Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
Trenażer przygotowujący do egzaminu zawodowego - etap pisemny
ID linku 628
Tytuł Trenażer przygotowujący do egzaminu zawodowego - etap pisemny
Url http://www.egzamin-zawodowy.yoyo.pl
Opis Zadania na egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe dla technika informatyka. Trenażer umożliwia przygotowanie się do egzaminu zawodowego. Wydajny system testów on-line za darmo.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe egzamin zawodowy   egzamin   technik   informatyk   312[01]   arkusz   egzaminacyjny   etap   pisemny   praktyczny   testy on-line   darmo
Data Feb 13, 2009
Imię kontaktowe qwesz
Email wyślij email do qwesz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Kurs przedmałżeński
  Przed zawarciem aktu małżeństwa wymagane jest odbycie szeregu kursów, których podstawowym celem jest dobre przygotowanie duchowe narzeczonych do wstąpienia w związek. Nauki przedmałżeńskie, bo o nich mówimy, wykładane są przez specjalistów oraz organizowane są przy Warszawskiej Archidiecezji. Pary narzeczeńskie pragnące w niedalekim czasie przystąpić do sakramentu małżeństwa, mogą pójść na kurs dla narzeczonych prowadzony przez Archidiecezję Warszawską. Znacznie więcej szczegółów i przydatnych informacji można zdobyć na stronie internetowej, pod adresem narzeczeni.kursfilip.pl.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Gotowe prace
  Dysponujemy bazą danych gotowych materiałów, która regularnie jest wzbogacana o nowe propozycje. Zamówienie dostępu do wybranej pracy sprowadza się do zdecydowania która praca nas interesuje, wypełnienia formularza, rozliczenia za dostęp i odebrania otrzymanego pocztą elektroniczną kodu dostępu. Dodatkowo zajmujemy się opracowaniem nowych tekstów.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Żłobek Warszawa
  Jeśli poszukujesz dobrego żłobka, który zaoferuje bezpieczeństwo i dobrą zabawę twojemu dziecku, ale jednocześnie nie będzie on drogi, wówczas zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Klub malucha dla dzieci w wieku od 4 miesięcy do 4 lat prowadzimy już od 2007 roku, posiadamy duże doświadczenie, nasi klienci często polecają nas innym! Oferujemy różnorodne i ciekawe zajęcia, także te dodatkowe, catering, opiekę godzinową. Jeśli pragniesz dowiedzieć się o nas więcej, zapraszamy na stronę!
Kategoria:   Nauka > Inne


4. ŚMIESZEK przedszkola niepubliczne olsztyn
  Mieszczące się w Olsztynie Niepubliczne Przedszkole Śmieszek zatroszczy się o poprawny rozwój każdego dziecka. Szczegółowo opracowany program dydaktyczno-wychowawczy powstał z myślą o tym, aby jak najsolidniej przyszykować dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole. W rozkładzie dnia mieści się wiele zajęć, pobudzających rozwój ruchowy oraz intelektualny dzieci. Mogą one też skorzystać z szeregu zajęć ponadprogramowych, takich jak gimnastyka, rytmika, taekwondo, muay tai, tańce, bum bum rurki czy warsztaty języka angielskiego lub włoskiego. Wszelkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów. Na stronie internetowej udostępnione są szczegóły oferty placówki.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. MG-edu - kursy przez internet
  MG-edu jest nowoczesną firmą szkoleniową, specjalizująca się w nauczaniu opartym na nowoczesnych technologiach. Od września 2009 r. realizujemy projekt edukacyjny „e-wiedza” który łącząc doświadczenie trenerów z nowoczesnymi technologiami daje możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, bez wychodzenia z domu !!! Celem projektu jest dotarcie z ofertą do najszerszego grona potencjalnych klientów, a w szczególności do osób dla których nauka na odległość jest jedynym sposobem zdobycia nowej wiedzy.

Wiadomości zawarte w naszych kursach spełniają wysokie normy jakościowe a ponadto są opisane w jasny i czytelny sposób dzięki czemu nasi kursanci nie mają problemu ze zrozumieniem i przyswojeniem materiału.

Ponadto oferujemy profesjonalne szkolenia otwarte i zamknięte dla osób prywatnych, firm i instytucji. Naszą misją jest tworzenie profesjonalnych kursów i szkoleń za przystępne ceny. Dzięki ankietom ewaluacyjnym poznajemy opinie Kursantów i na bieżąco wprowadzamy ich sugestie w życie. Ponadto kursy i seminaria szkoleniowe są opracowane i prowadzone zgodnie z rozporządzeniem MEN.

Drugim filarem Firmy „MG-edu” jest oferta tłumaczeń z języka czeskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Wysoki merytoryczny poziom tłumaczeń zapewnia zadowolenie naszych Klientów.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0