Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
nieruchomosci.net.pl
ID linku 501
Tytuł nieruchomosci.net.pl
Url http://www.nieruchomosci.net.pl
Opis Ogólnopolski portal nieruchomości, aktualne ogłoszenia sprzedaży, kupna i najmu nieruchomości, domy, działki, lokale. Tysiące ofert z całej Polski. Oferty z Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska i wszystkich innych dużych i małych miejscowości w Polsce
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości   ogłoszenia nieruchomości   dom   mieszkanie   lokal   działka   sprzedam dom   wynajmę mieszkanie   oferty   dom nieruchomości   Warszawa   Kraków
Data Jan 10, 2009
Imię kontaktowe Krzysztof
Email wyślij email do Krzysztof
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Michał Nieruchomości Kołobrzeg
  Biuro Nieruchomości Michał istnieje na kołobrzeskim rynku od 2004 roku. Posiadamy licencję zawodową numer 3662 oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC. Przez ten okres obsłużyliśmy duże grono zadowolonych klientów. Świadczymy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zgodnie ze standardami zawodowymi pośredników i z kodeksem etyki zawodowej. Stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w cyklicznych kursach, szkoleniach i konferencjach dotyczących branży nieruchomości. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta i działania nastawione na osiągnięcie celu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. mieszkania pruszcz gdański
  ECOINVEST jest deweloperską firmą, której początki działalności w Polsce sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych. Jest to rzetelne przedsiębiorstwo budowlane zajmujące się realizacją inwestycji które cechuje wysokie dopasowanie do aktualnych potrzeb rynku, wysoka jakość wykonania robót na każdym etapie inwestycji, a zwłaszcza wykończeniowych. Ponadto istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza we współpracy z zatrudnionymi dla ECOINVEST projektantami. Aktualnie w ofercie znajduje się osiedla w Radunicy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. altany
  Altany oferowane przez firmę M-Garden to sprawdzone nieruchomości, które dzięki solidnemu wykonaniu z wytrzymałych materiałów drewnianych i ciekawym projektom są doskonałym miejscem, gdzie można urządzić letnią imprezę dla znajomych, rodzinnego grilla w ciepły dzień dla rodziny lub po prostu, żeby posiedzieć i się zrelaksować w spokojnym miejscu. Altany oferowane przez M-Garden są czworokątne, sześciokątne lub o nietypowych kształtach i dzięki temu wyróżniają się na tle innych ofert altan. M-garden oferuje również domki letniskowe, domki ogrodowe jak i palce zabaw.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. Nieruchomości Bydgoszcz
  Pośrednictwo Nieruchomości w Bydgoszczy. Oddziały w Centrum oraz Fordonie. Oferty ze zdjęciami oraz aktualne ogłoszenia nieruchomości mieszkaniowych i inwestycyjnych w Bydgoszczy. Oferujemy: biura, działki, domy, lokale handlowe i użytkowe, kamienice, mieszkania w cegle, nowym budownictwie, budownictwie wielorodzinnym, hale i magazyny.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Houseplus.pl | Zarządzanie nieruchomościami
  Spółka HOUSEPLUS prowadzi działalność z zakres zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi. Przygotowaliśmy także ofertę dla deweloperów, która obejmuje zorganizowanie wspólnoty mieszkaniowej. Oferta zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi obejmuje usługi komunalne, poszukiwanie dostawców, negocjowanie umów, przeglądy budowlane, ewidencję lokali, reprezentowanie wspólnoty na zewnątrz itp. Klientom komercyjnym proponujemy, nie tylko zarządzanie substancją nieruchomości, ale także umowami najmu, relacjami z właścicielem oraz otoczeniem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0