Kategorie w katalogu

Aktualności 638
Biznes i ekonomia 5782
Dom 3214
Firmy wg branży 7977
Internet 3994
Komputery 735
Kultura i sztuka 560
Motoryzacja 878
Muzyka 331
Nauka 772
Rozrywka 835
Społeczenstwo 461
Sport 567
Turystyka 1854
Zdrowie i uroda 2821
Zwierzęta i rośliny 314
Imprezy karaoke
ID linku 576
Tytuł Imprezy karaoke
Url http://www.dj-karaokers.pl
Opis Nasza firma zajmuje się kompleksowa organizacja imprez karaoke. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, kilka tysięcy zawodowych podkładów muzycznych, niezbędne do zabawy rzutniki oraz ekrany. Gwarantujemy udana zabawę. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony gdzie można obejrzeć galerię ze zorganizowanych dotychczas imprez karaoke.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe imprezy   karaoke   organizacja   organizowanie   piosenki   polska   rzutniki   nagłośnienie
Data Jan 26, 2009
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. www.wroterm.com.pl
  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Wroterm, która funkcjonuje w branży instalacyjnej już od 1990 roku. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu a współpracuje ona z przedsiębiorstwami, biurami oraz obiektami użyteczności publicznej w zakresie projektowania, montażu, pomiarów oraz serwisu instalacji sanitarnych, grzewczych, gazowych, chłodniczych, przeciwpożarowych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych czy też klimatyzacyjnych. Oferuje współpracę na najwyższym poziomie, profesjonalizm i atrakcyjne ceny usług. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. OBOL Organizacja pogrzebu
  Szukasz profesjonalnej firmy, która trudni się usługami pogrzebowymi? Nie musisz poszukiwać dalej. Firma OBOL, mająca swoje biura na terenie Trójmiasta, może Ci pomóc w bardzo szerokim zakresie: odebrać ciało zmarłego z miejsca zgonu oraz przetransportować je na obszarze całego kraju i Europy, pomóc Ci w załatwianiu formalności, przygotować ciało zmarłego do pogrzebu, zająć się obsługą uroczystości pogrzebowych, konduktem żałobnym bądź oprawą muzyczną. Dodatkowo możemy zaproponować Ci też nabycie trumny, urny albo worka plastikowego na trumnę i ciało. Naszym ogromnym atutem są nasi doświadczeni, profesjonalni i taktowni pracownicy. W ciągu wielu lat naszej działalności z świadczonych przez nas usług zadowolona była rzesza klientów z całego kraju. Dodatkowe informacje możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Dakaj- tworzywa sztuczne
  Gdy zastanawiasz się nad budową lub remontem, oprócz prac zasadniczych powinieneś zaprojektować konkretnie także wykończenia. Od nich bowiem także w dużej mierze zależy efekt końcowy. Należałoby zastanowić się, których towarów do nich użyć, aby były nie tylko estetyczne, ale także odporne na rozmaite czynniki zewnętrzne, a dzięki temu ponadczasowe. Zaczerpnąć wówczas można po produkty Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowo-Handlowego Dakaj. Ta jednostka rodzinna działa w Serocku na Mazowszu od 1986 roku, zajmuje się fabrykacją rozmaitego rodzaju fragmentów z tworzyw sztucznych poświęcanych głównie do prac budowlanych, remontowych czy konstrukcyjnych. W swojej ofercie mają więc dystanse budowlane, różnego rodzaju i przekroju listwy, a dodatkowo kratki wentylacyjne, wywietrzniki wentylacyjne, drzwiczki kominowe, daszki ogrodzeniowe, zaślepki wewnętrzne i wiele wiele innych. Można je dokładnie obejrzeć na stronie internetowej firmy Dakaj.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. BIURO RACHUNKOWE VECTIQUAL usługi księgowe
  Przepisy prawa rachunkowego, kadrowego to często przepisy niezrozumiale. Wiedzą o tym osoby, prowadzące aktywność ekonomiczną. Właśnie przeto wskazane jest wszelkie kwestie z tych dziedzin prawa, powierzyć profesjonaliście, jakim jest VECTIQUAL. To biuro księgowe z Olsztyna, które oferuje swoje usługi nie tylko obywatelom tego miasta, ale także całego województwa warmińsko - mazurskiego i okolic. VECTIQUAL to Biuro Rachunkowe, które posiada w swojej ofercie całkowitą gamę usług szeroko rozumianych jako kadrowe. Firma ta zajmuje się wszelkimi kwestiami związanymi z angażowaniem pracowników, na przykład: ewidencjonowanie ich czasu pracy, urlopów okolicznościowych, zwolnień lekarskich, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych. VECTIQUAL to także prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencji wszelkich podatków powiązanych z działalnością gospodarczą i innych spraw z tego zakresu. Działalność firmy VECTIQUAL to rzetelność, rzetelność wykonywanych usług. Więcej na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. wizytówki
  Zaprojektuj własny stempel przy pomocy kreatora online. Ponad 500 gotowych wzorów. Wybierz wzór, oprawę oraz zamów płytkę tekstową. Ponadczasowy styl. Ukłon w stronę tradycji oraz nowoczesności. Luksus na wyciągnięcie ręki. Sprezentuj bliskiej osobie ekskluzywne, designerskie pióro. Ślub, rocznica, komunia, inna okazja? Bazarnik zaspokoi nawet największe wymagania klienta i dostosuje ofertę do jego potrzeb. Odmień wygląd swojego biurka – unowocześnij je zachowując styl. W eleganckim otoczeniu pracuje się dużo lepiej i bardziej kreatywnie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0