Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Technika liniowa - prowadnice liniowe
ID linku 5951
Tytuł Technika liniowa - prowadnice liniowe
Url http://www.abcnc.pl
Opis Zajmujemy się dystrybucją produktów należących do techniki liniowej. Kluczowym elementem naszego asortymentu są prowadnice liniowe najbardziej renomowanych producentów. W swoich magazynach posiadamy także wózki i łożyska liniowe. Drugą dziedziną naszej działalności jest sprzedaż elementów napędu takich jak nakrętki i śruby kulowe, nakrętki i śruby trapezowe, łańcuchy i koła zębate.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe prowadnice liniowe   wózki   łożyska   śruby   nakrętki   łańcuchy
Data Nov 28, 2009
Imię kontaktowe darek
Email wyślij email do darek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. bariery drogowe
  Bariery ochronne to w obecnych czasach dużego natężenia ruchu drogowego jedyne rozwiązanie, które wydatnie poprawia bezpieczeństwo pieszych. Firma Remtor od wielu lat zajmuje się produkcją tego typu elementów. Dzięki dużemu doświadczeniu tworzymy produkty, które spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa. Dodatkowo możemy wykonać bariery na indywidualne potrzeby naszego klienta. To sprawia, że mogą Państwo znacznie podnieść bezpieczeństwo pieszych bez ponoszenia ogromnych kosztów. Zapraszamy na stronę firmową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. Milamet - frezowanie cnc
  Obrabiamy metale zgodnie z projektem dostarczonym przez klienta. Prezentujemy cięcie na automatach, szlifowanie płaszczyzn, obróbkę przy wykorzystaniu pił taśmowych. Produkujemy przede wszystkim elementy metalowe i podzespoły. Eliminujemy błędy w procesie produkcyjnym. Pracujemy na najpopularniejszych stopach metali i doradzamy na każdym etapie współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. Suwnice
  Naszym głównym obszarem działalności jest projektowanie i modernizacja urządzeń transportu bliskiego w oparciu o najnowszą technikę. Realizujemy kompleksowe dostawy nowych suwnic, żurawi, wciągarek, wciągników i pozostałych urządzeń transportu bliskiego. Dostarczamy komponenty w zakresie automatyki i sterowania, napędu mechanicznego i hydraulicznego oraz konstrukcji mechanicznej. Zajmujemy się także, konserwacją urządzeń transportu bliskiego takich jak: suwnice, wciągniki, żurawie, dźwigi osobowo-towarowe, dźwigi budowlane, podesty ruchome. Oferujemy pomoc zarówno w utrzymaniu urządzeń dźwignicowych w odpowiednim stanie technicznym podczas bieżącej eksploatacji jak i kompleksowe przygotowanie do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. BART wentylacja i chłodnictwo
  Firma Bart zajmuje się projektowaniem i montażem różnorodnego rodzaju instalacji dla prawie każdej gałęzi przemysłu. Biura techniczno-handlowe mieszczą się w Sosnowcu i Wrocławiu. Bart swoim zasięgiem obejmuje nie tylko rynek polski, firma realizowała także montaże w Europie, czy Azji. Wieloletnie doświadczenie, tysiące sfinalizowanych projektów oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji i opracowywanie innowacyjnych technologii sprawia, że firma ma doskonałą pozycję na rynku, dzięki czemu może pozwolić sobie na dynamiczny rozwój. Firma swoim klientom proponuje całościowy zakres usług od pomysłu, aranżację, dostawę i montaż, na stałym doradztwie technicznym i serwisie kończąc. Zajmujemy się między innymi instalacjami wentylacyjnymi, klimatyzacyjnymi, chłodniczymi i grzejącymi. Jesteśmy również ekspertami w zakresie odpylania powietrza montujemy specjalistyczne systemy współpracujące bezpośrednio z określoną technologią. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. CRESPO obróbka metali łódź
  Jest nam bardzo przyjemnie móc zaprezentować Państwu szeroką propozycję przedsiębiorstwa CRESPO. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Działamy na rynku od wielu lat, oferując usługi połączone z obróbką skrawaniem stali, metali kolorowych i tworzyw technicznych. Zakres naszych usług otacza również modernizacje, remonty i przebudowy maszyn i linii produkcyjnych. Ponadto przygotowujemy koncepcje, wizualizacje 3D i dokumentację płaską wg zlecenia. Szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0