Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6305
Dom 3414
Firmy wg branży 8524
Internet 4269
Komputery 765
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 869
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3102
Zwierzęta i rośliny 323
Bhp Bluesfera
ID linku 6170
Tytuł Bhp Bluesfera
Url http://www.bhp.bluesfera.pl
Opis Specjalizujemy się w kursach dotyczących bhp. Nasza firma organizuje kursy poprzez platformę e-learningową, co zwiększa skuteczność nauki przez pracowników zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Poprzez zastosowaną technologię zarówno firma jak i jej pracownicy spędzą mniej czasu, wykorzystując go efektywnie w inny sposób.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe bhp bluesfera   szkolenia   kurs   e-learning   certyfikaty   warszawa   certyfikat   bluesfera
Data Dec 4, 2009
Imię kontaktowe bhpbluesfera
Email wyślij email do bhpbluesfera
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Kurs na wózki widłowe, hds, suwnice i inne.
  Jesteśmy firmą szkoleniową prowadzącą kursy z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego zakończone egzaminem UDT.
Oferujemy kursy w zakresie: wózki widłowe, hds, podesty ruchome, magazynier z obsługą wózka widłowego, kurs na suwnice.
Cena za kurs jest promocyjna i na każdą kieszeń.
Działamy na rynku już od wielu lat, dzięki czemu nasza firma to zgrany zespół profesjonalistów, który zawsze jest do Twojej dyspozycji.
Naszym celem jest indywidualne podejście do klienta, przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej w bezstresowej i przyjaznej atmosferze.
Dzięki naszej firmie możesz zrobić uprawnienia które Cię najbardziej interesują.
Kursy prowadzimy w miastach: Łódź, Sieradz, Kutno, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Katowice, Tychy, Kraków, Konin, Poznań i innych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Sale konferencyjne Warszawa
  Miastem odznaczającym się sporą liczebnością ośrodków konferencyjnych jest Warszawa. Wiele nowych firm specjalizuje się w organizacji konferencji. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie umeblowanymi salami konferencyjnymi. Fajnym miejscem na urządzenie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od hałasu miasta. Rekomenduję wykupienie reklamy w tym serwisie. Zachęcam Państwa od odwiedzin mojego portalu. Konferencje branżowe poszerzają wiedzę pracowników oraz podwyższają ich kwalifikacje.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Bydgoszcz Szkolenia BHP
  Zewnętrzny dział kadr ANDO świadczy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Obsługa kadrowo-płacowa, outsourcing, rekrutacja i selekcja pracowników. Instruktaże z zakresu BHP dla nowo zatrudnionych pracowników oraz szkolenia okresowe dla wszystkich rodzajów stanowisk pracy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Centrum Szkoleń
  Przedsiębiorstwo centrum-szkolen.com.pl specjalizuje się w udostępnianiu klientom sal, które przeznaczone są na organizację wszelkiego rodzaju szkoleń a także służą do przeprowadzania procesów rekrutacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zaprojektowanie pomieszczeń spełniających specyficzne warunki stawiane salom szkoleniowym. Dodatkowo wyposażyliśmy je w sprzęt komputerowy i przydatne podczas zajęć urządzenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Konner.pl - zgłoszenie zakładu o zwiększonym lub dużym ryzyku wystąpienia poważnej awarii przemysłow
  Nasza firma Konner to profesjonalne biuro analiz inżynierskich z zakresu bezpieczeństwa pożarowego i wybuchowego. Klientom zapewniamy fachową i indywidualną obsługę. Pracujemy na zlecenie firm z całej Polski. W ramach usług przeglądy techniczne gaśnic i urządzeń przeciwpożarowych oraz pełna dokumentacja ocena zagrożenia wybuchem, ocena ryzyka wybuchu, dokument zabezpieczenia przed wybuchem, instrukcja bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0