Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Biznes w Łódzkim
ID linku 6222
Tytuł Biznes w Łódzkim
Url http://www.lod.firms.pl
Opis lod.firms.pl to wszechstronny branżowy spis firm i instytucji z Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Skierniewic oraz innych mniejszych miejscowości z regiony Łódzkiego. Ten portal ma na celu skuteczne promowanie firm w Internecie. Indeks posiada intuicyjny podział na działy główne i podkategorie wg. branż, umożliwia darmowy umieszczenie wizytówki firmy w której znajdą się adres, telefon, adres www, adres email, nip/region (opcjonalnie) oraz informacje o prowadzonej działalności. Na końcu każdej prezentacji tworzona jest dokładna mapa określająca lokalizację Państwa firmy, dzięki której klienci bezproblemowo ją odnajdą. staje się proste.
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe Łódź   Pabianice   Bełchatów   Skierniewice   Kutno   Sieradz   Piotrków Trybunalski   Tomaszów Mazowiecki   Zgierz   Radomsko   Zduńska Wola   Łowicz
Data Dec 6, 2009
Imię kontaktowe firms.pl
Email wyślij email do firms.pl
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. Butelki szklane - sklep BIMBERHOBB
  Wejdź do naszego sklepu internetowego BIMBER HOBBY z niezbędnym sprzętem do produkcji domowego alkoholu. Nasza strona internetowa . W razie pytań napisz do nas na email czy przez formularz kontaktowy na stronie bądź zadzwoń . Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu (52-241) na ulicy Zawiszy Czarnego 31.
Jeśli Twoim zamiłowaniem jest domowy wyrób alkoholu to na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie !
Zapraszamy Serdecznie !
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Castellum Kancelaria Odszkodowawcza s.c.
  Prowadzimy profesjonalną działalność polegającą na dochodzeniu odszkodowań. Wypadek przy pracy, wypadek samochodowy, nieszczęśliwe wypadki, uszczerbki na zdrowiu - z nami zdobędziesz odszkodowanie i to w wysokości, jaka Ci się należy. Zgłoś się do nas i poczuj kompleksową opiekę, indywidualne podejście i skuteczne strategie działania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. ARTUR PĘDRACKI akty notarialne rybnik
  Notariusz Artur Pędracki prowadzi swoją kancelarię w Rybniku. W ramach czynności notarialnych sporządza akty notarialne, poświadczenia, akty dotyczące sprzedaży, wynajmu albo darowizny, doręcza oświadczenia i zapisuje różnego typu protokoły. Prócz tego przyjmuje również na przechowanie ważne dokumenty, papiery wartościowe i pieniądze. Zachowuje przy tym wysoką kulturę osobistą oraz dyskrecję. Swoim Klientom udziela także obszernych wskazówek prawnych oraz omawia wszystkie przeprowadzane czynności. Zaciekawionych działalnością kancelarii prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Więcej wiadomości na witrynie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Outsourcing księgowości MDDP
  MDDP Outsourcing to firma świadcząca całościowe usługi z zakresu obsługi funkcji księgowych oraz kadrowo-płacowych. Dokładne prowadzenie rachunkowości przez MDDP jest główną dziedziną oferowanych przez firmę usług, w tym działań takich jak doradztwo księgowe, rejestrowanie spółek, business process outsourcing, nadzór finansowy, outsourcing płac, czy controlling. O ciągłym rozwoju przedsiębiorstwa świadczą inwestycje w innowacyjne rozwiązania technologicznie oraz poprawianie umiejętności swoich pracowników. Stosowane przez przedsiębiorstwo rozwiązania są w pełni dostosowane do potrzeb danej firmy i branży w której funkcjonuje. Pełna oferta firmy MDDP znajduje się na stronie internetowej: http://mddp-outsourcing.pl .
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Rapid Crafting
  Tworzymy dla Państwa niesamowite modele 3d, doradzamy, pomagamy, podpowiadamy. Wykorzystujemy zdobytą wiedzę i praktykę, ażeby zapewnić najwyższą jakość usług. Kreujemy pojedyncze modele koncepcyjne, a dodatkowo gotowe towary. Zastosowań naszych modeli jest bardzo wiele, wszelkie przedstawiliśmy na stronie http://rapidcrafting.com/. Ktoś, kto potrzebuje profesjonalnego doradztwa również znajdzie u nas poradę. Zapraszamy się do zapoznania się z ofertą, zapewniamy kontakt z fachowcami. Posiadamy bogate praktykę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0