Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6346
Dom 3433
Firmy wg branży 8583
Internet 4308
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 872
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3134
Zwierzęta i rośliny 325
TRANSEUROBUS Lublin – przewóz osób, wynajem busów, przewozy osobowe
ID linku 6
Tytuł TRANSEUROBUS Lublin – przewóz osób, wynajem busów, przewozy osobowe
Url http://transeurobus.pl
Opis Transeurobus – jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie transportu drogowego osób i wynajem busów wraz z kierowcą na terenie całego kraju.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Firmy wg branży > Motoryzacja
Motoryzacja > Wypożyczalnie
Słowa kluczowe Transeurobus   trans eurobus   Lublin   Świdnik   busy   mikrobusy   mercedes   wynajem busów   przewozy osobowe   przewóz osób   transport osób   transport drogowy   transport pasażerski   krajowe przewozy osobowe   usługi transportowe   przewozy okolicznościowe
Data Jul 19, 2008
Imię kontaktowe Mariusz Antoszek
Email wyślij email do Mariusz Antoszek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.67 (z 5)
Ilość ocen: 12 Głosów
Ocena gościa

Średnia ocena zarejestrowanych użytkowników : 5.00 5.00 (z 55)
Ilość recenzji: 1 Recenzje

Recenzja Przeprowadzki Łódź, z http://www.przeprowadzki.lodz.pl (data: 31-Dec-2009)
Temat: Firma godna polecenia
Komentarz: Firma Transeurobus z Lublina realizowała wyjazd naszych pracowników do jednego z państw Unii Europejskiej - zlecony transport wykonała jak się należy, bez żadnych zastrzeżeń. Podczas podpisywania umowy miła atmosfera oraz fachowość. Jeszcze raz polecam wszystkim!
Ocena:

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Sprzedaż węgla i ekogroszku
  Działalność firmy Bergton skupiona jest w branży węglowej. W tej szerokiej dziedzinie, Bergton zajmuje się handlem detalicznym – sprzedażą i dowozem węgla, w szczególności ekogroszku do klientów indywidualnych oraz firm.
Rozdzielenie gospodarstw domowych od firm nie jest przypadkowe. Sprzedaż ta bowiem warunkowana jest naliczaniem bądź nie podatku akcyzowego, który został nałożony na wyroby węglowe od 2012 roku.
Jeżeli odbiorca potrzebuje opał do zużycia w gospodarstwie domowym i zadeklaruje to podając dokładne dane imienne oraz adresowe, sprzedaż ta jest zwolniona z podatku akcyzowego. Dokumentem potwierdzającym ten fakt jest wystawienie przez sprzedawcę Dokumentu Dostawy Wyrobów Węglowych.
Natomiast sprzedaż większości firmom zużywających w swojej działalności węgiel, obciążona jest akcyzą, którą to sprzedawca zobowiązany jest odprowadzić do Urzędu Celnego. Stawki tego podatku kształtują się następująco: 30,46 zł/T dla węgla kamiennego oraz 11,01 zł/T dla węgla brunatnego.
Oprócz gospodarstw domowych z akcyzy zwolnione są również m.in.: organy administracji publicznej, podmioty systemu oświaty (szkoły), organizacje pożytku publicznego (fundacje).
Firma Bergton posiada status pośredniczącego podmiotu węglowego, w związku z czym może dokonywać sprzedaży na rzecz ww. zwolnionych podmiotów bez naliczania podatku akcyzowego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Royal Bus
  Royal Bus organizuje przewóz na terenie Polski, jak i Europy. Pracownicy firmy odbywają cykliczne szkolenia, dzięki którym mogą wykonywać usługi w profesjonalny i rzetelny sposób. Firma posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowych oraz licencję wydaną przez Ministerstwo Transportu, na wykonywanie przewozów krajowych i międzynarodowych. Jest to potwierdzenie, że busy na wynajem w Krakowie oferowane przez Royal Bus odznaczają się wysoką jakością.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. Biała Technika przeprowadzki i usługi transportowe 24 h
  Biała Technika - tanie usługi transportowe i przeprowadzki dla wymagających, ekspresowa realizacja zleceń. Transport towarów, przewozy bagażowe, przeprowadzki. Dla firm i klientów indywidualnych. Szybko, bezpiecznie, terminowo. Niskie ceny. Referencje. Możliwa stała współpraca. Dla stałych klientów korzystne rabaty. Wesoła-Warszawa-Polska-Unia Europejska. Całodobowo, 7 dni w tygodniu. Tel. 603 328 295
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Przeprowadzki międzynarodowe, paczki do całej UE
  Bardzo niskie ceny i najlepsza oferta na rynku w branży transportowej. Firma Kurier Euro to wręcz doskonałe rozwiązanie dla wszystkich polskich emigrantów mających rodziny w ojczystym kraju oraz tych którzy planują wyjazd za granicę na stałe. Firma trudni się transportem międzynarodowym. W ofercie są paczki krajowe oraz paczki międzynarodowe w obszarze całej Unii Europejskiej.Przykładowo paczki do Anglii jak i całej Wielkiej Brytanii do 31 kilogramów to koszt tylko 19.90 funtów. Z kurierem Euro wyślesz paczki do Niemiec, paczki do Belgii, Holandii, Portugali, Francji... Z nami prześlesz paczkę z Polski do każdego Państwa UE. Kurier Euro to nie tylko paczki ale przede wszystkim przeprowadzki międzynarodowei transport międzynarodowych ładunków handlowych. Obsługujemy kompleksowo przeprowadzki do Anglii, Niemiec, Belgii itp. Bezpiecznie przetransportujemy Państwa mienie w dowolne miejsce w Europie. Wszystkie przesyłki i transporty są ubezpieczane. Działamy na rynku już 9 lat i od zawsze głównym celem naszej pracy jest satysfakcja wszystkich Klientów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Przeprowadzki Wrocław, Przeprowadzki międzynarodowe
  Nasza firma od roku 1992 zajmuje się oferuje przeprowadzki międzynarodowe, przeprowadzki magazynowe oraz transport Wrocław i meblowóz Wrocław. Mając duże doświadczenie pragniemy Państwu zaproponować nasze usługi. Codziennie pracujemy nad polepszaniem jakości naszej pracy. Organizujemy przeprowadzki duże i małe. Naszymi klientami są firmy i osoby prywatne. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0