Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Grecja
ID linku 606
Tytuł Grecja
Url http://www.grecja.adriatyk.eu
Opis Grecja - kolebka najstarszej kultury i cywilizacji w Europie. Na obszarze Hellady, który stanowił pomost między Europą, Afryką i Azją, koncentrowały się i krzyżowały prądy gospodarcze i kulturalne ówczesnego świata.
Kategoria Turystyka > Aktywny wypoczynek
Słowa kluczowe wakacje   plaża   urlop   morze   hotele   apartamenty   wczasy   turystyka   podróże   rezerwacje   sklep   oferta   morze adriatyckie   akropol   wieża wiatrów   świątynia posejdona   agora   narodowe muzeum archeologiczne   dzielnica plaka   dzielnica kolonaki   twierdza
Data Feb 3, 2009
Imię kontaktowe Maciek
Email wyślij email do Maciek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Turystyka > Aktywny wypoczynek
1. Nurkowanie Phuket Tajlandia - Kursy nurkowania PADI
  Nurkowanie Phuket Tajlandia Nurkowanie Phuket Tajlandia - strona Polskiego centrum nurkowego znajdującego się w Tajlandii w miejscowości Phuket. Baza nurkowa prowadzi kursy nurkowania dla osób początkujących, zaawansowanych w systemie PADI. Organizujemy także nurkowania w Khao Lak, wyspie Phi Phi i safari na Symilianach. Serdecznie zapraszamy na nurkowanie w Tajlandii.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


2. Gibraltar
  Gibraltar ostatnia brytyjska kolonia w Europie. Położona jedynie 14 kilometrów od północnych brzegów Afryki. Jeżeli nie ma chmur lub mgieł doskonale widać z Gibraltaru góry w Maroko. Na stronie opisy miejsc takich jak: cieśnina gibraltarska, naturalnych bunkrów obronnych umiejscowionych w charakterystycznej górze na Gibraltarze. Do tego mnóstwo zdjęć z wycieczek po Gibraltarze.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


3. Obóz z psem - wakacje dla małych i dużych
  Obóz z psem to aktywny wypoczynek z Twoim pupilem. Wakacje szkoleniowe, rozmowy z doświadczonymi kynologami, agility, behawioryzm, przygotowanie do wystaw, nauka posłuszeństwa. Wakacje dla dzieci i dorosłych w miłej atmosferze, wśród miłośników psów. Zapraszamy na lipcowe turnusy wszystkich właścicieli psiaków.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


4. HIGH LEVEL - imprezy integracyjne
  Jesteśmy agencją eventową, która od lat świadczy usługi z zakresu organizacji imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych, projektów team building oraz innych eventów. Zajmujemy się także organizacją konferencji i kongresów. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę gadżetów promocyjnych i reklamowych, które mogą stanowić doskonały dodatek do organizowanych eventów albo stać się upominkiem dla Państwa partnerów biznesowych.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


5. Rowerem po górach- trasy i wycieczki rowerowe w Beskid Sądecki i nie tylko.
  Kilkadziesiąt tras rowerowych (w większości trasy dla rowerów górskich - MTB) po malowniczych zakątkach Beskidu Sądeckiego a także Małych Pienin, Pogórza Rożnowskiego, Beskidu wyspowego oraz Beskidu Niskiego. Trasy opracowano dla dobra ludzkości, posiadają realne ślady GPS, parametry (dystans, profil, łączne przewyższenia, minimalne i maksymalne nachylenia terenu, czas oraz rodzaj nawierzchni. Zdjęcia i opisy z przebiegu wycieczki uzupełniają dokładne dane rejestrowane przez odbiornik GPS. Na stronie znajdują się porady i artykuły dotyczące turystyki rowerowej na terenie Sądecczyzny.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0