Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6326
Dom 3429
Firmy wg branży 8560
Internet 4294
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
Projektowanie stron Kalisz
ID linku 5112
Tytuł Projektowanie stron Kalisz
Url http://www.tense.kalisz.pl
Opis Witryna jest wizytówką firmy Tense.pl, na której znajdziemy jej szczegółową ofertę. Agencja reklamowa Tense.pl specjalizuje się w reklamie internetowej oraz świadczeniu różnorodnych usług internetowych. Firma realizuje projekty witryn i sklepów internetowych, pozycjonuje strony oraz prowadzi szereg działań promocyjnych, mających na celu budowanie świadomości marki i promocję produktów, strony czy firmy klienta. W śród nich można wymienić m.in. copywriting, prowadzenie kampanii linków sponsorowanych Adwords lub marketing wirusowy.
Kategoria Internet > Budowa stron www
Słowa kluczowe tworzenie   projektowanie   sklepów   stron   witryn   internetowych   WWW   pozycjonowanie   tense.pl   Kalisz   Kaliszu   reklama   agencja   reklamowa   strony   reklama   marketing   internetowy   outsourcing   usługi   internetowe   e-marketing   e-reklama   adwords   kam
Data Oct 22, 2009
Imię kontaktowe Michal
Email wyślij email do Michal
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Budowa stron www
1. Strony www Gdańsk
  Tworzenie stron www oraz reklama i kreowanie wizerunku w internecie - to właśnie Virtual Services - agencja interaktywna z Gdynia posiadająca wieloletnie doświadczenie w tej branży. To właśnie doświadczenie jest jedną z naszych mocnych stron. Posiadamy także indywidualne podejście do każdego klienta.
Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


2. WinderPro strony internetowe
  Firma WinderPro zajmuje się promocją w Internecie. Specjalizujemy się w tworzeniu stron i witryn internetowych. Dodatkowo w zakres naszych usług wchodzą: pozycjonowanie (SEO), social networking (tworzenie i obsługa fanpagów), promocja w Google AdWords oraz tworzenie platform Flash.
Przed rozpoczęciem każdego zlecenia przeprowadzamy z klientem analizę, która pozwala nam na określenie celów jakie ma osiągnąć dana strona internetowa. Każdy z naszych klientów otrzymuje również dane statystyczne dotyczące wyników przeprowadzonej kampanii. Nasze produkty wyróżniają się wysoką estetyką oraz zgodnością z międzynarodowymi standardami. Zapraszamy na naszą stronę www.WinderPro.com
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


3. LAN eXpert
  Oferujemy najtańsze we Wrocławiu usługi informatyczne dla Twojej firmy. Oferujemy: budowa sieci LAN oraz WIFI, okablowanie strukturalne, obsługa informatyczna firm, outsourcing IT, helpdesk, konfiguracja sprzętu, odzyskiwanie danych, projektowanie stron www, pozycjonowanie, hosting, serwis komputerowy, modernizacja sprzętu, internetowe usługi reklamowe.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


4. Spa-Booking
  Spa-Booking jest nowoczesnym systemem do zarządzania salonami spa, salonami kosmetycznymi i ośrodkami rehabilitacji, działającym w systemie SaaS poprzez przeglądarkę internetową. Obsługa Spa-Booking jest dziecinnie prosta. W łatwy sposób możesz zarządzać salonem i jego zabiegami oraz pracownikami i klientami, Dzięki systemowi skrócony został czas jaki klient musi poświecić aby zarezerwować zabieg. Wystarczy kilka kliknięć i klient nie musi stać w kolejce ani dzwonić. Pracownicy też będą zadowoleni z prazy w systemie bo system automatycznie poinformuje ich o zabiegach jakie mają wykonać, oraz doda je do grafiku pracownika. Dzięki systemowi masz pełną kontrolę nad klientami, możesz każdemu nadać grupę cenową i nie martwić się że pracownik zapomni dać klientowi niższą cenę. Pracownik może wysyłać wiadomości do klientów poprzez CRM nie wydając pieniędzy nas telefony. System zarządzenia Spa-Booking umożliwia pracę na urządzeniach mobilnych. Przetestuj już dziś i nie będziesz tego żałował.
Projekt współfinansowany ze środków EFRR w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka 2007-2013
Dotacje Na Innowacje
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


5. Tworzenie stron internetowych
  Jeśli poszukujesz taniej i profesjonalnie stworzonej strony internetowej to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Do każdej tworzonej strony załączam autorski system CMS, który w łatwy i intuicyjny sposób pozwala na edycję treści wyświetlanych na stronie. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania oraz doradzę możliwe rozwiązania. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na stronie www.solnetx.pl.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0