Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6323
Dom 3424
Firmy wg branży 8556
Internet 4291
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
Kielar - Architektoniczna Pracownia Projektowa
ID linku 6263
Tytuł Kielar - Architektoniczna Pracownia Projektowa
Url http://www.kielar.eu
Opis Podstawową działalnością firmy jest projektowanie architektoniczno - budowlane wszelkich inwestycji związanych z budownictwem. Pracownia istnieje na rynku od 1991 roku. Założycielem działalności jest Jerzy Kielar. Obecnie zespół projektowy liczy 5 osób oraz współpracuje od lat z wykwalifikowanymi i doświadczonymi projektantami innych branż: konstruktorami, instalatorami sanitarnymi, instalatorami elektrycznymi, technologami, rzeczoznawcami, grafikami. Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu architekta. W projektowaniu wykorzystujemy komputerowe techniki opracowania w oparciu o legalne oprogramowanie.
Kategoria Dom > Architektura
Słowa kluczowe pracownia projektowa   architekt wrocław   kłodzko   biuro projektów   projektowanie wnętrz   wnętrza   projektowanie   architektura wnętrz   aranżacja wnętrz   projekt
Data Dec 8, 2009
Imię kontaktowe Jerzy
Email wyślij email do Jerzy
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Architektura
1. Innowacyjna architektura wnętrz
  Zbiór wiadomości poświęconych w szczególności nowatorskiej architekturze mieszkań jak i treści pobocznych związanych z gałęzią budownictwa. Treści usytuowane w poszczególnych działach tego portalu internetowego mają na celu przybliżyć oraz pogłębić wiedzę zorientowaną na tematy związane z mieszkaniem i jego architekturą. Poza tym platforma prezentuje podłoże informacyjne dotyczące takich zagadnień jak : dekoracje łazienek, dekoracje jak również moskitiery. Ulokowane w portalu informacje umożliwią ukierunkować w odpowieni sposób, jednostki chcące przemienić prywatne lokum.
Kategoria:   Dom > Architektura


2. Ładne projekty domów
  Chcesz zbudować piękny dom dla Swojej rodziny? Szukasz wortalu tematycznego na którego łamach dowiesz się jaki projekt domu będzie najlepszy, jaki typ domu wybrać i wreszcie z jakich technologii korzystać przy realizacji przedsięwzięcia budowlanego? Na stronach wortalu Maxprojekty.pl poznają Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania, a redaktorzy serwisu regularnie dbają o wysoką wartość merytoryczną serwowanych informacji.
Kategoria:   Dom > Architektura


3. BADstudio - ARCHITEKTURA / WNĘTRZA / WIZUALIZACJE
  Rzeszowskie biuro architektoniczne zajmujące się projektowaniem budynków mieszkalnych zarówno jednorodzinnych jak i wielorodzinnych, a także profesjonalnym projektowaniem i aranżacją wnętrz. Dodatkowo specjalizujemy się w wykonywaniu fotorealistycznych wizualizacjach architektonicznych, zarówno zewnętrz jak i wnętrz, oraz produktów. W naszej ofercie znajduje się również przygotowanie marketingowe inwestycji pod względem brandingu oraz przygotowania wszelkich materiałów służących do promocji, takich jak animacje, rzuty 3D.
Kategoria:   Dom > Architektura


4. Bernidesign - Architektura Wnętrz
  BERNIDESIGN - to studio architektoniczne, zajmujące się profesjonalnym doradztwem, projektowaniem wnętrz, a także obiektów architektonicznych. Projektujemy budynki zarówno na potrzeby dużych inwestorów, jak również prywatnych odbiorców. Zapewniamy fachową obsługę i wykonastwo na najwyższym poziomie, począwszy od prac budowlanych po wykończeniowe oraz nadzór autorski.
Kategoria:   Dom > Architektura


5. Biura projektowe
  Witryna obejmująca niezbędne wiadomości dotyczące nieruchomości w przeróżnym tego słowa sensie oraz budownictwem i projektowaniem lokali użytkowych. Szereg zawartych informacji w zdecydowany sposób poszerzą kompetencje na tematy: biuro projektowe, świadectwa energetyczne, bądź mieszkania. Przybliżone internautom zagadnienia wskażą, jak zaprojektować mieszkanie, jak dobrać odpowiedni model garażu, na co zwrócić uwagę podczas zakupu lokalu użytkowego. Innym elementarnym zadaniem portalu jest bardzo szybka oraz sprawna rotacja informacji, nadzwyczaj ważna w ówczesnym świecie.
Kategoria:   Dom > Architektura

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0