Kategorie w katalogu

Aktualności 647
Biznes i ekonomia 5883
Dom 3257
Firmy wg branży 8065
Internet 4016
Komputery 738
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 880
Muzyka 332
Nauka 775
Rozrywka 840
Społeczenstwo 464
Sport 567
Turystyka 1862
Zdrowie i uroda 2855
Zwierzęta i rośliny 314
Imprezy karaoke
ID linku 576
Tytuł Imprezy karaoke
Url http://www.dj-karaokers.pl
Opis Nasza firma zajmuje się kompleksowa organizacja imprez karaoke. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, kilka tysięcy zawodowych podkładów muzycznych, niezbędne do zabawy rzutniki oraz ekrany. Gwarantujemy udana zabawę. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony gdzie można obejrzeć galerię ze zorganizowanych dotychczas imprez karaoke.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe imprezy   karaoke   organizacja   organizowanie   piosenki   polska   rzutniki   nagłośnienie
Data Jan 26, 2009
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Nadruki na CD i DVD. Tłoczenie, kopiowanie płyt.
  Nadruki na płytach CD i DVD. Tłoczenie, duplikacja, kopiowanie płyt CD, CDR, DVD, DVDR. Poligrafia do płyt CD i DVD. Pełne konfekcjonowanie i foliowanie gotowych wyrobów. Realizujemy także niskie nakłady. Projekty graficzne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. szkolenia dla członków i liderów organizacji
  W Europolu Śląsko-Krakowskim ruszył projekt współfinansowany ze środków Funduszu Szwajcarskiego eco21, który ma na celu aktywizację mieszkańców regionu i zwiększenie udziału w kształtowaniu polityki lokalnej i regionalnej. Grupa trenerów trwałego rozwoju rozpoczęła udział w szkoleniu uprawniający do przeprowadzenia działań, eventów i warsztatów z lokalnymi społecznościami. Efektem warsztatów partycypacyjnych ma być wypracowanie rekomendacji dla prawa lokalnego i podniesienie kompetencji mieszkańców Małopolski i Śląska w zakresie wpływania na rozwój miejsca zamieszkania i otoczenia życia.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. FENIX argon kraków
  Zachęcamy Państwa do współpracy z firmą Fenix, która specjalizuje się w sprzedaży gazów technicznych i mieszanek gazowych i czynników chłodzących. Świadczymy również specjalistyczne usługi, które obejmują legalizację, transport oraz dzierżawę butli, palet oraz wiązek. Nasze produkty odznaczają się najwyższą jakością zaś priorytetem naszej działalności jest terminowe realizowanie zamówień zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dbamy o podnoszenie jakości naszych usług oraz poszerzenie oferty handlowej. Siedziba firmy Fenix mieści się w Krakowie. Po więcej informacji zapraszamy serdecznie na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. P.H.U. DOMER przesyłki kurierskie
  Kiedy pojawiła się telewizja wieszczono koniec kina, a jednak kina nadal działają. Kiedy pojawiły się maile, wieszczono koniec tradycyjnych przesyłek, a tak naprawdę okazało się, że rynek tylko trochę się zmienił. Może mniej na nim listów i kartek pocztowych, ale Internet i zakupy robione w wirtualnych sklepach sprawiły, że wzrosła ilość różnego typu paczek. Dzięki temu na rynku firm przewozowych zrobił się spory ruch. Nie tylko bowiem podskoczyła ilość wysyłanych towarów, to jeszcze zmieniły się wymagania, jakie stawiane są kurierom. Paczki powinny być przesyłane szybko i pewnie, ale też tak, by do klienta docierały w jak najlepszym stanie, a przy okazji niedrogo. Właśnie tego typu usługi proponuje PHU Domer. Ich coraz większa konkurencja motywuje do optymalnego obniżenia cen usług, oraz podwyższenia jakości oraz standardów. Bo najważniejsze jest zadowolenie klientów. Szczegółowe informacje o firmie oraz jej oferta dostępna jest w Internecie, na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. PAW-STAL blaszaki Tarnów
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo Paw - Stal. Specjalizujemy się w produkcji garaży blaszanych. Oferujemy: blaszaki, kioski, schowki budowlane, hale, wiaty oraz inne konstrukcje na życzenie Klienta. Nasze artykuły wykonane są z blachy o węższym trapezie, w związku z tym są trwałe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz fachowe porady naszych specjalistów. Gwarantujemy wyjątkowe ceny na wykonywane przez nas usługi. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0