Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Team & Personal – Szkolenia biznesowe, konferencje, wyjazdy integracyjne, eventy.
ID linku 583
Tytuł Team & Personal – Szkolenia biznesowe, konferencje, wyjazdy integracyjne, eventy.
Url http://www.teamandpersonal.pl
Opis Team&Personal specjalizuje się w budowaniu zespołów poprzez szkolenia biznesowe, wyjazdy integracyjne, eventy i konferencje. Aby osiągnąć cel korzystamy z projektów artystycznych, warsztatowych, zajęć outdoorowych ( w tym gier scenariuszowych), po projekty CSR.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe team building   teambuilding   wyjazd integracyjny   wyjazdy integracyjne   szkolenia biznesowe   eventy   event   incentive   budowanie zespołu   coaching   wyjazdy motywacyjne   wyjazd motywacyjny   imprezy integracyjne   team coaching   gry scenariuszowe   zajęcia o
Data Jan 28, 2009
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Kursy dla fizjoterapeutów w tb-polska.
  Aktywność fizyczna coraz częściej stanowi obowiązkowy element życia przeciętnego człowieka. Siedzący tryb życia, jaki prowadzi współcześnie większość z nas, powoduje pogorszenie ogólnego stanu zdrowia, w związku z tym warto zadbać o wymaganą dozę aktywności fizycznej. Aktywny tryb życia nie tylko pozwala zachować zgrabną sylwetkę i zdrowie, ale także pozytywnie wpływa na naszą formę i samopoczucie. TB Polska to spółka, której oferta skierowana jest do każdego, kto ma w swoim życiu miejsce na fitness, sport, lub rehabilitację. Tu z pewnością odnajdziesz coś dla siebie, niezależnie od tego, czy w obszarze sportu, fizjoterapii lub rehabilitacji jesteś fachowcem, czy hobbystą.


TB Polska to niezrównany fachowiec, istniejący na rodzimym rynku sportowym już od dekady. Funkcjonowanie firmy to sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego, sprzętu fitness oraz przeprowadzanie kursów dla fizjoterapeutów. TB-Polska jest w naszym kraju jedynym przedstawicielem wielu wiodących światowych marek. Specjaliści prowadzący kursy to eksperci w obszarze fizjoterapii, pracujący na cenionych uniwersytetach między innymi w Niemczech oraz Austrii, będący w stałym kontakcie z chorymi, w związku z czym oferują wiedzę akademicką wspieraną praktycznym doświadczeniem.


Pośród naszego asortymentu znajdziesz specjalistyczny sprzęt medyczny posiadający odpowiednie świadectwa bezpieczeństwa. Akcesoria z naszego asortymentu są przeznaczone zarówno do ćwiczeń w grupie, jak również do treningu indywidualnego. Klienci doceniają nas za profesjonalną obsługę, szybką dostawę oraz jakość sprzedawanych przez nas przedmiotów. Pozostajemy do państwa dyspozycji w dni robocze w siedzibie na ul. Gruzełki 19 w Tarnowskich Górach, czekamy także na Państwa telefony pod numerem +48 32 382 06 09. Na naszej stronie http://www.tb-polska.pl znajduje się także formularz, za pośrednictwem którego można uzyskać nieodpłatną poradę ekspertów.


Oprócz świetnie zaopatrzonego sklepu internetowego z profesjonalnym sprzętem do rehabilitacji i akcesoriami do ćwiczeń w domu, znajdziesz na naszym portalu dużo wiadomości na temat aktywnego trybu życia, obszerne artykuły dotyczące kwestii odpowiedniego przeprowadzania treningów oraz wiadomości o aktualnych wydarzeniach branżowych. W naszym sklepie mogą Państwo nabyć opracowania tematyczne, dzięki TB Polska do zagadnienia sportu podejdą Państwo z odpowiednim przygotowaniem teoretycznym. W witrynie www TB-Polska Znajdziesz informację na temat następnych szkoleń oraz tych, które właśnie trwają. Za sprawą takiego organizera mają Państwo szansę zaplanować rozwój osobisty i uczestnictwo w kursach ze znacznym wyprzedzeniem. Pisany przez naszych pracowników blog niejednokrotnie ułatwia wybór konkretnego szkolenia, zachęcamy więc do zaglądania na portal TB-Polska.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Tradycyjna medycyna Chinska
  Strona zawiera kalendarz wydarzeń związanych z medycyną chińską - akupunktura, ziołolecznictwo, dietetyka, teoria klasyczna Tradycyjnej Medycyny Chińskiej - w Polsce. Wykaz kursów, warsztatów, wykładów, szkoleń - podstawowych i zaawansowanych - dotyczących Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także krótką charakterystykę wykładowców Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Roboty i spółka - ferie i zajęcia dla dzieci
  Roboty i Spółka zaprasza Państwa do organizacji warsztatów dla dzieci z zakresu robotyki i eksperymentów. Podczas zajęć z robotyki dzieci uczą się budować roboty z klocków Lego. Nasze warsztaty pozwalają dzieciom konstruować i programować działające roboty. Jest to również doskonała zabawa zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Nasz program zajęć wpływa na stymulację rozwoju wyobraźni przestrzennej a także rozszerzenie wiedzy z zakresu nauk ścisłych takich jak mechanika, informatyka i fizyka.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Metody angażowania pracowników
  Portal HR/5 to miejsce stworzone specjalnie dla specjalistów z branży zarządzania zasobami ludzkimi. Nasz branżowy serwis kierujemy do menadżerów, pracowników agencji rekrutacyjnych i działów HR w firmach, coachów oraz wszystkich, którzy interesują się tematyką HR. Zamieszamy wiele cennych informacji dla ekspertów przedstawiamy najnowsze narzędzia i techniki rekrutacji, analizujemy oferty ośrodków szkoleniowych, polecamy sprawdzone szkolenia. Zamieszczamy również wiele wywiadów, relacji z branżowych wydarzeń oraz ciekawostek i nowinek.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Kurs pierwszej pomocy Katowice - http://medykszkolenia.pl/kurs- pierwszej-pomocy-katowice/
  Medyk Szkolenia świadczy usługi w zakresie szkoleń oraz kursów - chodzi głównie o udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Kursy ratownictwa, warsztaty medyczne dla rodziców, szkolenia z pierwszej pomocy prowadzone dla szkół, kursy indywidualne - tym również się zajmujemy. Przede wszystkim kursami i szkoleniami zajmujemy się w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, a także Katowicach. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0