Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6298
Dom 3411
Firmy wg branży 8510
Internet 4258
Komputery 763
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 867
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3088
Zwierzęta i rośliny 322
Team & Personal – Szkolenia biznesowe, konferencje, wyjazdy integracyjne, eventy.
ID linku 583
Tytuł Team & Personal – Szkolenia biznesowe, konferencje, wyjazdy integracyjne, eventy.
Url http://www.teamandpersonal.pl
Opis Team&Personal specjalizuje się w budowaniu zespołów poprzez szkolenia biznesowe, wyjazdy integracyjne, eventy i konferencje. Aby osiągnąć cel korzystamy z projektów artystycznych, warsztatowych, zajęć outdoorowych ( w tym gier scenariuszowych), po projekty CSR.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe team building   teambuilding   wyjazd integracyjny   wyjazdy integracyjne   szkolenia biznesowe   eventy   event   incentive   budowanie zespołu   coaching   wyjazdy motywacyjne   wyjazd motywacyjny   imprezy integracyjne   team coaching   gry scenariuszowe   zajęcia o
Data Jan 28, 2009
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Laboratorium emc
  Pod adresem www.emcsolution.pl znajdziecie Państwo wszystko na temat firmy EMCSOLUTION - zajmuje się ona na co dzień usługami związanymi z kompatybilnością elekromagnetyczną. Jeżeli chodzi o szkolenia i konsultacje EMC, ale także dobór aparatury, przygotowanie zakresu badań, wsparcie w procesie akredytacji, itp., na pewno jesteśmy odpowiednim wyborem. W razie jakichkolwiek pytań dot. EMC, zachęcamy do kontaktu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Szkoła lotnicza - ventumair.eu
  Jeśli interesuje Cię latanie to bardzo dobrze trafiłeś. Nasza szkoła posiada świetnych instruktorów, którzy do każdego potrafią podejść indywidualnie. Zapewniamy nie tylko bogatą flotę samolotów, ale bardzo atrakcyjne ceny. Dysponujemy także wyjątkowy symulator, który pozwala nam na pokazanie naprawdę różnych i trudnych warunków atmosferycznych. Dysponujemy świetną bazą referencji pokazującą, że nauczamy na wysokim poziomie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Terapia poznań
  Coaching życia Wojciech Gorzelanny zapewnia profesjonalny coaching oraz pomoc w rozwoju osobistym. Wartości, które kultywuje w pracy to: wsparcie, zaangażowanie, partnerstwo, zaufanie, autentyczność, efektywność osobista. Sesje indywidualne i grupowe to możliwość zdobycia umiejętności, które ułatwią pokonanie problemów. W skład zajęć wchodzą: redukcja stresu, sztuka relaksu, praca z ciałem i umysłem, techniki uczenia się.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. SDF Łódź
  SDF to firma o profilu szkoleniowo - doradczym. Szkolenia są doskonałą inwestycją w rozwój firmy, odpowiednio dopasowane prowadzą do jasno określonych rezultatów biznesowych. Jesteśmy nastawieni na zapewnienie naszym Klientom kompleksowych rozwiązań dlatego też dostosowywanie szkoleń opieramy o wstępny audyt. To Klient określa jakie elementy są dla niego kluczowe i na tym koncentruje naszą uwagę. Jesteśmy zorientowani na sukcesy naszych Klientów. Nasza firma szkoleniowo – doradcza oferuje szeroki wachlarz szkoleń - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej lun w kontakcie bezpośrednim.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Carstart.pl
  Firma nosząca nazwę Car Start zajmuje się organizacją zajęć teoretycznych oraz kursów praktycznych przygotowujących do egzaminów państwowych na prawo jazdy kategorii B. W ofercie można znaleźć zarówno szkolenia standardowe, jak również ekspresowe dla osób, którym zależy na szybkim uzyskaniu dokumentu uprawiającego do kierowania pojazdem osobowym. Szkoła umożliwia również wykupienie dodatkowych godzin doszkalających.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0