Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
serwis nieruchomości nieruchomosci.net.pl
ID linku 502
Tytuł serwis nieruchomości nieruchomosci.net.pl
Url http://www.nieruchomosci.net.pl
Opis Ogólnopolski portal nieruchomości, aktualne ogłoszenia sprzedaży, kupna i najmu nieruchomości, domy, działki, lokale. Tysiące ofert z całej Polski. Oferty z Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska i wszystkich innych dużych i małych miejscowości w Polsce
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości   ogłoszenia nieruchomości   dom   mieszkanie   lokal   działka   sprzedam dom   wynajmę mieszkanie   oferty   dom nieruchomości   Warszawa   Kraków
Data Jan 10, 2009
Imię kontaktowe Krzysztof
Email wyślij email do Krzysztof
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Oprogramowanie dla biura nieruchomości
  Oprogramowanie umożliwiające otwarcie własnego biura nieruchomości zapewniając kompleksowe zarządzanie ofertami, bazą klientów, umów i pracowników.

Strona internetowa agencji nieruchomości prezentująca oferty, informacje o agencji, aktualności, kalkulator kosztów nabycia nieruchomości oraz informacje kontaktowe.

Panel do zarządzania pracą biura udostępniający wiele funkcji w tym:
automatyczny eksport ofert do portali ogłoszeniowych,
wprowadzanie i edycję ofert nieruchomości,
dodawanie dowolnej liczny zdjęć,
nanoszenie znaku wodnego oraz informacji o braku prowizji, wyłączności, itp.
zarządzanie baza Klientów biura nieruchomości,
zarządzanie bazą umów zawartych z Klientami,
zarządzanie dokumentami, plikami na serwerze,
dodawanie i edycję informacji, aktualności danych kontaktowych biura,
oraz wiele innych.

Stworzyliśmy nasze oprogramowanie uwzględniając doświadczenie wynikające ze współpracy z biurami nieruchomości. Zapewniamy rejestrację domeny, wybór usługi hostingowej (serwer), darmową instalację i konfigurację. Udostępniamy wersję demonstracyjną oprogramowania oraz możliwość przeprowadzenia szkolenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. Mieszkania Szczecin
  Apartamenty i rezydencje w USA to już nie abstrakcja to rzeczywistość w agencji nieruchomości DOM.PL. Dzięki nam możesz po zaskakująco atrakcyjnej cenie stać się posiadaczem np. posesji na Florydzie. Dlatego zostaw mieszkania Szczecin i daj się ponieść fantazji kupując je w Stanach! To oferta skierowana do wszystkich chcących przenieść się za ocena i zasmakować amerykańskiego stylu życia w najlepszym z możliwych wydań. Dzięki nam możesz spełnić marzenie o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. www.operaty.eu rzeczoznawca Bolesławiec
  Nazywam się Dariusz Sas i z zawodu jestem rzeczoznawcą majątkowym. Specjalizuję się w rzetelnych wycenach nieruchomości zabudowanych oraz komercyjnych, lokali mieszkalnych i usługowych a także gruntów rolnych czy leśnych. Moje biuro znajduje się w Bolesławcu aczkolwiek zlecenia podejmuję w obszarze województw: Dolnośląskiego, Lubuskiego i Opolskiego. Zapewniam zawodowe podejście oraz rzetelne usługi szacunkowe dla klientów indywidulanych lub przedsiębiorstw. Zachęcam do kontaktu oraz zawarcia współpracy z moim biurem osobiście, telefonicznie lub za pomocą strony internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. Rynek nieruchomości - od jaśniejszej strony
  Porady prawne i ekonomiczne na temat rynku nieruchomości. Najświeższe informacje, analizy, prognozy.
Rynek nieruchomości jest jednym z najbardziej skomplikowanych rynków. Podlega wpływom wielu sfer gospodarki. Spróbuję rozjaśnić konkretne kwestie dotyczące nieruchomości. Serwis przeznaczony jest zarówno dla osób, które nie zajmują się zawodowo nieruchomościami, jak i dla profesjonalistów. Zapraszam serdecznie miłośników nieruchomości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Apartamenty
  Elmis-Invest jest firmą deweloperską zajmującą się budowa oraz późniejszą sprzedażą realizowanych przez siebie inwestycji budowlanych. W ich bogatej ofercie można znaleźć domy, mieszkania oraz apartamenty w Warszawie (Białołęka, Bielany) oraz okolicach (w szczególności Łomianki). Serdecznie zapraszam Państwo do odwiedzenia witryny www.elmis-invest.pl gdzie zapoznać się można z pełną ofertą przedsięborstwa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0