Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
E-BIRUO - usługi księgowe
ID linku 6288
Tytuł E-BIRUO - usługi księgowe
Url http://ebiuro.webt.pl/
Opis E-BIRUO - usługi księgowe: prowadzenie ksiąg podatkowych, rejestrowanie ewidencji VAT, prowadzenie spraw pracowniczych, załatwianie spraw w urzędach skarbowych, sporządzanie wszelkich deklaracji - PIT, VAT i ZUS, pomoc w zarejestrowaniu firmy, pomoc w ogranizacji dokumentacji firmowej, księgi rachunkowe, KPiR - książka przychodów i rozchodów, PPE - podatek od przychodów ewidencjonowanych - ryczałt, zwrot VAT z materiałów budowlanych.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe biuro   rachunkowe   vat   pit   vat   zus   usługi   księgowe   kpir   ppe
Data Dec 8, 2009
Imię kontaktowe Arkadiusz
Email wyślij email do Arkadiusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Tłumacz rosyjski
  Na swojej stronie internetowej przedstawiam klientom swoją ofertę w zakresie tłumaczeń głównie z języka rosyjskiego. Posiadam kierunkowe wykształcenie na filologii słowiańskiej a także dodatkowe studia podyplomowe z handlu zagranicznego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie jako tłumacz w różnych obszarach, od negocjacji handlowych, przez tłumaczenia konferencyjne po teksty ogólne i specjalistyczne. Prezentuję otrzymane dotychczas rekomendacje, a dla zainteresowanych również szczegółowy cennik za poszczególne typy zleceń. Wykonuję przekłady nie tylko z języka rosyjskiego, ale również ukraińskiego. Jestem elastyczny przy ustalaniu cen w razie większych zamówień, na stronie znajdą Państwo różne dane kontaktowe ze mną, od telefonicznego przez maila czy Skype?a.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Restauracja Magnolia Przelewice
  Restauracja „Magnolia” działa od 2000 roku. Mamy doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych, wesel, komunii, spotkań biznesowych.
Organizujemy imprezy okolicznościowe:
chrzciny,
komunie,
wesela,
stypy,
spotkania biznesowe,
a także oferujemy na zamówienie całodzienne posiłki, wyżywienie grupowe.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ:
Zapiekanki,
Hamburgery,
Frytki,
HOT-DOG'I
Kebaby!!
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. EKO-TECHMOT
  Firma Eko-Techmot działa na rynku począwszy od roku 1994. Celem firmy jest zmniejszenie emisji poziomu hałasu emitowanego z urządzeń przemysłowych które emitują dźwieki o wyższym poziomie od dopuszczalnych norm pracy i środowiska. W naszej ofercie można znaleść cały przekrój kabin oraz obudów które maja na celu absorpcje nadmiernego hałasu. Oferujemy także drzwi oraz bramy dźwiękoszczelne jak i przeciwpożarowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Ozonowanie
  Ozonowanie oraz profesjonalne generatory ozonu to oferta firmy Blue Planet. Produkowane przez firmę ozonatory to jedne z najbardziej wydajnych tego typu urządzeń na świecie, co zostało potwierdzone rzetelnymi badaniami, których wyniki dostępne są na stronie producenta. Ozonowanie pozwala na pozbycie się przykrego zapachu w pomieszczeniach, skuteczną dezynfekcję, a także na walkę z alergią. Więcej zastosować ozonu można znaleźć na stronie firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. pakowanie
  Od 1997 roku Ilapak w Polsce obsługuje swoich Klientów poprzez własne, bezpośrednie przedstawicielstwo, którego 100% udziałowcem jest Holding Ilapak. Dodatkowo odpowiadamy za sprzedaż oraz serwis maszyn pakujących Ilapak w krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia). Wysoka jakość oferowanych maszyn pakujących w połączeniu z ich doskonałą obsługą przez zespół ludzi pracujących z pasją i zaangażowaniem otwiera możliwości owocnej i pomyślnej współpracy. Oferujemy: zespół wykwalifikowanych doradców przygotowujących odpowiednie konfiguracje maszyn, zależnie od potrzeb Klienta, kadrę inżynierską sprawującą pieczę nad produkowanymi maszynami od rozpoczęcia projektu do podpisania protokołu odbioru, autoryzowany, w pełni wykwalifikowany serwis techniczny, regularnie szkolony w szwajcarskich i włoskich fabrykach, zajmujący się instalacjami maszyn, interwencjami gwarancyjnymi, jak i pogwarancyjnymi oraz doskonale wyposażony, lokalny magazyn części zamiennych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0