Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
ZAK Spółka Akcyjna
ID linku 6070
Tytuł ZAK Spółka Akcyjna
Url http://www.zak.eu
Opis ZAK S.A. jest jedną z największych polskich spółek chemicznych i renomowanym producentem chemikaliów dostarczanych na rynki polskie i zagraniczne. Oferta ZAK S.A. skierowana jest do różnych sektorów gospodarki: rolnictwa, budownictwa, przetwórstwa chemicznego, przemysłu tworzywowego.
ZAK to uznana marka na rynkach całego świata.
Firma produkuje: plastyfikatory do tworzyw sztucznych, stosowane głównie w przetwórstwie PCW oraz surowce do ich wyrobu, alkohole OXO i bezwodnik ftalowy. W grupie plastyfikatorów znajdują się: Oxoplast® O, Oxoplast® IB. Dla sektora rolnego ZAK S.A. oferuje sprawdzone i rozpoznawalne marki nawozów azotowych Salmag® (Salmag®, Salmag® z borem oraz Salmag® z siarką) oraz Kędzierzyńską Saletrę Amonową®, a także saletrzak i mocznik. Z gazu ziemnego, powietrza i wody wytwarza na miejscu surowce dla nawozów: amoniak i kwas azotowy. W ofercie znajduje się również bezwodnik maleinowy, aldehydy masłowe, azotan i azotyn sodu, roztwór mocznika do redukcji NOx i wodór.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe nawozy   azotowe   sztuczne   plastyfikatory   amoniak   azotowy   chemikalia   2-etyloheksanol   bezwodnik   zak   odu   roztwór   amoniak   mocznik   oxoplast   ldehyd   wodny   azotan   bezwodnik   techniczny   etyloheksanol   salmag   azotyn   bezwodny   izobutanol   butanol  
Data Dec 2, 2009
Imię kontaktowe Marcin Zemczak
Email wyślij email do Marcin Zemczak
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. Milamet - frezowanie cnc
  Obrabiamy metale zgodnie z projektem dostarczonym przez klienta. Prezentujemy cięcie na automatach, szlifowanie płaszczyzn, obróbkę przy wykorzystaniu pił taśmowych. Produkujemy przede wszystkim elementy metalowe i podzespoły. Eliminujemy błędy w procesie produkcyjnym. Pracujemy na najpopularniejszych stopach metali i doradzamy na każdym etapie współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. TECHNOPUR docieplenie kurników
  We Wrocławiu znajduje się siedziba przedsiębiorstwa Technopur Sp. z o.o. Nasza firma funkcjonuje na rynku budowlanym od 1998 roku. Specjalizujemy się w kładzeniu izolacji natryskowych termo oraz hydroizolacyjnych. Stosujemy piany wysokiej jakości polskich oraz zagranicznych producentów. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Używamy najnowocześniejszego sprzętu firmy GRACO do wykonywania metodą natryskową zarówno termo jak również hydroizolacji. Zapewniamy profesjonalną realizację każdego zamówienia oraz kompleksową obsługę. Po więcej informacji na temat pełnej oferty zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. Tokarstwo Wrocław
  Zajmujemy się obróbką skrawaniem wszelkich rodzajów metali. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji detali metalowych. Oferujemy profesjonalne podejście, wysoką precyzję oraz jakość wykonania, szybkie terminy realizacji i przystępne ceny.
Oferujemy obróbkę na podstawie rysunków stali, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu, miedzi, brązu Oferujemy wszelką obróbkę z zakresu toczenia, frezowania, wiercenia, gwintowania, cięcia, spawania.

Realizujemy wszelkie projekty na zamówienie.
Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. Pompy cyrkulacyjne
  Na witrynie internetowej firmy Wirpomp w Warszawie zapoznać się można z ofertą zestawów hydroforowych i różnego rodzaju pomp. Przedsiębiorstwo WIRPOMP istnieje na rynku ponad 50 lat potwierdzając tym samym swoje bogate doświadczenie. Dzięki powstałej witrynie można szczegółowo zapoznać dokładne zaznajomienie się z produktami przedsiębiorstwa takimi jak hydrofory czy pompy cyrkulacyjne. Profesjonalne doradztwo ze strony pracowników zapewni satysfakcje z zakupu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. VIATECO Granulator do asfaltu Katowice
  W Katowicach znajduje się siedziba firmy Viateco. Od ponad 20 lat zajmujemy się dostarczaniem wysokiej klasy sprzętu we współpracy z wiodącymi zachodnioeuropejskimi producentami. Współpracujemy z laboratoriami inżynierii lądowej należącymi zarówno do międzynarodowych koncernów jak też niewielkich przedsiębiorstw o zasięgu lokalnym. Proponujemy profesjonalne urządzenia wykorzystywane w kontroli betonu, metali, farb, materiałów budowlanych, zapraw, kruszyw bądź też innych. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na stronę internetową naszej firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0