Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Automatyka Domowa i Przydomowa. Automatyka Bram
ID linku 5340
Tytuł Automatyka Domowa i Przydomowa. Automatyka Bram
Url http://www.seltex.pl
Opis Zapraszamy na stronę firmy SELTEX, autoryzowanego dystrybutora automatyki bramowej AVIDSEN, MPC oraz SOMFY oraz wielu urządzeń określanych mianem automatyki domowej – domotyki, w tym wideofonów, domofonów, czujników, alarmów, CCTV, przewodów, etc. Firma SELTEX prowadzi sprzedaż zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem swojego sklepu internetowego seltex. Ważnym źródłem sprzedaży są również portale aukcyjne. SELTEX współpracuje z wieloma producentami, zarówno z Polski, jak i z zagranicy, a swoim obszarem działania firma obejmuje niemal całą Europę.
Kategoria Firmy wg branży > Automatyka
Słowa kluczowe napędy do bram   automaty do bram   automatyka bram   automat do bramy   napęd do bramy skrzydłowej   domofony   czujniki   automatyka
Data Nov 1, 2009
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Automatyka
1. eHouse - Inteligentny Dom. Sterowanie Domem, Budynkiem przez komputer PC, PDA, pilota
  Inteligentny Dom, Budynek, Mieszkanie. Sterowanie Domem, Budynkiem, Mieszkaniem, Roletami, Bramami, Alarmem, Centralnym Ogrzewaniem, Indywidualnym ogrzewaniem, oświetleniem, Kotłownią, Wentylacją, Rekuperatorem, Kominkiem z płaszczem wodnym i DGP, Kolektorami słonecznymi. Sterowanie przez Komputer PC, PDA, Telefon Komórkowy, przeglądarkę WWW, FTP, System Plików. Sterowanie przez BlueTooth, eMail, SMS, FTP,IR podczerwień, TCP/IP, panele graficzne, smartphone, touchphone, Pilot podczerwieni SONY, Oprogramowanie do sterowania graficznego, tekstowego i wizualizacji graficznej i tekstowej Windows Mobile, Windows XP, Vista, Windows 7, Java.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


2. Projekt Sp. z o.o. - automatyka przemysłowa, bezpieczeństwo maszyn, wagi dynamiczne
  PROJEKT Sp. z o. o. oferuje produkty Schneider Electric (Telemecanique, Sarel, Merlin Gerin, Square D), Turck, Banner, Cognex. Posiadamy status Oficjalnego Dystrybutora i Autoryzowanego Partnera Techniczno-Handlowego Schneider Electric. Blisko współpracujemy z: IFM, Siemens, Rittal, Sick, Festo, Finder, Infra. Działalność usługowa obejmuje: Automatyka Przemysłowa (układy sterowania, szafy sterownicze), Rozdział i Dystrybucja Energii (rozdzielnice elektryczne nn), Maszyny (audyty bezpieczeństwa, bezpieczeństwo maszyn, modernizacje i budowa. maszyn, wagi dynamiczne). Posiadamy certyfikat ISO 9001: 2008.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


3. PROMOR'S serwis turbin trójmiasto
  Promors to znajdująca się w Gdańsku spółka, wykonująca swoje usługi w przemyśle okrętowym. Swoją pracę rozpoczęła prawie 30 lat temu. W jej propozycji mieści się produkcja takich części dla statków jak różnego rodzaju automaty spawalnicze i oprzyrządowanie do nich dedykowane czy suszarki do elektrod czy topników. Ponadto, firma wykonuje także takie usługi, jak spawanie TIG, obróbka skrawaniem bądź cięcie. firma oferuje też swoją pomoc przy regeneracji turbosprężarek, naprawie turbin wodnych, regeneracji linii produkcyjnych oraz wykonywaniu próbek do testów wytrzymałościowych. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie dostępna jest kompletna oferta firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


4. PRECIA POLSKA SP. Z O.O. Wagi workujące
  Precia Molen powstała ponad pięćdziesiąt lat temu i dzięki wytężonej pracy i doświadczonemu podejściu, udało nam się uzyskać lokalizację lidera na rynku układów wagowych. Zależy nam, by każdy nasz Klient widział, że jego czas i finanse, są dla nas niesłychanie istotne. Nasi pracownicy są stale szkoleni, aby odpowiednio reagować na zmieniające się potrzeby rynku. Wiemy, że każdy potrzebuje innych rozwiązań, dlatego staramy się rozpoznać każde indywidualnie. Zapraszamy do skorzystania z naszej zasobnej oferty. Zapraszamy do skorzystania z licznych promocji, a także innowacyjnych rozwiązań, które oferujemy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka


5. MIKSTER monitoring temperatury loggisoft
  Firma Mikster z Czeladzi jest liderem w zakresie produkcji i implementacji systemów związanych z rejestracją pomiarów w transporcie. Przedsiębiorstwo jest producentem wysokiej klasy rejestratorów z serii Loggicar. Pozwalają one na całkowity nadzór nad temperaturą na pojeździe. Co więcej, pośród rozwiązań oferowanych przez przedsiębiorstwo, znajdują się sterowniki mikroprocesorowe, panele operatorskie, terminale wagowe, czujniki wilgoci jak też klawiatury hermetyczne. Najwyższą jakość i niezawodność rozwiązań spółki doceniło już wielu Klientów w kraju oraz za granicą. Szczegóły działalności przedsiębiorstwa odszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Automatyka

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0