Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Lampy bioptron Szczecin
ID linku 6190
Tytuł Lampy bioptron Szczecin
Url http://bioptronszczecin.za.pl
Opis Strona poświęcona terapii światłem BIOPTRON.Rewolucyjny przełom w medycynie - Terapia światłem BIOPTRON. Leczenie światłem naturalną jego mocą, medyczna innowacja firmy Zepter.Oficjalny dystrybutor lamp BIOPTRON oraz systemów ZEPTER na terenie Szczecina i całego kraju.Na naszej stronie dowiesz się jak działa system bioptron,jak wygląda leczenie i wszystko o aktualnych promocjach
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe Bioptron   światło   leczenie   lampa bioptron   leczenie światłem   terapia światłem   światlem   oparzenia   rehabilitacja   trądzik   urazy   urazowe   ból   medycyna sportowa   medycyna   kosmetyka   Bioptron Compact   Bioptron Pro   Light Therapy   schorzenia reumatycz
Data Dec 4, 2009
Imię kontaktowe Kasia
Email wyślij email do Kasia
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. CODZIENNA STOMATOLOGIA Stomatologia Dąbrowa Górnicza
  Gabinety stomatologiczne Codzienna Stomatologia mieszczą się w Mysłowicach oraz Dąbrowie Górniczej. Zajmuje się leczeniem zębów całej rodziny. Wykonujemy usługi z zakresu: ortodoncji, profilaktyki, kosmetyki, leczenia i protetyki zębów. Wypełniamy ubytki, usuwamy oraz leczymy kanałowo. Zajmujemy się także: lakierowaniem, lakowaniem i wybielaniem zębów. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo pacjentów, zatem szczególnie dbamy o sterylizację narzędzi, a niektórych używamy tylko jednorazowo. O terminach wizyt dowiedzą się Państwo mailowo, telefonicznie lub osobiście w naszym gabinecie stomatologicznym. Bliższe wiadomości odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Podkarpacka Informacja Medyczna - Intermed
  Podkarpacka Informacja Medyczna obejmuje placówki medyczne i gabinety lekarskie z terytorium całego województwa podkarpackiego. Telefonując pod numer telefonu (017) 194-39 uzyskać można pełną informację o placówkach medycznych i gabinetach lekarskich z zakresu: godzin ich funkcjonowania, adresu oraz numeru telefonu, świadczonych usługach medycznych a także czy wykonywane usługi są refundowane.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. BARBARA BOGACKA Leczenie chorób serca szczecin
  W dzisiejszych czasach nasze serce narażone jest na szereg niebezpieczeństw. Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog Barbara Bogacka w swoim prywatnym gabinecie w Szczecinie pomaga swoim Pacjentom utrzymać je w dobrej kondycji przez wiele lat. Oferta gabinetu adresowana jest do osób dorosłych. Kardiolog udziela swoim Pacjentom konsultacji kardiologicznych. Zapewnia także pełną diagnostykę oraz leczenie wszelkich chorób układu sercowo-naczyniowego. W gabinecie mogą Państwo wykonać badania EKG i echo serca. Więcej o usługach kardiologicznych dowiedzą się Państwo odwiedzając stronę internetową.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. 24 h Monitoring serca przez telefon
  Zapraszamy do zapoznania się z usługą Cordium. Program ten zrealizowany został w ramach programu Unii Europejskiej Innowacyjna Gospodarka.
Niniejszy projekt umożliwia Państwu korzystanie z urządzenia Tele EKG do całodobowego monitoringu serca za pomocą telefonu.
Aparat ten daje możliwość zdalnego i szybkiego poinformowania o stanie chorego i udzielenia mu natychmiastowej pomocy z dowolnego miejsca. Jest to rozwiązanie skierowane do osób w każdym wieku z chorobami kardiologicznymi potrzebującymi stałego nadzoru jaki i dla osób chcących dla własnego bezpieczeństwa kontrolować swój stan zdrowia.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Rękawiczki jednorazowe
  Rękawiczki medyczne są rodzajem rękawiczek diagnostycznych stosowanych w celu zmniejszenia liczby zakażeń, głównie w opiece zdrowotnej. Ich zakładanie jest przykładem zachowywania zasad aseptyki. Obecnie używa się właściwie wyłącznie rękawiczek jednorazowego użytku. Najczęściej używane są niejałowe rękawiczki lateksowe o wielu rozmiarach, od których się jednak odchodzi ze względu na coraz częstsze przypadki alergii. Alternatywą są rękawiczki winylowe oraz nitrylowe, które nie powodują alergii. Badanie wśród 1150 położnych pokazało, że ponad 30% zakłada rękawiczki medyczne jedynie przy pacjencie z chorobą zakaźną. Od początku lat 80-tych w wielu krajach rekomenduje się noszenie rękawiczek również przez dentystów. Przeprowadzona wśród szwedzkich stomatologów ankieta wykazała, że 73% z nich nosi rękawiczki dłużej niż 2 godziny w ciągu dnia, a 48% używa dłużej niż 6 godzin. W tym samym badaniu wykazano zależność, że rękawiczek diagnostycznych używają częściej osoby młode oraz kobiety. Przyjmując powyższe zalety stosowania rękawiczek diagnostycznych firma Group Magnolia zapewnia swoim klientom rękawiczki winylowe, rękawiczki lateksowe i rękawiczki nitrylowe. Wszystkie rękawiczki występują w z wypełnieniem pudrowym lub z jego brakiem.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0