Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Powierzchnie produkcyjne Wrocław
ID linku 6162
Tytuł Powierzchnie produkcyjne Wrocław
Url http://park.wpp.wroc.pl
Opis Wrocławski Park Przemysłowy WPP - nieruchomości Wrocław, lokale użytkowe do wynajęcia we Wrocławiu, hale i powierzchnie produkcyjne z zapleczem biurowym i magazynowym - zapewniamy szerokie możliwości modernizacji i adaptacji do indywidualnych potrzeb Klienta. WPP oferuje wynajem obiektów przemysłowych wraz z instalacjami przemysłowymi we Wrocławiu na obszarze 163 hektarów.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe wrocław   powierzchnie produkcyjne   lokale przemysłowe   obiekty przemysłowe   hale   lokale użytkowe   magazyny   wynajem magazynów
Data Dec 4, 2009
Imię kontaktowe Magdalena
Email wyślij email do Magdalena
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Nieruchomości Poznań Agencja nieruchomości Mieszkania Domy Lokale Działki Poznan
  Strona internetowa agencji nieruchomości Talarczyk i Scheller zajmującej się sprzedażą i wynajmem nieruchomości, wyceną oraz inwestycjami deweloperskimi. Na stronie www firmy znajdują się aktualne oferty nieruchomości z Poznania i okolic jak również z całej Polski. Agencja pośredniczy w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, lokali, obiektów budowlanych oraz działek. Biuro obrotu nieruchomościami Talarczyk i Scheller działa w oparciu o umowy na wyłączność i system wielokrotnego oferowania ofert (MLS) - REALNET. Firma Talarczyk i Scheller Nieruchomości wyróżnia się na tle konkurecji wieloletnim doświadczeniem w branży oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Licencjonowani pośrednicy, rzeczoznawcy oraz specjaliści ds. nieruchomości dają gwarancję rzetelności oraz efektywności wykonywanych usług.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. Wycena hipoteczna
  Podstawowym zakresem działalności firmy jest szacowanie wartości nieruchomości. Wykonujemy również inwentaryzacje budowlane. Jesteśmy wiarygodnym partnerem wielu banków i innych instytucji finansowych, urzędów miast, urzędów gmin, sądów powszechnych, kancelarii komorniczych oraz przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Nasze doświadczenie w zakresie wycen wszelkiego rodzaju nieruchomości zarówno przemysłowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej jak i mienia pozostawionego poza granicami Polski (mienie zabużańskie) oraz maszyn i urządzeń pozwalają nam zagwarantować Państwu wysoki standard naszych usług oraz najwyższy poziom merytoryczny operatów szacunkowych wykonywanych zgodnie ze Standardami Zawodowymi i aktualnymi przepisami prawa.

W naszej działalności stawiamy na jakości i profesjonalizm świadczonych usług, które zapewnia znajomość lokalnego rynku i wysokie kwalifikacje. Dzięki ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu rzeczoznawcy, zapewniamy Państwu poczucie całkowitego bezpieczeństwa w sprawach związanych z naszymi usługami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. Prohome-Biuro nieruchomości-Sosnowiec (wynajem,kupno,sprzedaż)
  Istniejemy na rynku od 2001 roku. Świadczymy szeroką gamę usług w zakresie pośrednictwa kupna, sprzedaży, wynajmu, najmu nieruchomości. Gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo i satysfakcję z zawieranych transakcji. Oferujemy również pomoc prawną. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Numer licencji zawodowej: 1318
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. mieszkania poznań
  Na ile cenisz sobie idealną okolicę wokoło własnego miejsca zamieszkania? Mieszkania suchy las dostarczają prócz naturalnego otoczenia, ciszy i spokoju znakomity rozkład przestrzenny apartamentów w stroniącym od zgiełku miasta sąsiedztwie. Iście sielankowa aura w gminie Suchy Las w niewielkiej odległości od Poznania. Przeczytaj znacznie więcej o ofercie naszej firmy – KORBANEK NIERUCHOMOŚCI na stronie www.korbanek.nieruchomosci.pl – gwarantujemy perfekcję i innowacyjność naszej oferty. Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo coś według swoich upodobań!
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Projekty domów
  EXTRA Projekty S.A. to profesjonalne biuro, które zajmuje się wykonywaniem projektów architektoniczno-budowlanych. Nasze usługi cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Zatrudniamy rzeczowych i kompetentnych ekspertów, którzy chętnie pomogą Państwu w stworzeniu idealnego projektu domu zarówno jednorodzinnego jak i wielorodzinnego. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura, które zlokalizowane jest w Krakowie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0