Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Ling - słownik online
ID linku 524
Tytuł Ling - słownik online
Url http://www.ling.pl/
Opis Bardzo przydatny słownik online, który warto mieć w linkach. Ogromna baza danych słów i wyrażeń niesie pomoc zdesperowanym internautą szukającym językowej pomocy. Ponad dwa i pół miliona słów zapisanych w dziesiątkach słowników.
Kategoria Nauka > Jezyki obce
Słowa kluczowe słownik   nauka języków   słownik online   ling
Data Jan 13, 2009
Imię kontaktowe Stefcia Rudecka
Email wyślij email do Stefcia Rudecka
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Jezyki obce
1. Speak! Szkoła Języka Angielskiego Ruda Śląska
  Kursy języka angielskiego, niemieckiego i włoskiego dla dzieci od 4 lata, młodzieży i dorosłych w każdym wieku. Przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego oraz certyfikatów międzynarodowych. Zajęcia grupowe lub indywidualne, grupy max. 12-osobowe. Wykwalifikowana kadra, spradzone podręczniki, miła i bezstresowa atmosfera, konkurencyjne ceny oraz liczne zniżki dla rodzin. Kontakt i zapisy pod numerem telefonu 697-729-899 lub na www.speak-english.pl. Zapraszamy!
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


2. Angielski Wejherowo
  Strona "Szkoły Angielskiego" w Wejherowie. Szkoła specjalizuje się w nauce języków obcych na terenie Wejherowa. Od początku istnienia bazuje na oryginalnych i sprawdzonych programach nauczania, które posiadają rekomendacje MEN. Mocną stroną Szkoły jest prowadzenie zajęć w małych grupach przez odpowiednio pilotowanych i przygotowanych merytorycznie nauczycieli. Nad całością procesu dydaktycznego czuwa specjalista ds. metodyki nauczania. "Szkoła Angielskiego" dzięki swojej działalności pomogła wielu uczniom w nauce szkolnej oraz ułatwiła dostęp do lepszych szkół ponadgimnazjalnych.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


3. obozy językowe dla dzieci 
  Żyjemy w świecie, gdzie bez znajomości języka obcego jest ciężko. Lepsza praca, lepsze zarobki tylko z umiejętnością języków obcych. A możesz nauczyć się ich w EMPIKSCHOOL. Największa szkoła językowa w Polsce zaprasza. Kursy dla dzieci, dorosłych, firm czy obozy językowe. To wszystko i jeszcze więcej na www.empikschool.com.
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


4. Tłumaczenia z dbałością o czas i jakość – Biuro Tłumaczeń Transpolis, Toruń
  Zajmujemy się tłumaczeniami nie tylko pisemnymi, ale także ustnymi, zarówno symultanicznymi, czyli kabinowymi, jak i konsekutywnymi, a więc w systemie mówca – tłumacz. Tłumaczymy też dla niewielkich grup osób, np. przy spotkaniach biznesowych. Interesują Cię koszta tłumaczeń w firmie Transpolis? Zależne są one między innymi od długości i złożoności tekstu, już teraz jednakże zachęcamy do obliczenia orientacyjnej ceny przełożenia za pomocą specjalnego kalkulatora, który znaleźć można na naszej stronie. Liczymy na nawiązanie współpracy!
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce


5. TBSC Training Solutions - Nowoczesna nauka języka angielskiego
  Firma szkoleniowa TBSC Training Solutions świadczy usługi z zakresu ogólnych, biznesowych i specjalistycznych kursów języka angielskiego dla firm oraz osób indywidualnych. Stosujemy nowoczesne formy i metody nauczania - zapraszamy na zajęcia stacjonarne, z dojazdem lektora do Klienta oraz e-learning
Kategoria:   Nauka > Jezyki obce

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0