Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Bhp Bluesfera
ID linku 6170
Tytuł Bhp Bluesfera
Url http://www.bhp.bluesfera.pl
Opis Specjalizujemy się w kursach dotyczących bhp. Nasza firma organizuje kursy poprzez platformę e-learningową, co zwiększa skuteczność nauki przez pracowników zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Poprzez zastosowaną technologię zarówno firma jak i jej pracownicy spędzą mniej czasu, wykorzystując go efektywnie w inny sposób.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe bhp bluesfera   szkolenia   kurs   e-learning   certyfikaty   warszawa   certyfikat   bluesfera
Data Dec 4, 2009
Imię kontaktowe bhpbluesfera
Email wyślij email do bhpbluesfera
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Szkolenia VBA w Częstochowie
  Zapraszamy do zapoznania się z bardzo szeroką ofertą naszych szkoleń. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm, jak i dla osób prywatnych, które chciałyby się nauczyć programowania i projektowania stron, a także obsługi baz danych i programów z pakietu Microsoftu. Szkolenia są prowadzone przez specjalistów praktyków, którzy mają bardzo duże doświadczenie w tej branży.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. NT GROUP audyt bezpieczeństwa
  Człowiek, który pracuje nad sobą i wciąż się doskonali jest ponoć szczęśliwszy. Postęp pracowników jest także bardzo ważkim plusem dla pracodawców. Dlatego też warto zgłębiać swoje kwalifikacje. Z czego? Może z informatyki – komputery są dziś wszędzie, warto wiedzieć o nich trochę więcej. Kursy komputerowe na każdym poziomie zaawansowania oferuje łódzka firma NT Group. Warto zgłosić się do nich także kierując firmą, bowiem nie tylko poprowadzą ćwiczenia dla pracowników, ale też mogą utworzyć nowy wizerunek firmy w internecie, przygotują projekty graficzne, napiszą adekwatne systemy i programy. Ale i to nie koniec w NT Group można także zamówić audyt legalności oprogramowania oraz bezpieczeństwa. Szczegóły oferty firmy na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Kursy florystyczne Akademia Florystyki
  AkademiaFlorystyki stworzona została przez Fundację Rozwoju Kapitału Ludzkiego, by ułatwić zadanie osobom rozpoczynającym nową karierę zawodową a także tym, chcącym obrać inną ścieżkę kariery. Szkolenia florystyczne przez nią organizowane umożliwiają im przyszykowanie do nieznanego dotąd zawodu jak również poszerzenie swoich kwalifikacji i predyspozycji. Wysoki poziom szkoleń gwarantuje naukę, dzięki której zdobędą wszelką niezbędną wiedzę oraz nauczą się użytecznych zdolności związanych z aranżacją roślin.


AkademiaFlorystyki.pl zapewnia swym podopiecznym kursy florystyki o przeróżnym stopniu zaawansowania. Studenci, którzy chcą dopiero zacząć swą karierę w zawodzie takim jak florysta, mają możliwość, aby skorzystać z kursu dla początkujących, który wtajemniczy ich w sekrety zawodu florysty i zapewni zdobycie wiadomości z zakresu tego, jak rozpocząć swą ścieżkę kariery. Taki kurs to 10 godzin zajęć z zakresu teorii oraz 50 godzin zajęć praktycznych, w czasie których dowiemy się o zasadach aranżacji roślin, koncentrujących się na różnych dziedzinach zawodu florysty. Nieobca będzie nam florystka ślubna, żałobna, tworzenie dekoracji stołów, dowiemy się także, w jaki sposób dobrać poprawny rodzaj kwiatów.


Adres, na jaki kierować można zapytania to: 90-252 Łódź, ul. Jaracza 36B/3. Ludzie zainteresowani wzięciem udziału w kursach przyszykowanych przez szkołę mają możliwość się z nią kontaktować także telefonicznie lub mailowo. Numery telefonów do każdej z placówek odnajdziemy na witrynie internetowej akademii: http://www.akademiaflorystyki.pl, adres e-mail to natomiast: kursy@akademiaflorystyki.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Pro Optima Sp. z o.o.
  Wspomagamy rozwój kompetencji, które pozwalają zyskać lojalność klientów. Prowadzimy szkolenia z zakresu: sprzedaży, prezentacji, diagnozowania potrzeb, negocjacji, obsługi trudnego klienta, zarządzania zespołem, menedżer coachem, standard obsługi klienta oparty o zarządzanie doznaniami klienta.
Wspólnym mianownikiem naszych szkoleń jest rozwój kompetencji umożliwiających świadome dbanie o emocje i doznania klientów na każdym z etapów kontaktów z firmą. Szkolenia adresowane są zarówno do pracowników działów kontaktujących się z klientem jak i menedżerów firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Bartolini Air -wynajem samolotow,szkolenia lotnicze,lodz.
  Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego Bartolini Air jest pierwszą prywatną szkołą pilotażu w Łodzi. Dzięki Certyfikacji (FTO) wydanej zgodnie z przepisami europejskimi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, nasze szkolenia lotnicze są uznawane w całej Unii Europejskiej. Z myślą o bezpieczeństwie kursantów, ale również ze względu na zachowanie najwyższych standardów jakościowych, Bartolini Air posiada nowoczesną flotę samolotów oraz wysokiej klasy instruktorów. Wielu z nich to czynni piloci linii lotniczych oraz wiodący eksperci dziedzin lotnictwa, w tym wykładowcy Politechniki Łódzkiej. W Bartolini Air możesz doskonalić swoje umiejętności pilotażowe, ponieważ oferujemy tani i łatwy wynajem samolotów. Nasze samoloty są serwisowane przez certyfikowanych mechaników, utrzymywane w ciągłej zdatności do lotu, w pełni ubezpieczone i hangarowane.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0