Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6323
Dom 3424
Firmy wg branży 8556
Internet 4291
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
Konferencje Kraków
ID linku 6178
Tytuł Konferencje Kraków
Url http://www.konferencjekrakow.com
Opis Aule konferencyjne w krakowskich obiektach są bardzo na czasie. Duża liczba ośrodków w Krakowie zajmuje się realizacją szkoleń konferencyjnych. Jak załatwiasz zorganizowanie konferencji handlowej w okolicach Krakowa wstąp na naszą witrynę. Marzysz o zaaranżowaniu zebrania księgowego w Wieliczce wstąp na na nasz serwis.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe Konferencje   Kraków
Data Dec 4, 2009
Imię kontaktowe info1
Email wyślij email do info1
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Kursy na prawo jazdy Częstochowa, Rędziny - OSK Norbi
  Ośrodek Szkolenia Kierowców NORBI zaprasza kandydatów na kierowców na kurs prawa jazdy w zakresie kategorii A1, A, B. Oferujemy solidne i profesjonalne szkolenia, doświadczoną kadrę instruktorską, miłą atmosferę, bezstresową jazdę, zajęcia teoretyczne w formie multimedialno-słownej, wzorcowy plac manewrowy, jazdy dokształcające dla osób posiadających prawo jazdy, podręczniki gratis.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Nauka jazdy Żory
  Każdy od najmłodszych lat myśli o swoim samochodzie, który daje poczucie niezależności i wolności. Aby cieszyć się samodzielną jazdą każdy z nas musi brać udział w kursie i zdać państwowy egzamin na prawo jazdy. Od wyboru odpowiedniej firmy szkoleniowej zależy tak naprawdę jak szybko zdasz egzamin, ile się nauczysz i jakim będziesz kierowcą przez całe życie. Jeśli jesteś z okolic Żor i szukasz dobrej szkoły jazdy to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Szkolenia BHP
  Szkolenia BHP. Outsourcing BHP. Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i PPOż dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe. Szkolenia wstępne oraz szkolenia okresowe BHP.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia
Biznes i ekonomia > Praca


4. Adgar Ochota wynajem sali Warszawa
  Nasza firma oferuje 9 w pełni wyposażonych sal oraz Event Room o powierzchni 176 m2, zlokalizowane w centrum Warszawy, przy Alejach Jerozolimskich. Gwarantujemy: wynajem sal, catering, nowoczesny sprzęt i obsługę techniczną. Nasze sale są przystosowane do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Można w nich zorganizować: szkolenia, konferencje, eventy, spotkania biznesowe, prezentacje i wiele innych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Prowadzenie fanpage
  Nasz agencja Public Relations oferuje kompleksowy zakres usług PR. Naszą ofertę adresujemy dla osób prywatnych, firm oraz polityków. Jesteśmy w stanie wypromować każdą markę, produkt i osobę, tak by w oczach opinii publicznej i klientów, nasi klienci byli postrzegani w pozytywnym świetle. Oferujemy PR produktowy oraz PR kryzysowy, piszemy perswazyjne teksty, organizujemy szkolenia, prowadzimy media społecznościowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0