Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Magazyny Internetowe
ID linku 528
Tytuł Magazyny Internetowe
Url http://www.magazynyinternetowe.pl/
Opis Magazyn Internetowy - miód na serce młodego i początkującego webmastera szukającego inspiracji, poradników - wiedzy na temat webmasteringu. Świetne poradniki uczące na podstawie przykładów css i html, php, java, flash i innych języków i technologi. Początkującym webasterą polecam zapoznać się z poradnikami budowy stron od podstaw - wycinanie w programie graficznym GIMP a następnie "wkładanie grafiki" w kod xhtml i css.
Kategoria Internet > Budowa stron www
Słowa kluczowe Webmaster   webmastering   grafika   gry komputerowe   programy do pobrania   e-zakupy   e-biznes   PHP   HTML   CSS   Flash   Java   tworzenie stron internetowych   internet   komputery   sie� komputerowa   e-handel   e-commerce   e-gospodarka   strony internetowe
Data Jan 13, 2009
Imię kontaktowe T.Love
Email wyślij email do T.Love
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Budowa stron www
1. CRM
  CMS FlexiWeb to jeden z najbardziej innowacyjnych systemów służących do aktualizacji i rozbudowy serwisu internetowego. Interesująca jest tu łatwość obsługi, która umożliwia proste korzystanie z interfejsu, a właściwie znajomość edycji tekstów oraz obsługiwania przeglądarki pozwala na sprawne poruszanie się w treści danej strony internetowej. Poza tym system CMS cechuje się budową modularną, co oznacza, że w szybki i prosty sposób może być dostosowany do bardzo wymagających potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Dodatkowo modularność systemu CMS oznacza, że zakupiony system stanowi bazę główną, do którego mogą być dołączane nowe pakiety bez konieczności zakupu nowego systemu.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


2. Tworzenie stron internetowych
  Przedstawiamy ofertę Tworzenia stron internetowych www zarówno firmowych jak i prywatnych. Od pomysłu poprzez wyszukanie i rejestracja domeny, sewer, realizację aż do dodawania do wyszukiwarek i bieżące aktualizacje. Krótkie terminy realizacji, niskie ceny! I Ciebie stać na własną stronę www
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


3. Tworzenie stron www i pozycjonowanie stron
  Specjalizujemy się, w profesjonalnym projektowaniu stron www. Opartych o skuteczne rozwiązania, maksymalnie dopasowane do indywidualnych wymagań jego użytkowników.

Możemy Ci profesjonalnie pomóc w kreowaniu wizerunku poszczególnych wydarzeń w Twojej firmie, jak również zaprojektować i dbać o Twoją dobrą stronę w Internecie.

Nasza wiedza i doświadczenie przekładają się również na umiejętność skutecznego pozycjonowania stron internetowych w najpopularniejszych wyszukiwarkach, bo opłaca się być widocznym.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


4. Strona domowa Mariusza Komorowskiego
  Programowanie C, C++, C#, Java. Tworzenie stron. Strona ta zawiera dwie podkategorie. Pierwszą z nich jest podstrona dotycząca informatyki a w szczególności programowania gier. Wszystkie osoby chętne wzięcia udziału w tworzeniu nowej gry, które posiadają oryginalny pomysł na grę i cechują się kreatywnością są mile widziane. Druga podstrona to portfolio autora strony, Mariusza Komorowskiego.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www


5. Firma Blink Media
  Witryna internetowa blinkmedia.pl to wizytówka przedsiębiorstwa o tej samej nazwie. Przedsiębiorstwo to zajmuje się między innymi projektowaniem najnowszej generacji stron internetowych, zgodnie z wymaganiami i interesem zleceniodawcy. Projektowanie stron www przez firmę Blink Media obejmuje zastosowanie najnowszych technik, których wiele wkracza szeroką falą na rynek internetowy. Niezbędne są takie technologie jak: HTML, CSS, Joomla, Prestashop i wiele innych. Do specjalizacji firmy należy także tworzenie sklepów internetowych, co obecnie wymaga zastosowania naprawdę zaawansowanych formularzy i kompatybilności z płatnościami internetowymi. Blink Media ma w swoim dorobku już wiele udanych i popularnych projektów.
Kategoria:   Internet > Budowa stron www

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0