Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Bioptron na zimowe dolegliwości.
ID linku 5455
Tytuł Bioptron na zimowe dolegliwości.
Url http://www.bioptron.hg.pl
Opis Jesienią i zimą częściej niż w innych porach roku nękają nas zaziębienia i różne przypadłości, których przyczyną jest zmniejszenie odporności organizmu.
Jednym ze skutecznych zastosowań światła Bioptron jest łagodzenie przebiegu infekcji bakteryjnych i wirusowych (stany zapalne gardła, uszu, zatok i stawów) oraz zapobieganie objawom depresji nasilających się w okresie zmniejszonego promieniowania słonecznego i krótkiego dnia.
Naświetlanie Bioptronem mogą być stosowane jako terapia samodzielna lub dodatkowa, wspomagająca konwencjonalne metody leczenia. Kompaktowy model aparatu został skonstruowany z myślą o wykorzystaniu domowym przez pacjentów i - po zapoznaniu się z instrukcją - może być używany całkowicie bezpiecznieprzez osoby nie znające się na medycynie. Aparat Bioptron powinien znaleźć się w każdym domu. Będzie pomocny całej rodzinie, gdyż każda osoba w każdym wieku może poddać się terapii światłem Bioptron.
Bez obaw można tę terapię stosować także u dzieci - naświetlania są przyjemne i nie wiążą się z żadnym ryzykiem.
Lekarze i terapeuci potwierdzają pozytywne efekty terapii, szczególnie w leczeniu schorzeń przewlekłych.
Bioptron to bezpieczeństwo dla całej rodziny na jesienne i zimowe dni.
Nie bez powodu jest nazywany światłem zdrowia.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe bioptron   zepter   lampy bioptron   leczenie światłem   koloroterapia  
Data Nov 5, 2009
Imię kontaktowe Szpakowska Barbara
Email wyślij email do Szpakowska Barbara
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Walka z narkomanią - Ośrodek Monar.
  Stowarzyszenie MONAR jest organizacją pozarządową, która od 30 lat pomaga ludziom miedzy innymi narkomanom. W Polsce powstało wiele ośrodków
pomagającym osobom uzależnionym od narkotyków. Jednym z nich jest ośrodek leczenia uzależnień w Dębowcu. Narkomania to problem, z jakim boryka się wielu ludzi. Sami uzależnieni bardzo potrzebują pomocy osób trzecich. Ich rodziny również szukają fachowej pomocy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. 100py.pl - zdrowie stóp
  Zadbane, zgrabne kobiece nogi i stopy z pewnością przyciągają uwagę. Jak prawidłowo o nie dbać by były piękne, ale nie zbyt masywne? Istnieją sprawdzone sposoby, które warto wprowadzić do swojego życia. Na naszej stronie pomagamy ci je poznać. To może być łatwiejsze, niż się wydaje. Znajdziesz u nas porady, opracowania, wszelkie informacje, które pomogą ci, jeśli chcesz zadbać o swoje stopy. Zapraszamy!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Medycyna niekonwencjonalna
  Nasza firma zajmuje się medycyną niekonwencjonalną. Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie dzięki któremu zapewniamy najwyższą jakoś usług, która do Państwa kierujemy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wyszkolonych oraz doświadczonych fachowców. Posiadamy liczne certyfikaty. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z oferowanych usług przez nas.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. www.ortodontalegnica.com
  Leczeniem wad zgryzu u dzieci oraz dorosłych, trudni się Gabinet ortodontyczny z Legnicy, prowadzony przez lekarza Jacka Zbocha. W tym miejscu można przeprowadzić diagnostykę ortodontyczną i profesjonalne leczenie wad zgryzu, przy wykorzystaniu najwyższej jakości aparatów ortodontycznych, ruchomych oraz stałych. Ortodonta, który prowadzi Gabinet, jest osobą posiadającą już niezbędne doświadczenie i wyróżniającą się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. W Gabinecie dostępny jest najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej Gabinetu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Akupresura - maty masujące
  Shaktkimata jest to firma, która od kilkunastu lat zagłębia się w metodach medycyny naturalnej, zaowocowało to wyjściem na rynek tej zdrowotnej maty. Działanie oraz właściwości tej maty porównuje się do znanej metody leczenia jaką jest akupresura. Zapobiega przewlekłym bólom głowy, bioder, ramion czy też kręgosłupa, dodatkowo zaprzestaje występowania nadciśnienia lub zmniejszenie różnego rodzaju występowań napięć. Oferta stworzona przez naszą firmę, pozwala na skorzystanie z tych niekonwencjonalnych metod ludziom, których wcześniej nie stać było na takie leczenie. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0