Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
www.Alitran.pl - maszyny z napędem elektrycznym, elektryczne maszyny i pojazdy
ID linku 6196
Tytuł www.Alitran.pl - maszyny z napędem elektrycznym, elektryczne maszyny i pojazdy
Url http://www.alitran.pl
Opis www.Alitran.pl - Alitran jest firmą, wprowadzającą na rynek maszyny z napędem elektrycznym. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem włoskiego producenta, firmy Alitrak. Posiadamy szeroką ofertę maszyn, transporterów i pojazdów elektrycznych, elektrycznych taczek, platform transportowych z napędem elektrycznym, elektrycznej koparki, czyli nieemitujących spalin i hałasu maszyn elektrycznych, które umożliwiają ładowanie, przenoszenie, ciągnięcie, pchanie, lub kopanie. Elektryczne pojazdy i maszyny znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak remonty i budownictwo, logistyka, przemysł, ogrodnictwo, rolnictwo, ochrona zdrowia, hodowla, turystyka, oraz wiele dziedzin wymagających wsparcia profesjonalnego sprzętu, zwłaszcza tam gdzie przepisy wymagają redukcji emisji spalin i hałasu.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe alitran.pl maszyny z napędem elektrycznym   pojazdy z napędem elektrycznym   elektryczne pojazdy   elektryczne taczki   elektryczne wywrotki   elektryczny holownik   transportery elektryczne   maszyny ekologiczne   maszyny elektryczne   maszyny zasilane elektryczn
Data Dec 6, 2009
Imię kontaktowe Michał Frejnik
Email wyślij email do Michał Frejnik
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Dom z Bieszczad - produkcja i montaż domów z bali drewnianych
  Firma "Dom z Bieszczad" jest firmą o wieloletnich tradycjach rodzinnych. Specjalizujemy się w produkcji i montażu jednorodzinnych domów z bali drewnianych. Celem firmy jest zaspokojenie oczekiwań klienta zarówno w zakresie jakości wykonania, solidności montażu jak i estetyki obiektu. W swojej ofercie posiadamy ok. 150 projektów domów drewnianych, które to mamy przyjemność i zaszczyt przedstawić Państwu na naszej stronie internetowej. Całoroczne domy drewniane są realizowane przez nas również z projektów dostarczonych nam przez inwestora. Ponadto wykonujemy adaptację projektów domów z technologii murowanej do naszej technologi tj. drewnianych domów z bali.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. KAMEN kotły automatyczne
  Firma Kamen zaprasza Państwa do skorzystania ze swojej profesjonalnej oferty. Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem funkcjonującym już od 1990 roku a nasza siedziba mieści się w Pustkowie w województwie podkarpackim. We współpracy z czołowymi producentami branży kotlarskiej proponujemy Państwu szeroki wybór kotłów tradycyjnych, automatycznych, przemysłowych jak również sterowników, podajników i innych niezbędnych elementów. Zapewniamy fachową obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy, szybką realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny. Więcej informacji o ofercie oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Pompy ciepła z Elektro-Sanit
  ElektroSanit działa na rynku branżowym już od 25 lat. Przedsiębiorstwo ma na swoim koncie ponad 1000 realizacji. Elektro-Sanit to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalnej obsługi. Firma oferuje kompleksowe realizacje pomp ciepła i studni głębinowych. Poza tym kompleksową usługę w zakresie instalacji gazowej, elektrycznej i rekuperacyjnej. Elektro-Sanit zapewnia także pomoc w doborze i montaż pieców co oraz baterii słonecznych. Jeśli potrzebują Państwo specjalistów od pomp ciepła czy piecy co to zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Ilonex - Naprawa piecy gazowych Częstochowa
  Ilonex jest podmiotem zajmującym się sprzedażą, montażem, serwisem oraz naprawami różnego rodzaju piecyków gazowych. Mamy tutaj na myśli gazowe kuchenki, które przecież funkcjonują w każdym mieszkaniu, ale mamy jak najbardziej na myśli także gazowe piecyki, które wielu z nas posiada w swoich łazienkach i dzięki którym możemy mieć ciepłą wodę bieżącą. Ilonex to bardzo wysokiej klasy sprzęt, który będzie nam mógł służyć przez bardzo wiele lat. Jako, że mamy tutaj do czynienia nie tylko z możliwością kupna i montażu, ale także z szeroko pojętym serwisem, toteż na pewno nasz piecyk gazowy jest w bardzo dobrych rękach. Szczegóły tejże oferty są szeroko dla każdego dostępne na stronie naprawy gazowe, na którą to stronę po prostu warto wejść.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. certyfikaty energetyczne
  Firma istnieje od 2009 roku. Zajmujemy się sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej oraz audytów energetycznych i remontowych na potrzeby termomodernizacji. Nasze biuro znajduje się w Tychach. Współpracujemy z firmami budowlanymi z naszego regionu. Poprzez witrynę w internecie pragniemy przedstawić swoją ofertę klientowi indywidualnemu. Wykonujemy usługi na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego i mazowieckiego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0