Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
ZAK Spółka Akcyjna
ID linku 6070
Tytuł ZAK Spółka Akcyjna
Url http://www.zak.eu
Opis ZAK S.A. jest jedną z największych polskich spółek chemicznych i renomowanym producentem chemikaliów dostarczanych na rynki polskie i zagraniczne. Oferta ZAK S.A. skierowana jest do różnych sektorów gospodarki: rolnictwa, budownictwa, przetwórstwa chemicznego, przemysłu tworzywowego.
ZAK to uznana marka na rynkach całego świata.
Firma produkuje: plastyfikatory do tworzyw sztucznych, stosowane głównie w przetwórstwie PCW oraz surowce do ich wyrobu, alkohole OXO i bezwodnik ftalowy. W grupie plastyfikatorów znajdują się: Oxoplast® O, Oxoplast® IB. Dla sektora rolnego ZAK S.A. oferuje sprawdzone i rozpoznawalne marki nawozów azotowych Salmag® (Salmag®, Salmag® z borem oraz Salmag® z siarką) oraz Kędzierzyńską Saletrę Amonową®, a także saletrzak i mocznik. Z gazu ziemnego, powietrza i wody wytwarza na miejscu surowce dla nawozów: amoniak i kwas azotowy. W ofercie znajduje się również bezwodnik maleinowy, aldehydy masłowe, azotan i azotyn sodu, roztwór mocznika do redukcji NOx i wodór.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe nawozy   azotowe   sztuczne   plastyfikatory   amoniak   azotowy   chemikalia   2-etyloheksanol   bezwodnik   zak   odu   roztwór   amoniak   mocznik   oxoplast   ldehyd   wodny   azotan   bezwodnik   techniczny   etyloheksanol   salmag   azotyn   bezwodny   izobutanol   butanol  
Data Dec 2, 2009
Imię kontaktowe Marcin Zemczak
Email wyślij email do Marcin Zemczak
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. Producent zbiorników ze stali nierdzewnej
  Zbiorniki ze stali nierdzewnej? Trafiłeś w sam raz. Jesteśmy firmą, która zajmuje się świadczeniem usług spawalniczych już od wielu lat. Dzięki temu zdobyliśmy już sporo doświadczenia, które pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń ze strony naszych klientów. Poza doświadczeniem posiadamy również spory zasób wiedzy, która sprawia, że nasze przygotowanie merytoryczne w zakresie naszej pracy jest realne oraz poparte kompletną dokumentacją.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. Palety plastikowe PaletyPlastik.pl
  Dostarczamy palety plastikowe, europalety plastikowe, półpalety plastikowe, skrzyniopalety plastikowe, kosze plastikowe i inne opakowania z tworzyw sztucznych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji z tworzyw sztucznych w Polsce pozwala nam proponować bardzo atrakcyjne ceny palet.Dlaczego warto wybrać palety plastikowe :
- palety plastikowe posiadają większe standardy higieniczne
- paleta plastikowa jest wielokrotnie trwalsza niż paleta drewniana
- opakowania z tworzyw sztucznych mają możliwość 100% recyclingu
- palety plastikowe są odporne na czynniki atmosferyczne
- mniejsze koszty magazynowania i transportu palet (możliwość sztaplowania palet, mniejsza waga palety)
- palety plastikowe skutecznie eliminują problemy związane z eksportem na paletach drewnianych
- możliwość produkcji palet plastikowych w kolorach na życzenie Klienta oraz z własnym logo na palecie
Palety plastikowe idealnie nadają się do zastosowań specjalnych, gdzie wymagane są atesty higieniczne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. Skup transformatorów i akumulatorów
  Zajmujemy się skupem zużytych transformatorów i akumulatorów. Jedną z naszych usług jest również skup metali kolorowych. Nasza firma Yardgroup posiada swoją siedzibę w Radomsku. Naszym klientom - osobom fizycznym jak i firmom, oferujemy miłą i profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny. Jesteśmy otwarci na długookresową współpracę. W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. Ślusarstwo Usługowe Kotły C.O.
  Niezawodne, wydajne i trwałe - takie właśnie są produkowane przez nas kotły centralnego ogrzewania. Nasza oferta obejmuje kotły miałowe o mocy od 80 do 1000 kW, kotły o mieszanym cyklu pracy (miałowo-węglowe, miałowo-groszkowe, węglowe, kotły na opał specyficzny), a także kotły na ekogroszek. Drugim profilem naszej działalności są usługi związane z konstrukcjami stalowymi (wykonywanie i montaż), jak również z mechaniczną obróbką stali (cięcie gilotyną, piłą taśmową i palnikami gazowymi, spawanie MIG i łukiem elektrycznym, toczenie, frezowanie, wiercenie). Najlepszym dowodem na najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług jest rzesza zadowolonych klientów. Dokładne informacje na temat oferty firmy Ślusarstwo Usługowe Kotły C.O. można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. Suwnice
  Naszym głównym obszarem działalności jest projektowanie i modernizacja urządzeń transportu bliskiego w oparciu o najnowszą technikę. Realizujemy kompleksowe dostawy nowych suwnic, żurawi, wciągarek, wciągników i pozostałych urządzeń transportu bliskiego. Dostarczamy komponenty w zakresie automatyki i sterowania, napędu mechanicznego i hydraulicznego oraz konstrukcji mechanicznej. Zajmujemy się także, konserwacją urządzeń transportu bliskiego takich jak: suwnice, wciągniki, żurawie, dźwigi osobowo-towarowe, dźwigi budowlane, podesty ruchome. Oferujemy pomoc zarówno w utrzymaniu urządzeń dźwignicowych w odpowiednim stanie technicznym podczas bieżącej eksploatacji jak i kompleksowe przygotowanie do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0