Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
KenPol - Zarządzanie i Administracja Nieruchomościami. Warszawa.
ID linku 5253
Tytuł KenPol - Zarządzanie i Administracja Nieruchomościami. Warszawa.
Url http://www.kenpol.net/
Opis KenPol działa na rynku nieruchomości świadcząc szeroki wachlarz usług związanych z zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami oraz doradztwem prawnym.

Opierając się na solidnych podstawach merytorycznych i zdobytym przez nas doświadczeniu zawodowym, a także korzystając z wiedzy kompetentnych współpracowników, pomagamy rozwiązywać pojawiające się problemy. Profesjonalna kadra: zarządcy nieruchomości, prawnicy, ekonomiści (księgowi) oraz inżynierowie (z szerokim zakresem uprawnień) zaproponują rozwiązania zgodne z najlepszą dostępną na rynku wiedzą i technologią.

Skupiając nasze działania na optymalizacji kosztów utrzymania oraz maksymalizacji zysków dążymy do polepszenia wizerunku i wartości nieruchomości, mając na względzie przede wszystkim oczekiwania właścicieli.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe zarządzanie nieruchomościami   administracja nieruchomościami   administrowanie nieruchomościami   warszawa   nieruchomości
Data Oct 29, 2009
Imię kontaktowe kenpol
Email wyślij email do kenpol
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Obsługa techniczna budynków
  W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kompleksowe usługi instalacyjne i remontowo budowlane. Naszą ofertę adresujemy głównie dla firm. Wykonujemy szereg prac remontowych malujemy, tapetujemy, kładziemy tynki i podłogi. Ponadto oferujemy szereg prac elektrycznych wymieniamy gniazdka, montujemy nowe instalacje elektryczne, konserwujemy instalacje elektryczne oraz naprawiamy awarie. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel specjalistów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. GRYF DEVELOPMENT Deweloper Szczecin
  Spółka Gryf Development jest jednym z wiodących inwestorów w Szczecinie. Ma on kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Projekty realizowane przez dewelopera to zamknięte osiedla o niskiej zabudowie, gwarantujące pełne bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Są one usytuowane z dala od miejskiego zgiełku i w otoczeniu zieleni. W pobliżu znajduje się także węzeł komunikacyjny, szkoły i sklepy. Mieszkania dostępne są w dwóch standardach: deweloperskim i deweloperskim plus. Deweloper współpracuje z doświadczoną pracownią projektową, dzięki której budowane osiedla są nie tylko funkcjonalne, ale również nowoczesne. Szczegóły inwestycji spółki umieszczone są na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. Dopasowane magazyny wynajem
  W tej chwili gospodarka magazynowa dostarcza kolejne szanse najemcom hal magazynowych. Jeśli Twoja spółka poszukuje magazynu, gdzie rozwiązania technologiczne wykraczają poza ramy standardowych magazynów, doskonałym rozwiązaniem jest magazyn na zamówienie. Dopasowane magazyny zwane też magazynami bulld2suit (BTS) są tworzone oraz budowane dla konkretnego klienta.

Magazyny na miarę budowane w systemie build-to-suit uwzględniają wszystkie potrzeby i oczekiwania wynajmującego, to klient z własnej inicjatywy wybiera lokalizację, wielkość powierzchni magazynu na miarę i przeznaczenie.

Magazyny na zamówienie są coraz mocniej rozpowszechnione, aktualnie sporo firm dystrybucyjnych i producentów korzysta z udogodnień jakie powodują. Jeszcze więcej relacji o swoistości nowoczesnych magazynów można odszukać na http://www.build2suit.com.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. świadectwo energetyczne Kraków, Certyfikat energetyczny Kraków, Wieliczka, Zakopane, Audyt energetyc
  WIELITERM - wykonujemy certyfikaty energetyczne / świadectwa charakterystyki energetycznej, inwentaryzację oraz okresowe przeglądy techniczne budynków.

Obsługujemy: Wieliczka, Kraków, Gdów, Dobczyce, Niepołomice, Myślenice, Świątniki Górne, Zakopane, Nowy Sącz, Stalowa Wola, Nisko, Tarnobrzeg, Sandomierz i wiele innych

Działamy szybko, sprawnie i odpowiedzialnie w oparciu o pomiary i wizję lokalną. dbamy aby wyniki były rzetelne, a klient miał spokojną głowę na przyszłość!

Gwarantujemy niskie ceny !

Zrealizowaliśmy już certyfikaty energetyczne wielu budynków od domków jednorodzinnych poprzez lokale w budynkach wielorodzinnych, hotele i pensjonaty jak również budynki użyteczności publicznej jak sklepy, apteki, przedszkola i inne. Wykonujemy świadectwa energetyczne budynków o każdym stopniu skomplikowania. W razie potrzeby działamy bardzo ekspresowo - rozumiemy potrzeby klientów.

Zajmujemy się również wykonywaniem inwentaryzacji dla budynków bez dokumentacji lub w przypadkach gdy stan faktyczny budynku odbiega od projektu.

Współpracujemy z kilkoma biurami projektowymi oraz firmami wykonawczymi.

Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu:

Tel: 698 656 047, 606 471 235
www.wieliterm.pl
biuro@wieliterm.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Rynek nieruchomości - od jaśniejszej strony
  Porady prawne i ekonomiczne na temat rynku nieruchomości. Najświeższe informacje, analizy, prognozy.
Rynek nieruchomości jest jednym z najbardziej skomplikowanych rynków. Podlega wpływom wielu sfer gospodarki. Spróbuję rozjaśnić konkretne kwestie dotyczące nieruchomości. Serwis przeznaczony jest zarówno dla osób, które nie zajmują się zawodowo nieruchomościami, jak i dla profesjonalistów. Zapraszam serdecznie miłośników nieruchomości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0