Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
NZOZ Prolo-Med Przychodnia Rehabilitacyjna
ID linku 5314
Tytuł NZOZ Prolo-Med Przychodnia Rehabilitacyjna
Url http://www.prolo-med.pl
Opis NZOZ Prolo-Med Przychodnia Rehabilitacyjna w Krakowie ul. ks. Kuczkowskiego 16 powstała latem 2008 roku. Świadczmy usługi w zakresie rehabilitacji ruchowej, neurologicznej, kardiologicznej i rehabilitację osób w wieku geriatrycznym. Oddajemy do Państwa dyspozycji 170 m kw. powierzchni z klimatyzowanymi gabinetami lekarskimi, boksami fizjoterapeutycznymi, gabinetem masażu, salką gimnastyczną oraz estetycznym zapleczem socjalnym. Przychodnia dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Stosujemy fizykoterapię (laser, elektroterapia, krioterapia miejscowa, ultradźwięki) i kinezyterapię (PNF, McKenzie) oraz masaż leczniczy.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe rehabilitacja   Kraków   masaż   Nowa Huta   lekarze   fizjoterapia   fizykoterapia   PNF   McKenzie   laser   krioterapia miejscowa   ultradźwięki   elektroterapia   ćwiczenia   przychodnia
Data Oct 31, 2009
Imię kontaktowe Jolanta Rusiecka
Email wyślij email do Jolanta Rusiecka
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Borelioza
  Zaczyna się od ukąszenia kleszcza. Później pojawia się (lub nie) rumień wędrujący. Później bóle niewiadomego pochodzenia, ból stawów, chroniczne zmęczenie, dezorientacja, bezsenność. Objawy wskazują na nerwicę i schorzenia reumatyczne. Ale to coś innego. Borelioza. Choroba, która wzbudza wiele kontrowersji w środowisku lekarzy i w większości przypadków jest nieskutecznie leczona.
Na mojej stronie można dowiedzieć się wszystkiego o boreliozie, od kleszcza począwszy, przez koinfekcje, objawy boreliozy, na leczeniu skończywszy.
Borelioza, inaczej choroba z Lyme jest uleczalna, trzeba tylko posiąść wiedzę, która pozwoli na świadomą walkę z bakterią. Zapraszam do lektury mojego bloga.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Szkło Laboratoryjne - Danlab.pl
  Zapewniamy naszym klientom sprzedaż wysokiej jakości oraz nowocześnie produkowanych elementów do laboratoriów. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakresu poszczególnych wyrobów jak między innymi różnego rodzaju mierniki, mieszadła, mikroskopy, palniki laboratoryjne, pipety, piece laboratoryjne, pirometry. Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić wygodne zakupy za pośrednictwem naszego internetowego sklepu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. CODZIENNA STOMATOLOGIA Stomatologia Dąbrowa Górnicza
  Gabinety stomatologiczne Codzienna Stomatologia mieszczą się w Mysłowicach oraz Dąbrowie Górniczej. Zajmuje się leczeniem zębów całej rodziny. Wykonujemy usługi z zakresu: ortodoncji, profilaktyki, kosmetyki, leczenia i protetyki zębów. Wypełniamy ubytki, usuwamy oraz leczymy kanałowo. Zajmujemy się także: lakierowaniem, lakowaniem i wybielaniem zębów. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo pacjentów, zatem szczególnie dbamy o sterylizację narzędzi, a niektórych używamy tylko jednorazowo. O terminach wizyt dowiedzą się Państwo mailowo, telefonicznie lub osobiście w naszym gabinecie stomatologicznym. Bliższe wiadomości odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. implanty, ortodoncja, stomatologia - Centrum Stomatologiczne Demed
  implanty, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, stomatologia zachowawcza to wszystko co oferuje Centrum stomatologiczne Demed. Każdy stomatolog pracujący w Demed jest profesjonalistą w swojej wąskiej specjalizacji takiej jak implanty czy ortodoncja lub stomatologia estetyczna.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. KLINIKA BOCHINSKA protetyka kamień pomorski
  Przedstawiamy Państwu Klinikę Stomatologii i Estetyki Twarzy z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. Realizujemy usługi stomatologiczne z zakresu: medycyny estetycznej, stomatologii zachowawczej, stomatologii mikroskopowej, protetyki, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej, implantologii. Wykonujemy także zabiegi medycyny estetycznej: wolumetrię twarzy oraz szyi, trójwymiarowe kształtowanie całej twarzy i szyi, indukcyjne usuwanie tkanki tłuszczowej preparatem AQUALYX. W celu umówienia się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej, na jaką serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0