Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
ZAK Spółka Akcyjna
ID linku 6070
Tytuł ZAK Spółka Akcyjna
Url http://www.zak.eu
Opis ZAK S.A. jest jedną z największych polskich spółek chemicznych i renomowanym producentem chemikaliów dostarczanych na rynki polskie i zagraniczne. Oferta ZAK S.A. skierowana jest do różnych sektorów gospodarki: rolnictwa, budownictwa, przetwórstwa chemicznego, przemysłu tworzywowego.
ZAK to uznana marka na rynkach całego świata.
Firma produkuje: plastyfikatory do tworzyw sztucznych, stosowane głównie w przetwórstwie PCW oraz surowce do ich wyrobu, alkohole OXO i bezwodnik ftalowy. W grupie plastyfikatorów znajdują się: Oxoplast® O, Oxoplast® IB. Dla sektora rolnego ZAK S.A. oferuje sprawdzone i rozpoznawalne marki nawozów azotowych Salmag® (Salmag®, Salmag® z borem oraz Salmag® z siarką) oraz Kędzierzyńską Saletrę Amonową®, a także saletrzak i mocznik. Z gazu ziemnego, powietrza i wody wytwarza na miejscu surowce dla nawozów: amoniak i kwas azotowy. W ofercie znajduje się również bezwodnik maleinowy, aldehydy masłowe, azotan i azotyn sodu, roztwór mocznika do redukcji NOx i wodór.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe nawozy   azotowe   sztuczne   plastyfikatory   amoniak   azotowy   chemikalia   2-etyloheksanol   bezwodnik   zak   odu   roztwór   amoniak   mocznik   oxoplast   ldehyd   wodny   azotan   bezwodnik   techniczny   etyloheksanol   salmag   azotyn   bezwodny   izobutanol   butanol  
Data Dec 2, 2009
Imię kontaktowe Marcin Zemczak
Email wyślij email do Marcin Zemczak
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. http://wasik.pl/
  Pustaki ścienne, stropy Teriva, kręgi betonowe, przepusty i wiele innych elementów betonowych zapewnia Wasik. Jesteśmy doświadczoną, rodzinną firmą, która od 1989 roku rozwija swoją działalność. Do tej pory współpracowaliśmy z dużymi wykonawcami i firmami budowlanymi, które cenią stabilną i pewną współpracę. Poza wysoką jakością produktów, dużym asortymentem oraz dobrą ceną możemy zaoferować własny transport. Dzięki niemu dostawa materiałów będzie zawsze na czas. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. MOTON filtry kieszeniowe
  Aby jak najlepiej realizować Państwa zapotrzebowania, kooperujemy dodatkowo z wytwórcami, którzy mają w swojej ofercie artykuły metalowe, które zapewniają wysoką wytrzymałość i niezmienność, nawet pod wpływem niezmiernie niekorzystnych faktorów zewnętrznych. Wśród naszego zestawu odnajdziecie Państwo wyłącznie fragmenty wykonane ze stali nierdzewnej, takie jak filtry industrialne do olejów czy do cieszy, gazów i paliw. Moton to wypróbowana i godna zaufania jednostka, która zajmuje się dostarczeniem najważniejszej próby towarów w małych opłatach. Więcej o naszej aktualnej wprawie odnajdziecie Państwo na stronie internetowej:
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. Ślusarstwo Usługowe Kotły C.O.
  Niezawodne, wydajne i trwałe - takie właśnie są produkowane przez nas kotły centralnego ogrzewania. Nasza oferta obejmuje kotły miałowe o mocy od 80 do 1000 kW, kotły o mieszanym cyklu pracy (miałowo-węglowe, miałowo-groszkowe, węglowe, kotły na opał specyficzny), a także kotły na ekogroszek. Drugim profilem naszej działalności są usługi związane z konstrukcjami stalowymi (wykonywanie i montaż), jak również z mechaniczną obróbką stali (cięcie gilotyną, piłą taśmową i palnikami gazowymi, spawanie MIG i łukiem elektrycznym, toczenie, frezowanie, wiercenie). Najlepszym dowodem na najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług jest rzesza zadowolonych klientów. Dokładne informacje na temat oferty firmy Ślusarstwo Usługowe Kotły C.O. można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. www.htm-waterjet.pl cięcie wodą
  Jeśli poszukujesz firmy realizującej zamówienia w zakresie cięcia różnego rodzaju materiałów zapraszamy do zapoznania się ofertą HTM Water Jet działającej w Czechowicach-Dziedzicach. Najwyższa jakość cięcia osiągana jest dzięki wykorzystaniu strumienia wody wymieszanej ze specjalnym ścierniwem podawanych pod wysokim ciśnieniem na cięty materiał. Dzięki zastosowaniu tej technologii można uzyskać żądany przez klienta kształt w niemal każdym rodzaju materiału, jakiego grubość nie przekracza 250 mm. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. Sprzedaż domeny
  Domena jest Twoją wizytówką w Internecie
Trafiona domena internetowa to niejednokrotnie najlepsza forma reklamy i marketingu Twojej działalności.
Nieciekawe, trudne do zapamiętania oraz niekoniecznie związane z nazwą firmy lub branżą domeny to realna przeszkoda w dotarciu do wielu potencjalnych odbiorców towarów lub usług.
Dlatego w Twoim własnym interesie jest, aby stać się właścicielem profesjonalnej odpowiednio dobranej do branży domeny internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0