Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3470
Firmy wg branży 8646
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3180
Zwierzęta i rośliny 326
Najpopularniejsze programy
ID linku 573
Tytuł Najpopularniejsze programy
Url http://softpage.pl
Opis Softpage.pl - to najpopularniejsze programy do pobrania (Gadu Gadu, Bearshare, Daemon Tools, Winamp, Avast) - Zapraszamy!
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe programy   gadu gadu   bearshare   spyware   winamp   dobre programy   gry   avast   daemon tools   firewall
Data Jan 25, 2009
Imię kontaktowe MaRwas
Email wyślij email do MaRwas
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Audyt informatyczny
  Polityki bezpieczeństwa, audyt informatyczny, audyt bezpieczeństwa - firma CompNet specjalizuje się w audytach oprogramowania jak rónież w tworzeniu lub aktualizacji polityki bezpieczeństwa. Pomoc w inwentaryzacji oprogramowania. Za ciebie stworzymy teczki do każdego z komputerów i przeprowadzimy na nich audyt oprogramowania oraz zaaktualizujemy politykę pezpieczeństwa.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Oprogramowanie dla firm, System ERP, Zarządzanie produkcją, Wdrożenia
  Oprogramowanie dla firm klasy ERP do zarządzania produkcją. Firma Partner24 producent oprogramowania zapewnia kompleksowe wdrożenia
systemów do zarządzania w firmach produkcyjnych, w tym integrację z automatyką przemysłową. Indywidualne podejście do każdego z klientów
oraz zaplecze programistyczne gwarantuje wysoką jakość usług.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. AutoCAD LT 2011
  W ofercie posiadają programy firmy Autodesk. Najbardziej rozpowszechnionym i popularnym oprogramowaniem jest AutoCAD LT 2011 dzięki któremu możemy zaplanować najróżniejsze konstrukcje. Jedynym utrudnieniem jest nasza inwencja. Zestaw ten jest niezwykle poręczny, bo zawiera on standardowe moduły ale posiada też wiele zewnętrznych pluginów napisanych przez inne firmy. Pluginy te sprawiają, że program zyskuje nowe możliwości (często za darmo) co sprawia, że jego funkcjonalność jest nieograniczona.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. iProjekt24 - Zarządzanie projektami i zasobami
  iProjekt24 został stworzony po to, aby ułatwić i uporządkować przepływ informacji w firmie.Pozwala na śledzenie procesu realizacji poszczególnych zleceń,umożliwa przechowanie w postaci elektronicznej dokumentów związanych z danym projektem.
System iProjekt24 to zarządzanie zasobami i zadaniami w pracy grupowej w modelu oprogramowania SaaS (Software as a Service), czyli oprogramowanie jako usługa.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Eko-Soft: Oprogramowanie do ewidencji Odpadów
  Oprogramowanie firmy Eko-Soft umożliwia łatwą i intuicyjną ewidencję odpadów. Po pierwszym wprowadzeniu danych firmy nasz kontakt z programem ogranicza się tylko do wprowadzaniu na bieżąco zmian w ewidencji- wytworzeniu odpadów, przekazaniu odpadów itp. Do bazy programu można dodać informacje o decyzjach nam przyznanych, wtedy program automatycznie śledzi, czy przekraczamy limity, bądź czy wytwarzamy odpady na które nie mamy pozwolenia.
W programie bardzo intuicyjnie można wygenerować różnego rodzaju dokumenty, takie jak: karta przekazania odpadu, karta ewidencji odpadów, dokument potwierdzający odzysk i recykling, zestawienie zbiorcze o odpadach (do Urzędu Marszałkowskiego).
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0