Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6346
Dom 3433
Firmy wg branży 8583
Internet 4308
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 872
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3134
Zwierzęta i rośliny 325
Mieszkania Zamość, domy Zamość
ID linku 61
Tytuł Mieszkania Zamość, domy Zamość
Url http://www.kgorski.pl
Opis Licencjonowane Biuro nieruchomości w Zamościu. Sprzedaż, wynajem nieruchomości z Zamościa, lubelszczyzny i całego kraju. Udzielamy pomocy w uzyskaniu kredytów i pożyczek hipotecznych. Sprzedajemy projekty domów najlepszych biur architektonicznych. Katalogi i płyty CD z projektami są dostępne w biurze.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości   mieszkania   domy   działki   lokale   Zamość   Roztocze   sprzedaż   wynajem
Data Jul 22, 2008
Imię kontaktowe Krzysztof
Email wyślij email do Krzysztof
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.33 (z 5)
Ilość ocen: 6 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Biuro Gospodarek Nieruchomości w Lublinie
  Zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Posiadamy w ofercie wiele ciekawych propozycji mieszkań i domów w Lublinie i okolicach. Staramy się znaleźć dla nazych klientów idealną nieruchomość. Uczestniczymy w każdym etapie finalizacji zakupu nieruchomości.
Misją Gospodarek Nieruchomości jest świadczenie usług na najwyższym poziomie w zakresie obsługi klienta oraz dbałość o bezpieczeństwo transakcji, tak aby spełniać wymagania, jakie stawiają nam klienci oraz przyczynić się do realizacji ich marzeń.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. Optymalne magazyny wynajem
  Ekspansja bazy drogowej i przyłączenie Polski do Unii Europejskiej stworzyło przed polską gospodarką całkiem nowe perspektywy, również na rynek magazynowy w Polsce. Coraz bardziej nowoczesne drogi wyznaczają tworzenie nowych propozycji magazynowych, na polskim rynku magazynowym działają wysokospecjalistyczne przedsiębiorstwa, zajmujące się tworzeniem innowacyjnych magazynów i hal magazynowych. Wielkim powodzeniem cieszą się wielkopowierzchniowe parki logistyczne, które zapewniają kompletną obsługę logistyczną.

Magazyny na wynajem i magazyny BTS położone są w większości przypadków w pobliżu głównych szklaków komunikacyjnych, autostrad, do najważniejszych lokalizacji kwalifikują się skrzyżowania autostrad, pozwala to na szybki dostęp do większości części kraju. Firmy deweloperskie najczęściej budują magazyny build2suit oraz magazyny na wynajem w najbardziej zaludnionych obszarach, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą drogową, do tych regionów z pewnością można zaliczyć okolice Warszawy, teren Górnego Śląska, Wrocław i okolice, czy wielkopolskie.

Strona http://Wynajem-Magazyn.pl przedstawia najważniejsze doniesienia odnoszące się do obecnej koniunktury na rynku magazynowym i istotne inwestycje, projekty i najlepsze magazyny na zamówienie i wynajem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. DOMENA zarządzanie nieruchomościami Pyrzowice
  Przedstawiamy Państwu Zarząd Nieruchomości Domena, jaka działa na obszarze samych Gliwic, Knurowa, w całym województwie śląskim. Istniejemy w branży już od 2000 roku. Prowadzimy nadzór nad nieruchomościami właścicieli prywatnych plus wspólnot mieszkaniowych. Działamy wspólnie z firmami porządkowymi, jakie gwarantują czystość również porządek na obszarze posesji. Dodatkowo współdziałamy z jednostkami odpowiedzialnymi za naprawę usterek gazowych, elektrycznych, kanalizacyjnych dodatkowo wodociągowych. Sięgamy po specjalistyczne oprogramowanie oraz zatrudniamy kompetentnych również doświadczonych księgowych. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. GEO-MARGO usługi geodezyjne
  Szybko, profesjonalnie i skutecznie, działa na rynku usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościam i firma Geo-Margo, mająca swoja siedzibę w Rzeszowie. Zakup, sprzedaż czy wynajem mieszkania, domu to typowe usługi świadczone przez tę firmę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy również usługi wyceny nieruchomości gruntowych, rolnych, lokalowych potrzebne do zabezpieczenia kredytów bankowych, ubezpieczenia nieruchomości czy podziału majątkowego. Poza szacowaniem nieruchomości, specjaliści z firmy Geo-Margo wykonają także usługi geodezyjne takie jak sporządzenie map do celów projektowych., pomiary działek, rozgraniczenia. Doświadczona kadra pracowników naszej firmy posiada uprawnienia zawodowe rzeczoznawów majątkowych, licencje Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami oraz uprawnienia zawodowe z zakresu geodezji. Szczegóły na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Estate Center Global
  Korzystając z usług naszej firmy Estate Center wybierasz specjalistów z branży nieruchomości. Jesteśmy liderem w branży. Znani z profesjonalizmu i szerokiej rozpiętości usług. Współpracujemy z osobami kupującymi i posiadającymi nieruchomość, z najemcami oraz developerami. W ramach usług: marketing nieruchomości, zarządzanie najmem mieszkań, wykończenia mieszkania pod klucz. Z nami współpraca zawsze przebiega efektywnie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0