Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6329
Dom 3430
Firmy wg branży 8565
Internet 4297
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1926
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
Trenażer przygotowujący do egzaminu zawodowego - etap pisemny
ID linku 628
Tytuł Trenażer przygotowujący do egzaminu zawodowego - etap pisemny
Url http://www.egzamin-zawodowy.yoyo.pl
Opis Zadania na egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe dla technika informatyka. Trenażer umożliwia przygotowanie się do egzaminu zawodowego. Wydajny system testów on-line za darmo.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe egzamin zawodowy   egzamin   technik   informatyk   312[01]   arkusz   egzaminacyjny   etap   pisemny   praktyczny   testy on-line   darmo
Data Feb 13, 2009
Imię kontaktowe qwesz
Email wyślij email do qwesz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Prace licencjackie
  Pisaniem prac dyplomowych na zamówienie takich jak: prace magisterskie czy prace licencjackie zajmują się najlepsi specjaliści z wielu dziedzin. Nie trzeba długo szukać, by znaleźć odpowiednią osobę, która pomoże napisać wartościową i spełniającą wszelkie kryteria formalne pracę dyplomową czy zaliczeniową. Sprawdź szczegółową ofertę na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Studia humanistyczne
  Strona www zawierająca treści dotyczące nauki w przeróżnym tego słowa sensie. W bogatym spisie strony wyszukamy takie kategorie jak korepetycje, prawo jazdy, interaktywne spisy szkół dodatkowo studia humanistyczne. Ponadto strona prezentuje podłoże informacyjne o kursach w szczególności kursach kosmetycznych czy też nauki szybkiego czytania. Zasadniczym zamierzeniem jest wsparcie osób młodych jak i osób dorosłych w pozyskaniu dopasowanej oferty dydaktycznej.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Testy na prawo jazdy
  Serwis Testy na prawo jazdy oddaje przyszłym kierowcom narzędzia poświęcone przygotowaniom do teoretycznego egzaminu na prawo jazdy. Naszym celem jest zapewnienie przyszłym kierowcom zawsze aktualnych materiałów, które posłużą im do bezbłędnego przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy, a tym samym przełoży się to w przyszłości na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Serwis ma ambicję zapewnić materiały przygotowawcze, w tym testy na prawo jazdy online, programy komputerowe z aktualnymi testami na prawo jazdy wszystkich kategorii, dodatkowe materiały dotyczące tematyki prawa jazdy itd. jak największej liczbie potencjalnych kierowców. Już dziś przygotuj się do egzaminu na prawo jazdy. Rozwiąż testy i sprawdź jaka jest Twoja znajomość przepisów ruchu drogowego. Serwis znajdą interesującym również osoby posiadające prawo jazdy, a chcące utrwalić swoją znajomość przepisów.
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Dobrestudium - kursy kosmetyczne
  Firma Pro-Activ oferuje różne kursy zawodowe oraz kursy doszkalające na różnych poziomach trudności. Pro-Activ kształci specjalistów najwyższej klasy zarówno na preferencje i oczekiwania rynku krajowego jak i europejskiego. Zdecyduj się na porządne szkolenia w Pro-Activ albowiem firma zdobyła już ponad piętnastoletnie doświadczenie w szkolnictwie, posiada naprawdę dużo certyfikatów które potwierdzają umiejętności i także posiada świetnych wykładowców, jacy przekażą Ci całą zdobytą wiedzę. Pro-Activ nieustannie współpracuje z wieloma firmami z branży kosmetycznej, studiami reklamowymi, gabinetami i także sieciami salonów fryzjerskich, gabinetami SPA i gabinetami masażu. Dzięki temu po skończonym szkoleniu otrzymasz aktualne oferty zatrudniania. Pro-Activ wyszkoli najlepszych!
Kategoria:   Nauka > Inne


5. INSTYTUT TELE- I RADIOTECHNICZNY instytut radiotechniczny
  Instytut Tele- i Radiotechniczny to jednostka badawcza mieszcząca się w Warszawie. Prowadzi specjalistyczne i interdyscyplinarne badania naukowe nad technologiami oraz innowacjami, jakie mogą być wdrażane w rozmaitych gałęziach gospodarki. Kluczowe kierunki badań placówki są powiązane z podzespołami elektronicznymi, technologiami montażu elektronicznego oraz układami teleinformatycznymi. Instytut Tele- i Radiotechniczny skupia się na prowadzeniu badań i pracy naukowej, a również na wprowadzaniu rezultatów prac do użytku przemysłowego. Jednostka jest notyfikowana przez Komisję Europejską - numer 1941. Szczegółowe informacje dotyczące jej działalności i oferty są na witrynie.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0