Kategorie w katalogu

Aktualności 655
Biznes i ekonomia 6094
Dom 3325
Firmy wg branży 8303
Internet 4136
Komputery 746
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 908
Muzyka 332
Nauka 787
Rozrywka 851
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1899
Zdrowie i uroda 2974
Zwierzęta i rośliny 316
Aranżacje wnętrz, usługi budowlane
ID linku 577
Tytuł Aranżacje wnętrz, usługi budowlane
Url http://www.jakmieszkam.pl
Opis Znajdziesz tu profesjonalne firmy, które pomogą Ci wyremontować, wyposażyć mieszkanie lub przeprowadzić profesjonalne aranżacje wnętrz. Znajdziesz tu profesjonalne firmy, które pomogą Ci wyremontować, wyposażyć mieszkanie lub przeprowadzić profesjonalne aranżacje wnętrz.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe aranżacje wnętrz   usługi budowlane   projektowanie wnętrz   remonty mieszkań   wyposażenie wnętrz   materiały budowlane   usługi dla domu
Data Jan 26, 2009
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. MASTERS firmy sprzątające Kraków
  W Krakowie od 1993 roku działa firma Masters, jaka jest ekspertem w profesjonalnych usługach porządkowych. Uzyskane doświadczenie w branży, wyszkolona grupa pracowników oraz odpowiednie zaplecze techniczne zagwarantują Państwu najwyższą jakość usług. Wśród oferowanych usług mieści się między innymi codzienne utrzymywanie czystości w powierzchniach biurowych i toaletach, mycie okien i powierzchni szklanych, opróżnianie koszy na śmieci bądź popielniczek czy kupno środków higieny osobistej. Do tego, przedsiębiorstwo gwarantuje dostęp do usług alpinistycznych. By zapoznać się z dokładnym zakresem świadczonych usług, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. prasy
  Firma Roczniak posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu systemów gospodarki odpadami. Po pierwsze, oferta firmy dotyczy indywidualną obsługę, doradztwo techniczne, pomoc w instalacji, diagnostyce i odpowiedniej eksploatacji urządzeń służących do selekcji czy utylizacji odpadów. Po drugie, działalność firmy to przede wszystkim produkcji i wykonawstwo różnego rodzaju urządzeń jak między innymi przenośniki taśmowe, prasy do odpadów, kontenery zgniatające, rozdrabniacze, dziurkarki, belownice, kruszarki do szkła, pojemniki oraz kontenery.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. www.grzybczyk-jonderko-notariusze.pl
  Kancelaria Notarialna Grzybczyk Jonderko znajduje się w Rybniku. Firma funkcjonuje w branży od 2013 roku oferując szeroki zakres usług notarialnych. Zajmuje się sporządzaniem aktów notarialnych i poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń własnoręczności podpisu i zgodności dokumentu z oryginałem, doręczaniem oświadczeń, spisywaniem protokołów, sporządzaniem protestów weksli i czeków, przyjmowaniem i przechowywaniem dokumentów, pieniędzy lub papierów wartościowych, sporządzaniem wypisów, odpisów, oświadczeń i innych dokumentów. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. MADOR osuszanie murów Gdynia
  Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Mador, której siedziba mieści się w Gdyni. Naszym Klientom proponujemy najwyższej jakości usługi oczyszczania budynków, posadzek oraz murów. Zapewniamy szybkie działania i skuteczne metody wykonywanej pracy. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i stosujemy metodę wprowadzania do cyrkulacji suchego powietrza. Pozbywamy się wilgoci technologicznej oraz powstałej po zalaniach. Oferujemy również sprzedaż i wynajem osuszaczy i wentylatorów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, skuteczne działanie i atrakcyjne ceny. Więcej informacji na naszej witrynie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. TIMBER listwy przypodłogowe Oleśnica
  Jest nam wyjątkowo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Timber. Nasza siedziba znajduje się w Spalicach w województwie dolnośląskim a działalność prowadzimy już od 1998 roku. W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór produktów wykonanych z drewna skandynawskiego. Dysponujemy listwami przypodłogowymi oraz maskującymi, deskami tarasowymi, podbitką dachową, wałkami, półwałkami i ćwierćwałkami, opaskami drzwiowymi, drewnem opałowym i wieloma innymi wyrobami. Zapewniamy najwyższą jakość i trwałość naszych produktów, atrakcyjne ceny oraz miłą obsługę. Zapraszamy na naszą witrynę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0