się badać. Gdy osiągamy wiek 50 lat z pewnością jesteśmy w grupie osób zagrożonych zaćmą jądrową. Niezależnie od tego czy jest to operacja zaćmy, czy tylko leczenie zaćmy za pomocą leków i mniej skomplikowanych zabiegów, należy pamiętać że zdrowie oczu jest najważniejsze.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Twój trener osobisty Wellness
  Pojęcie "wellness", używane do skrótowego opisu nowego zjawiska cywilizacyjnego, jakim jest dążenie do możliwie najdłuższego zachowania młodości, zdrowia i dobrego samopoczucia. Pochodzi od angielskiego słowa "well", które znaczy dobrze, pomyślnie. "Be well" - to z kolei "być w dobrym zdrowiu", zaś "wellness" to dobrostan.
Filozofię Wellness stworzył amerykański lekarz Dr Halbert Dunn w 1959r. W swojej teorii po raz pierwszy połaczył on dwa pojęcia: fitness i dobre samopoczucie. Twierdził, że ciało i umysł powinny pozostać w równowadze. To on wprowadził nazwę wellness do użytku codziennego.
W latach 80-tych wellness utożsamiano z bardzo dynamicznie rozwijającym się ruchem fitness. Atrakcyjny wygląd i dobra kondycja fizyczna stały się bowiem synonimem sukcesu
Jako choreoterapeuta zniweluję stres, napiecia, zaburzenia równowagi emocjonalnej (trening mentalny), jako masażysta rehabilituję ciało, niweluję ból i wspomagam trening (masaże lecznicze i relaksacyjne).
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie ponieważ nie ma dwóch identycznych osób...
Pracując w Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii wzbogaciłam swoje doświadczenie na bazie różnych kultur.
Życzę Państwu zbudowania równowagi i harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem a tym samym osiągnięciem sukcesu.
Moja oferta służy właśnie temu celowi i mam nadzieję, że skorzystacie Państwo z moich usł.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0