Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Mieszkania Zamość, domy Zamość
ID linku 61
Tytuł Mieszkania Zamość, domy Zamość
Url http://www.kgorski.pl
Opis Licencjonowane Biuro nieruchomości w Zamościu. Sprzedaż, wynajem nieruchomości z Zamościa, lubelszczyzny i całego kraju. Udzielamy pomocy w uzyskaniu kredytów i pożyczek hipotecznych. Sprzedajemy projekty domów najlepszych biur architektonicznych. Katalogi i płyty CD z projektami są dostępne w biurze.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe nieruchomości   mieszkania   domy   działki   lokale   Zamość   Roztocze   sprzedaż   wynajem
Data Jul 22, 2008
Imię kontaktowe Krzysztof
Email wyślij email do Krzysztof
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.33 (z 5)
Ilość ocen: 6 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Domy Śląskie
  Domy Śląskie to deweloper mieszkań ze Śląska. Obecnie w ofercie firmy znajduje się inwestycja Bończyk-Ptaki - to mieszkania bezczynszowe w Mysłowicach. Osiedle wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz ciekawym projektem, w którym znalazło się miejsce również na mieszkania dwupoziomowe. Po więcej informacji na temat inwestycji oraz firmy zapraszamy na stronę internetową!
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. Hale; Hale stalowe; Hale magazynowe - informator branżowy.
  Jartom - agencja specjalizująca się w kompleksowych usługach związanych z rynkiem nieruchomości magazynowych.
Baza nieruchomości (hale, hale stalowe, hale magazynowe itp.) na bieżąco aktualizowana; rynek nierochomości magazynowych na bieżąco analizowany.
Najwyższa jakość świadczonych usług oraz największy wybór ofert zagwarantowany jest dzięki doskonałej wiedzi i wieloletniemu doświadczeniu Agencji Jartom.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. Operaty szacunkowe - ewycena.pl
  Operaty szacunkowe, choć brzmią tajemniczo to nic innego, jak dokument urzędowy, na który składa się autorska opinia z wartością nieruchomości oraz z jej oceną. Zlecenie wykonania takiego operatu, można wykonać online. Prosty sposób na wiarygodną wycenę nieruchomości, znajduje się w zanadrzu twojej ręki. Ewycena.pl przygotuje dla ciebie profesjonalny operat, wykonany przez wykwalifikowanych i doświadczonych rzeczoznawców majątkowych. Nie krzątaj już sobie tym głowy! Zrelaksuj się i zamów go już dzisiaj.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. KingDom developer Kraków.
  KingDom developer Kraków - a dokładnie Firma KingDom s.c. działa na rynku krakowskim od 2003 roku. Początkiem działalności naszej firmy na rynku nieruchomości był zakup lokali w zabytkowych, odrestaurowanych kamienicach w centrum Krakowa. Następnie zajęliśmy się zakupem działek i budową domów jednorodzinnych w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach Krakowa.


Tak jak i inni deweloperzy Kraków poszerzamy swoją ofertę. Przedsiębiorstwo obecnie zajmuje się realizacją inwestycji deweloperskich, głównie o charakterze mieszkaniowym. Nasza oferta jest skierowana do Klientów o różnych potrzebach i wymaganiach: znajdują się w niej zarówno mieszkania w zabudowie wielorodzinnej, jak j ekskluzywne osiedla domów jednorodzinnych. Oferujemy również wynajem ekskluzywnych lokali w centrum Krakowa.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również domy Swoszowice. Swoszowice to jedna z najpiękniejszych i najbogatszych dzielnic Krakowa, miejsce gdzie można wypocząć i oderwać się od zgiełku zatłoczonych ulic miast. Uzdrowisko na tym terenie jest bogate w zasoby wód leczniczych, przez co jest obszarem specjalnie chronionych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Działki rekreacyjne
  Nie oferujemy kota w worku – każda działka, którą można znaleźć w serwisie www.dzialkanadmorzem.pl jest bardzo dokładnie opisana, z uwzględnieniem dokumentacji zdjęciowej a także sytuacji prawnej. Zwracamy uwagę na to, czy nasze działki na sprzedaż posiadają dobrą lokalizację (nie chodzi tylko o atrakcyjną miejscowość, ale także m.in. dostęp do komunikacji publicznej) oraz jak wygląda miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (w przypadku opcji zamiany typu działki np. z rolnej na budowlaną). Zapraszamy
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0