Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6305
Dom 3414
Firmy wg branży 8524
Internet 4269
Komputery 765
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 869
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3102
Zwierzęta i rośliny 323
EVENTY IMPREZY GDAŃSK
ID linku 5375
Tytuł EVENTY IMPREZY GDAŃSK
Url http://www.teja.com.pl
Opis Dzięki temu, że łączymy doświadczenia agencji turystycznej oraz
wieloletniego organizatora imprez, dysponujemy szerokim wachlarzem
propozycji wieczornych, plenerowych, konferencyjnych, wyjazdowych i
wypoczynkowych zarówno dla Państwa Klientów oraz Pracowników. Wyjątkowo bogata i profesjonalnie przygotowana oferta mówi sama za siebie.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe imprezy firmowe   imprezy integracyjne   eventy   Gdańsk   incentive
Data Nov 2, 2009
Imię kontaktowe Kuba
Email wyślij email do Kuba
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Konferencje Kraków
  Po konferencji branżowej urządzonej w Krakowie możesz później odwiedzić Ulicę Grodzką. Krakowskie muzea oraz domy kultury to wyborowe miejsce na urządzanie zgromadzeń księgowych. Wieliczka to piękny obiekt historyczny, lecz też wspaniałe miejsce na zrobienie szkolenia. Myślisz o zaaranżowaniu zebrania księgowego w Wieliczce wejdź na nasz serwis internetowy o tematyce konferencji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Szkolenia biznesowe
  Training Expert pomaga w kreowaniu sukcesu organizacji poprzez nowoczesne projekty szkoleniowe ukierunkowane na wzrost efektywności. Nasze rozwiązania to wyjątkowe połączenie unikalnej wiedzy w zakresie zarządzania, rozwiązań informatycznych oraz psychologii, które gwarantują wysoką skuteczność w procesie budowania i rozwoju biznesu. Przy projektowniu szkoleń wykorzystujemy Holistyczny Model Zarządzania Szkoleniami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Szkolenia w psychoterapii
  Ośrodek Szkoleń Systemowych oferuje szkolenia systemowe, pozwalające na profesjonalne rozwiązania problemów natury psychologicznej. Prowadzone szkolenia odbywają się w małych grupach, pozwalając na teoretyczne i praktyczne zdobycie wiedzy z zakresu psychoterapii, prowadzenia konsultacji oraz technik terapeutycznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Discover Strategy
  Odpowiadamy za organizację profesjonalnych szkoleń menedżerskich. Nasze główne programy szkoleń biznesowych to lider myślący strategicznie, konsolidacja zespołu strategicznego, kreatywne strategie konkurowania. Polecamy również gry strategiczne w przestrzeni multimedialnej, w których wykorzystujemy solidną dawkę wiedzy z kursów. Działamy w branży szkoleń strategicznych od dwudziestu lat.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. BHP Życie Wrocław - bhpzycie.com
  Organizujemy praktyczne szkolenia PPOŻ, a także BHP. Na szkoleniach zapewniamy pomoce dydaktyczne. Skupiamy się na odgrywaniu scenek sytuacyjnych. Zapewniamy dojazd do klienta. Polecamy też akademię gaszenia dla najmłodszych, próbne ewakuacje z pokazem gaśniczym, kursy dedykowane pracownikom poruszającym się w przestrzeniach zamkniętych. Obsługujemy klientów w całym kraju.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0