Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
E-BIRUO - usługi księgowe
ID linku 6288
Tytuł E-BIRUO - usługi księgowe
Url http://ebiuro.webt.pl/
Opis E-BIRUO - usługi księgowe: prowadzenie ksiąg podatkowych, rejestrowanie ewidencji VAT, prowadzenie spraw pracowniczych, załatwianie spraw w urzędach skarbowych, sporządzanie wszelkich deklaracji - PIT, VAT i ZUS, pomoc w zarejestrowaniu firmy, pomoc w ogranizacji dokumentacji firmowej, księgi rachunkowe, KPiR - książka przychodów i rozchodów, PPE - podatek od przychodów ewidencjonowanych - ryczałt, zwrot VAT z materiałów budowlanych.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe biuro   rachunkowe   vat   pit   vat   zus   usługi   księgowe   kpir   ppe
Data Dec 8, 2009
Imię kontaktowe Arkadiusz
Email wyślij email do Arkadiusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Telebim Bydgoszcz
  Firma LED-PROJECT oferuje nowoczesne rozwiązania z zakresu reklamy i marketingu. W ofercie promowanej firmy, zamieszczonej na omawianej stronie, znaleźć można ekrany LED, takie jak telebim Bydgoszcz. Są to ekrany o znakomitej jakości obrazu, wyświetlające multimedialne przekazy, promujące dany produkt bądź usługę. Na stronie może zapoznać się z technologią, cennikiem, a nawet zdjęciami produktów i realizacji, takich jak telebim w Bydgoszczy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Leasing nowoczesny sprzętu biurowego
  Nasza firma specjalizuje się w nowoczesnych usługach leasingowych. Proponujemy naszym partnerom innowacyjną usługę Leasingu Nowoczesnego, będącego całkowicie nowym na rynku polskim produktem finansowym. Nasz leasing charakteryzuje się wysoką elastycznością, atrakcyjnymi warunkami cenowymi oraz wygodą dla klienta. Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą na naszej tronie internetowej. . W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do państwa dyspozycji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Organizacja Imprez Poznań
  Firma Staff-Bar (www.staff-bar.pl) specjalizuje się w organizacji i obsłudze wszelkiego rodzaju imprez. Nadaje im odpowiednią oprawę, zapewniając profesjonalne rozwiązania organizacyjne oraz wykwalifikowany, doświadczony personel. W swojej ofercie skupiamy się na usługach niezbędnych do zrealizowania każdej imprezy, oraz takich, które stanowią dodatkową, przyciągającą atrakcję. W zależności od Państwa życzeń, jesteśmy w stanie połączyć je w jedną, spójną całość.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. BALANDA Producent reklamy świetlnej
  Powierz nam reklamę swojej firmy! zachęcamy do kooperacyj z Fabryką reklamy BALANDA z siedzibą w Chwaszczynie. Zapewniamy kompleksowe realizacje - rozpocząwszy od projektów, skończywszy na wykonawstwie - liter przestrzennych podświetlanych, liter prestige, blokowych, kasetonów z dibondu oraz aluminium, pylonów, totemów, witaczy, otok, systemów identyfikacj, banerów oraz wielu innych. Zaufało nam już wiele czołowych firm. Liczymy na to, iż Ty również zdecydujesz się na kooperację z naszym zespołem. Zapraszamy! Dokładne wiadomości o aktywności firmy oraz galeria jej realizacji mieszczą się na witrynie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Wycinka , pielęgnacja drzew, prace wysokościowe
  Oferujemy Państwu profesjonalną pielęgnacje i wycinkę drzew z użyciem technik alpinistycznych.

Praca wykonywana jest bez użycia podnośników, co wpływa na jakość oraz cene świadczonych przez nas usług .Wysokość czy umiejscowienie drzewa nie stwarzają żadnego problemu,dzięki użyciu techniki linowej jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w koronie i bezpiecznie opuścić obcięte części drzewa.

Posiadamy odpowiednie certyfikaty uzyskane po odbytych specjalistycznych szkoleniach, uprawniające nas do wykonywania tego typu zleceń.

Mówimy po angielsku, włosku i francusku. Przyjmujemy zlecenia poza granicami kraju.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0